Slabá/ žiadna komunikácia ohľadom objednávky , zato emaily s reklamami už došli dve

Reakcia obchodu Potten & Pannen - Staněk

děkujeme za Váš podnět a je nám líto, že nejste s našimi službami spokojeni. K objednávce do e-mailu vždy přichází automatická odpověď informující o dostupnosti zboží, ale bohužel Vám bylo zasláno špatné potvrzení v tom smyslu, že obsahovalo informaci, že se jedná o zboží skladem. Díky zpoždění dodávek toto zboží bohužel ještě na sklad nedorazilo, za což se Vám hluboce omlouváme. Kolegyně ze zákaznického oddělení by s Vámi již měly být v kontaktu.

S pozdravem a omluvou

Tomáš Němec

• Tovar som si objednal pred 10 dňami. Okrem toho že mi napísali že evidujú moju objednávku, doteraz neprišla žiadna iná informácia. 10 dní mi neposlali nič, neviem čo je s mojou objednávku, či sa na to vykašľali alebo to niekde uviazlo, hlavne že peniaze som musel zaslať dopredu!!!! Bolo to posledný krát čo som tu nakupoval.

V žiadnom inom e-shope som sa s takýmto zlým prístupom a absolútnou nekomunikaciou nestretol.

Vážený pane Danieli,

velice se Vám omlouváme za Vaši zkušenost. Došlo k technické chybě v automatickém zpracování objednávky, kdy stejné zboží ve stejnou chvíli objednalo více lidí a zboží se nezarezervovalo. Děkujeme za Vaše upozornění, díky kterému byla tato závada odstraněna, Vaši objednávku jsme zpracovali a v co nejkratší možné době Vám bude doručena.
    Omlouváme se a děkujeme za upozornění. Věříme, že toto vysvětlení budete považovat za dostačující a že Vás budeme moci o kvalitě námi nabízených služeb v budoucnu přesvědčit.

S pozdravem

Tomáš Němec

• obchod nekomunikuje
  • Objednávala som si niečo iné ako mi prišlo na ohodnotenie, tak dôfam že v balíku bude to čo som si objednala :-)
    k ostatným veciam sa teraz vyjadriť nemožem nakoľko balík stále nedorazil

• Dlhá doba dodania o ktorej neinformovali, až keď som sa spýtal čo je s objednávkou a tovar prišiel nakoniec poškodený (to som aj písal emailom ale nereagovali)

• Už je to 10 dní od zaplatenia a objednania a zatiaľ žiadna správa z obchodu.

Nekomunikujú so zákazníkom.

• Po objednávke mi neprišiel ani potvrdzujúci e-mail o objednávke a doteraz sa vôbec neozvali v akom stave je moja objednávka. Zatiaľ moja najhoršia skúsenosť.

Reakcia obchodu Potten & Pannen - Staněk

Dobrý den, děkuji za vaší zprávu. Velmi mě mrzí, že vás nikdo nekontaktoval a omlouvám se vám za to. Kontroloval jsem vaší objednávku a produkt není skladem, od dodavatele máme přislíbené dodání na první týden ve februáru.

Ještě jednou se omlouvám.

S pozdravem

Ondřej Chlumský | E-commerce manager

Tovar ani po 2 týždňoch od objednania neprišiel a nikto sa neunúval napísať prečo

• Tovar stále nedodali

Objednal som si mixer ešte 26.12 a tovar stale nedodali.
    Mne ukázalo že z účtu už na ich účet 26.12 odišli peniaze.
    29.12 mi písali email že peniaze ešte nemajú na ich účte.
    2.1 som im ja písal či už dostali moje peniaze ktoré odišli z môjho účtu už 26.12,odpísali mi až 5.1 že už peniaze majú ale že majú inventúru a že mi pošlú peniaze až po inventúre po 10.1

Nevybavena objednavka k 24.12.21,aj napriek tomu ze bolo zo strany spolocnosti prislubene,ze tovar bude do vianoc doruceny

• Tovar bol uvedeny, ze maju skladom a dodaju do Vianoc. Dodnes tovar nebol dodany. Velmi neseriozne jednanie

Ani jeden kus tovaru nebol zabaleny, vsetko prislo len v bublinkovej folii napriek tomu ze realne ma kazdy tovar svoju vlastnu krabicu (overene priamo v kamennom obchode). Na infolinke mi zamestnanec len stroho povedal "a co mam s tym akoze teraz robit".... bez akehokolvek navrhu riesenia, pripadne doposlania obalov co rovno zamietol ze urcite nie...

objednal som solnicku za 50 EUR a korenicku za 50 EUR, dosli mi dve korenicky

Neprisla mi ziadna sprava, potvrdenie, nic. Hrniec som chcela objednat zniva, uz nie je v ponuke. Stale mam on zaujem. Uvitala by som zlepsenie komunikacie so zakaznikom.

Nezvyknem pisat negativne recenzie, ale takuto skusenost som zatial nezazila.

5 dni od objednavky som nedostala ziadne info o zaslani produktov.
    Potom prisiel mail, ze vlastne nemaju ziadne produkty, z toho co som si objednala. Na eshope v tom case stale boli. Ziadne ponuknute riesenie, ine varianty, pardon nemame. Dohladavala som si to na eshope sama, ake by boli dalsie moznosti.

Odpisala som, ze vidim na eshope stale veci k dispo a nech to teda vyriesia,
    lebo to mal byt darcek a info mi prislo zavadzajuce. Napisali, ze sa ozvu a dalsich 5 dni bez odpovede.

Pripomeniem sa, lebo uz neviem co mam cakat. Pride odpoved akoby nepreslo 5 dni, ze 1 nemame /stale to bolo na eshope/ a druhe budeme mat o dalsie dva tyzdne, tretie vam posleme.

10 dni komunikujeme kvoli jednej objednavke. Ziadny vysledok.
    Asertivita nulova.
    Vycerpavajuce, velmi.

• Obchod nereaguje na moje urgencie, aj keď som objednával tovar označený skladom zaťial mi nič neprišlo a nedostal som ani informáciu o termíne dodania napriek mojim e-mailový žiadostiam!! Absolútne nedoporučujeme nakupovať.

Po mesiaci stále nedošiel tovar a nepotvrdili mi dodanie emailom, ako sme sa dohodli po telefóne.

• Objednala som si z tejto stránky misku a tanier, doručili mi však hrnce a šalátový príbor. Nevadí, stane sa. Tak som kontaktovala obchod, hrnce a príbor som poslala naspäť a čakala. Po uplynutí 2 týždňov som kontaktovala predajcu, aby som zistila stav objednávky. Odpoveď neprišla. Tak som to skúsila znovu a predajca odpísal, že výmena prebehla v poriadku a správny tovar mi bude poslaní v ten deň. O odoslaní mi však neprišiel žiadny potvrdzujúci mail. Nevadí, počkala som. Dnes sú to už 3 týždne a objednávku ani informácie o nej stále nemám. Znovu som kontaktovala predajcu, ale zatiaľ žiadna odpoveď. Moja objednávka bola v 3x menšej hodnote, ako hrnce, ktoré mi prišli. Iní ľudia by obchod možno ani nekontaktovali a objednávku vo väčšej hodnote si nechali. Sklamal ma prístup.

• Bol mi doruceny vadny tovar. Ocenila by som,keby ten,kto tovar bali,skontroluje jeho kvalitu. Bol to darcek,ktory som nemohla ovovzdat,a este som mala starosti s reklamaciou.

Stále čakám na faktúru a nemôžem sa ani informovať mailom. Žiadna odpoveď neprišla