• Obchod na 1*...výborná komunikácia, rýchle dodanie / aj napriek tomu, že mali napísané dodanie do 3 týždňov, vybavili nám to do necelého týždňa...tomu sa povie ochota, ústretovosť a rýchlosť / ....všetko bez problémov. Tovar zodpovedal presne podľa popisu. Spokojnosť :-)

Reakcia obchodu PostielkyPostele.sk

Srdečne ďakujeme za Vašu recenziu! Sme nadšení, že ste s naším obchodom a nákupom tak spokojná.
    Slová o výbornej komunikácii, rýchlosti dodania a ochote nášho tímu nám veľmi potešili. Sme radi, že sme mohli vyhovieť Vašim očakávaniam a zabezpečiť, aby postele HILTON dorazili ešte rýchlejšie, než sme pôvodne uvádzali.
    Je pre nás dôležité, že ste obdržali tovar, ktorý presne zodpovedal popisu, a že celý nákup prebehol bez problémov. Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.
    Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám vedeli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Váš budúci nákup :-)

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk

• Rýchle dodanie ..skvelá komunikácia určite odporúčam každému

ChatGPT
    Vážená pani Katka,

Ďakujeme Vám veľmi pekne za vašu priaznivú recenziu! Sme nesmierne radi, že ste s naším obchodom a službami tak spokojná.

Vaše slová o rýchlosti dodania a skvelej komunikácii nás veľmi potešili. Sme presvedčení, že tieto aspekty sú kľúčové pre pozitívnu nákupnú skúsenosť, a Váš pozitívny ohlas nás veľmi teší.

Ak by ste mala v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu službu a tovar.

Tím PostielkyPostele.sk

• Som veľmi spokojná s rýchlosťou dodania aj keď mi prišiel poškodený matrac nebol najmenší problém ho vyreklamovat a samozrejme prišiel nový kus bez problémov :)

Vážená pani Sima,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu hodnotnú recenziu! Sme nesmierne radi, že ste s našim obchodom a službami tak spokojná.

Je pre nás veľkou radosťou, že sme vám mohli poskytnúť rýchle a efektívne dodanie. Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania je pre nás dôležitá.

Ďakujeme vám aj za vaše oznámenie ohľadom poškodeného matraca. Sme radi, že sme mohli rýchlo a bez problémov vyriešiť reklamáciu a poskytnúť vám nový kus.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak budeme môcť nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu obsluhu.

• skvela komunikácia
    • jednoduchá reklamácia

Sme veľmi spokojní ako s posteľou tak aj s komunikáciou a veľmi rýchlym riešením reklamácie. Profesionálny prístup

Vážená pani Tamara,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu recenziu! Sme nesmierne radi, že ste s našim obchodom, posteľou a celkovým priebehom nákupu tak spokojná.

Vaše slová o rýchlosti dodania, skvelej komunikácii a jednoduchej reklamácii nám dodávajú veľkú radosť. Sme presvedčení, že rýchly a profesionálny prístup je dôležitý pre našich zákazníkov, a vaše hodnotenie nás tým viac motivovalo.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo by sme vám mohli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu obsluhu.

Tím PostielkyPostele.sk

• Som spokojný aj ja na základe nakupu
    • Rýchle dodanie, všetko prišlo nepoškodené kuriér vyložil a dopomohol k dveram
    • Na eshope som našiel všetky potrebné informácie rýchlo a jednoducho

Hľadal som na internete posteľ s roztahovanim do jednej roviny a presne to som našiel na tomto eshope a za najlepšiu cenu. Navyše tam už známa nakupovala tak pre mňa nebolo o čom. Kuriér prišiel vyložil krabice, matrace boli v rolke zabalené. Dopomohol mi k dveram zaniesť kartóny. Určite budem odporúčať aj známym.

Vážený Juraj,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu ohromujúcu recenziu! Je pre nás obrovskou radosťou, že ste spokojný s naším obchodom a vaším nákupom.

Teší nás, že sme vám mohli ponúknuť rýchle a bezproblémové dodanie. Vaše slová o tom, ako kuriér vyložil tovar a ochotne vám pomohol s doručením k dverám, nám potešili. Sme radi, že všetko dorazilo nepoškodené a že ste boli s priebehom nákupu spokojný.

Je nám cťou, že ste na našom eshope našli všetky potrebné informácie jednoducho a rýchlo. Vaše zistenie, že sme mali presne to, čo ste hľadali, a za najlepšiu cenu, nás teší. Taktiež sme vďační, že ste sa rozhodli nakupovať u nás na odporúčanie známej.

Ďakujeme vám za odporúčanie nášho obchodu aj vašim známym. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu obsluhu.

• Som spokojná s tovarom
    • Bol v celku rýchlo doručený
    • Super komunikácia.pre objednaní som si zavolala na infolinku kde mi na všetky dopitovane veci dali aj odpoved
    • Profesionálne jednanie. Kuriér pomohol s tovarom aj keď bol vlastne vo viacerých krabiciach a až tak ťažké to nebolo

Všetko bolo v poriadku a som spokojná s obchod. Budem odporúčať aj známym ktorí hľadajú postele

Vážená pani Alena,

Ďakujeme vám srdečne za vašu úžasnú recenziu! Sme veľmi radi, že ste spokojná s naším obchodom a vaším nákupom.

Teší nás, že sme vám mohli poskytnúť rýchle a efektívne dodanie. Vaše slová o našej komunikácii a profesionálnom jednaní sú pre nás veľkým povzbudením. Je pre nás dôležité, aby sme našich zákazníkov informovali a podporili v každom kroku ich nákupu.

Rovnako sme radi, že ste ocenila snahu našich predajcov na infolinke. Sme tu, aby sme odpovedali na všetky vaše otázky a zabezpečili, aby ste sa cítila maximálne informovaná pred nákupom.

Vaše slová o ochotnom kuriérovi a jeho pomoc pri manipulácii s tovarom nám veľmi potešili. Je skvelé, že aj napriek viacerým krabicám to pre vás nebolo príliš ťažké.

Ďakujeme vám za odporúčanie nášho obchodu aj vašim známym. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť vynikajúcu službu.

E-shop PostielkyPostele.sk