• Zatiaľ som nenakupovala, tovar je pekný, ale nemám žiadnu skúsenosť s nákupom.

Extrémne dlhé čakacie doby aj na drobnosti. Čakať 6-8 týždňov na šálku je veľa, nejedná sa o nábytok.

• Tovar bol dopravný rozbitý, preto nemám čo hodnotiť...
  • Nájdite si iného distributéra tovaru

Bolo mi povedane ze tovar bude doruceny do 2-3 dni uz je to 6 dni dosiel mi aj tento formular a zaplateny tovar nikde! Komunilacia od kurierskwj spolocnosti 0 bodov!

Dobrý den, paní Mrázová,
    děkujeme za Vaši recenzi. Vaší zásilku jsme předali následující den od objednání na dopravce a dle stavu zásilky by již měla být doručena. Pokud tak není, prosím kontaktujte nás na email [email protected].

Potten & Pannen – Staněk

Tovar som si objednal 21.9.2023 dnes je 29.9.2023 tovar nemám zaplatený bol a zo strany obchodu ani mú ani bú. Tak čo mám hodnotiť. Jedine že si už nič neobjednám.

Vážený pane Bílý,
    děkujeme za Vaši recenzi. V objednávce máte zboží na objednání u výrobce, kde je termín dodání 4-6 týdnů. Tato informace byla jak při objednávání zboží, tak následně v emailu s potvrzením. Jakmile budeme mít pro Vás zboží skladem, budeme Vás kontaktovat.

• Dlhá doba dodania

Vážená paní Karvašová,
    předem se velice omlouváme za prodlení vyřízení Vaší objednávky, kde jsme měli skladem pouze jeden kus a na druhý se čekalo na dodání od výrobce.
    Věřím, že nyní Vám již naše produkty dělají jen radost a ponecháte nám svou přízeň.

Na otazky neodpovedaju.

Dobrý den paní Dinajová,
    bohužel z Vašeho emailu neregistrujeme žádný dotaz.
    Poprosím Vás o přeposlání na email [email protected], popřípadě nás kontaktuje na telefonním čísle zákaznické linky, která dostupná v pracovní dny 8-16 hod, 725855050.

Potten & Pannen – Staněk

tovar mi bol doruceny s vyrobnou vadou. Vratila som ho. A potom bol problem s vratenim penazi, az ked som sa opytala preco mi moje peniaze skoro 2 mesiace nevratili, zacali konat.

• Dobrý výber kvalitných produktov
    • komunikácia obchodu na veľmi zlej úrovni
    • neochota riešiť problém s objednávkou
    • nevrátené peniaze v plnej sume za vrátený tovar, ktorý nezodpovedal popisu na webe
    • nedostatočný popis produktu v eshope

V tomto eshope už určite objednávať nebudem, hoci plánujem ešte dokupovať tovar, ktorý v ponuke majú. Komunikácia katastrofálna, reakčná doba pomerne dlhá a potom odpíšu viacerí a nevedia o sebe. Problém som nevyriešila.

• V e-shope bol tovar označený inak ako na krabici / chybný preklad (namiesto hlbokých tanierov boli v balíku cestovinové…)

Po odstúpení od zmluvy / vrátení tovaru so mnou nikto nekomunikoval… až po niekoľkonásobnej urgencii sa pozvoľne začali zaoberať vrátenou objednávkou - v rozpore s obchodnými podmienkami….

• nie su žiadne
    • obchod nekomunikuje aj keď vám je doručený poškodený tovar

Objednavku som si objednala s dostatocnym predstihom aby to stihlo prist do vianoc 8.12.2021….16.12. mi prisiel mail ze jedna polozka z objednavky ktoru som si objednala nie je na sklade…. a bude mi poslana neskor (neviem kedy).

Tovar zakupeny a zaplateny pred 10mi dnami. Zatial sa mi nikto neozval. Tovar stale neprisiel. Pisala som niekolko emailov a nik mi na ne neodpisuje :(

Bohužial, s nakupom nemam vobec dobru skusenost napriek tomu, ze sa stranka prezentuje ake premiovy obchod. Objednala som tovar, zaplatila za tvar aj postovne (ktore bolo 6 eur) a este v ten den som si chcela objednat dalsi tovar. Volala som na infolinku, kde mi potvrdili, ze balik este neodisiel. Poziadala som o doplnenie este o 1ks tovaru ktory som chcela kupit, s tym, ze som povedala, ze nech mi oni povedia, co bude najlepsie, ci vytvorit dalsiu objednavku alebo mi to vloyia do objednavky oni a poslu mi udaje na doplatenie sumy. Avsak zo strany predajcu bola ochota 0 bodov, odpoved na vsetko bolo "neda sa" a ich riesenie bolo, ze mam but zaplatit dalsich 6 eur, alebo nakupit nad 50eur aby som mala postovne zadarmo. Dalsi tovar som neobjednala a objednavku som zrusila, kedze takyto pristup je hroza. Tovar som objednala inde... Toto bolo jedno velke sklamanie.

Nerozumiem ako je možné, že mi vrámci Bratislavy nie je tovar doručený za celý jeden týždeň a nedostala som ani žiadne vyrozumenie, kedy ho môžem očakávať!

• Žiadna info o objednávke okrem poďakovania za objednávku. Neviem, či tovar vôbec dorazí

Dobrý den, Dagmaro,

Vámi objednané bábovičky jsou již na cestě k nám na sklad. V nejbližších dnech Vám je budeme expedovat.

Děkujeme za spolupráci a jsme s pozdravem

Barbora

Pri zadavaní objednávky mi zaseklo stránku a nakoniec mi zadalo rovnakú objednávku až 3x. Hneď som písala na ich mail, že sa stala technická chyba, nech 2 objednávky stornujú a len 1 pošlú. Neodpovedali. Na ďalší deň mi prišiel mail, že odoslali 2 objednávky. Volala som aj na ich číslo, viac krát, nedvíhali. Nakoniec som objednavky neprevzala. Keď sa vrátili do skladu, tak mi pani z ich spoločnosti volala arogantným hlasom, že čo to malo znamenat, že som objednávky neprevzala. Tak som jej patrične vysvetlila, že prečo.
    Čo sa mňa týka, ja neodporučam túto stránku. Komunikacia z ich strany je nulová. Ja už určite nikdy viac nenakúpim.

Reakcia obchodu Potten & Pannen - Staněk

v našem systému evidujeme 2 Vaše objednávky, z toho jednu jsme okamžitě stornovali, neboť se jednalo na první pohled o duplikaci. Druhou objednávku jsme Vám v pořádku hned odeslali. (jednalo se o 2ks pekáče EH). Pokud jste chtěla pouze 1ks pekáče, tak ve chvíli, kdy je již objednávka u dopravce nemáme bohužel možnost množství změnit.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Barbora

Mám zlú skúsenosť s vami a už asi nechcem absolvovať sortiment z vášho portfólia. Pozrel som sa ci sú vaše značky aj inde a nakoľko som ich našiel aj na iných stránkach a krajinách tak pôjdem touto cestou.

Reakcia obchodu Potten & Pannen - Staněk

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Snažili jsme se udělat maximum proto, aby Vám Vaše objednávka byla doručena co nejdříve.

Barbora

• krásny tovar, ktorý ponúkajú

chýbajú reálne fotky produktu, keby som osobne videla tovar, ktorý mi prišiel tak by som si kúpila iný

Dobrý den, Eliško,

děkujeme Vám za recenzi a zpětnou vazbu.

Snažíme se mít u každého produktu co nejreálnější fotky produktů. Pokud máte zájem o jinou barvu či rozměr hrnce Staub, napište nám, prosím, na email [email protected].

Děkujeme Vám za spolupráci a přejeme krásný den.

Barbora

• Minule mi dodavali tovar postupne v priebehu 3-4 mesiacov. Dal som tomu este sancu lebo som zakaznikom uz vyse 10 rokov ale opakuje sa problem a 36 dni zase nic

Reakcia obchodu Potten & Pannen - Staněk

velice si vážíme toho, že v našem e-shopu nakupujete pravidelně a děkujeme za to. Tím, že se ve Vaší objednávce potkalo zboží, které je skladem, se zbožím na objednávku, o něj se prodlužuje doba čekání, do okamžiku, kdy přijde poslední kus. Ve Vaší objednávce už je jen několik chybějících artiklů, tak se s Vámi spojí kolegyně ze zákaznického oddělení a proberou s Vámi aktuální možnosti rozloučení objednávky. Podle záznamů jste s nimi již v kontaktu byl, ohledně předpokládaného dodání Vaší objednávky až ke konci tohoto měsíce. Situace s dodávkami je aktuálně celosvětově velmi složitá a maximálně se snažíme urychlit tok zboží nejen k nám, ale především k vám, našim zákazníkům. Věřte, že děláme maximum!
    Proto věříme, že i když Vám doba čekání připadá dlouhá a přitom jsme ještě v avizovaném termínu dodání, že Vámi objednané kvalitní produkty Vám toto čekání vynahradí.

Tomáš Němec