Tovar dorazil za 1 mesiac

• Zatiaľ som spokojná došla skôr objednávka dakujem

• Dodacia doba 2-5 týždňov... tovar mi prišiel do týždňa.

čakám na dodanie objednaného tovaru

Reakcia obchodu PostielkyPostele.sk

Vaša objednávka sa naskladní u nás zajtra (18.5.2022) a hneď sa pristúpi aj k expedovaniu tovaru.
    Predpoklad doručovania cez kuriérsku spoločnosť SDS je 19.5.2022
    Presne budete informovaná kuriérom.
    Ospravedlňujeme sa ak dotazníky z portálu Heuréka v niektorých prípadoch pred dodaním tovaru pôsobia zmätočne (portál Heuréka ich automaticky posiela po určitom dni od objednania)
    Ďakujeme.

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk

• Prišli rychlo
    • Posteľ s pristelkou je dobrá. Výhoda sú vysoké čela a zábrana, nakolko dcerka je ešte mala
    • Kurier ma kontaktoval hneď rano cez SMS

Ďakujeme za posteľ. Budeme odporúčať známym.

Dodanie cca za 14 dni (deklarovali 2-5 tyzdnov).
    Zakupena postel ale nie je velmo kvalitna, radsej by som priplatila za kvalitnejsiu.

• Rýchle dodanie, kvalitné postele

• Prvý krát som bola s nákupom spokojná tak som nakúpila znova a všetko v poriadku. Tento typ postele sa nám páči. Hlavne deťom...

Odporúčam. Za mňa, nemám výčitku na eshop. Ďakujem

• Kvalitna postel pre deti
    • Pekny dizajn
    • Vyska postele perfektna, 20mesacne dieta v pohode vojde samo do postele a to ma 16cm matrac
    • Rychle dodanie
    • Nenasli sme nevyhodu

Komunikácia s predajcom na vysokej urovni! Pri montovani sa nam poskodila jedna doska, po odkomunikovani nam poslali novu bez problemov. Maximalna spokojnost!

• Široký sortiment
    • Bezproblémová komunikácia

Nakupovala som už druhýkrát. Posteľ prišla za dva týždne od objednania. Dobrý návod na zloženie. Všetky diely postele boli v poriadku. Zatiaľ sme s ňou veľmi spokojní. Má veľký odkladací priestor.
    Treba rátať s tým, že matrac, ktorý je v cene je naozaj základný a je tenký/ pre menšie dvoj/troj ročné dieťa však postačí/.

• Dodanie rýchle
    • Super stav doručenia
    • Zle sa dávali spoje
    • Zle dodany spoj na šrubky a nedrží to preto linga posteľ.

Posteľ je super až na niektoré veci lebo sa nedajú poriadne dotiahnuť a tým pádom musím dať Lkovy spoj lebo posteľ linga aj zle sa dávali niektoré veci musel som silno búchať po dreve a som sa bál že sa to zlomí....ale inak dobre...

• Rychle dodanie, výborná komunikácia
    • Vyššia cena postele ako na inej stránke.

Doporučujem tento obchod.

• Rychle dodanie

• Rýchlosť doručenia

• Potreboval som dorucenie na dalsi den , vybavili.

Odporucam vsetkymi desiatimi

• Výborná komunikácia
    • Dobrý popis
    • Dodanie skôr

Veľmi dobrá komunikácia a ochota obchodu. V prípade otázok Vám odpíšu informácie, ktoré požadujete.

dlhá dodacia lehota, pokiaľ dodanie nie je zrýchlené za dvojnásobný príplatok za dopravu(100%)

Viac menej všetko v poriadku, aj komunikácia, aj ochota. Posteľ je pekná, kvalitná. Bola to riadna skladačka, ale aspoň krabice neboli veľké. Ale perinák bol evidentne už predtým zložený a bolo vidieť nepekné stopy, Ale tak v perináku to našťastie nie je viditeľné.

Reakcia obchodu PostielkyPostele.sk

Pani Margaréta, v prvom rade sa ospravedlňujeme, že kartón kde sa nachádzala spodná zásuvka bol už raz otvorený.
    Každopádne aby sme vysvetlili situáciu tak, externý kuriér pracujúci pre kuriérsku spoločnosť omylom odovzdal Váš balík so zásuvkou inému zákazníkovi ktorému nemal patriť a ten ho nevediac otvoril.
    Následne musela kuriérska spoločnosť túto situáciu vyriešiť, odobrať od zákazníka Vašu časť - zásuvku a doručiť ju k Vám s tým, že ak tam budete mať niečo poškodené/znehodnotené tak Vám to samozrejme na naše náklady (a chybujúcej kuriérskej spoločnosti) vymeníme za nové - o čom sme Vás pred chvíľočkou aj telefonicky informovali.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu a veríme, že Vám bude poschodová posteľ dlho slúžiť.

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk

• Velka spokojnost z dorucenim aj vybavovanim reklamacie v ktorej nam chybali nejake veci rychle vybavenie reklamacie a aj dodanie veci. A aj vela spokojnost z Panom co som vybavovala reklamaciu

Doručenie rýchlo , menej ako 2tyždne takže super