• Komunikácia zo zákazníkom

Reakcia obchodu PostielkyPostele.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vašu recenziu.
    So zákazníkmi sa snažíme vždy komunikovať tak aby dostali presné odpovede na otázky, ktoré ich zaujímajú, či už sa týkajú tovaru, dopravy, alebo samotnej objednávky.
    Doručovať čo najrýchlejšie je pre nás prioritou.
    Ďakujeme ešte raz za Váš nákup v našom e-shope.

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk

• veľký výber postelí
    • tú našu vybranú mali na sklade, tak prišla do štyroch dní
    • jednoduchý nákup, s eshopom sa dalo ľahko spojiť cez čet, kde mi aj rýchlo odpovedali na moje otázky

Všetko v poriadku, prišlo pekne a riadne zabalené (až moc by som povedala) manžel skladal posteľ cca 2 hodiny, podľa návodu všetko sedelo, posteľ je krásna - z prírodného dreva čo sa nám veľmi hodí do detskej.
    odporúčam obchod

Vážená pani Adriana,

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za Vašu dôveru v našu značku! Je pre nás potešením, že ste s naším obchodom a s Vaším nákupom postele nadmieru spokojná.
    Je skvelé počuť, že ste mali pozitívne skúsenosti s nákupom prostredníctvom nášho eshopu a zákazníckej podpory. Vaše hodnotenie nás motivuje k tomu, aby sme aj to naďalej takto správne robili.
    Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať.
    Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Proklientsky pristup
    • Rychle reakcie a komunikacia
    • Ochota a snaha

Vážený zákazník,
    Ďakujeme za vašu recenziu a za to, že ste si našli čas zdieľať svoje skúsenosti. Sme vďační, že ste si nás vybrali a veľmi si vážime vašu dôveru.
    Radi sme sa dozvedeli, že ste ocenili náš proklientsky prístup, rýchle reakcie a ochotu nášho tímu. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová.
    Čo sa týka chýbajúcich súčiastok na montáž, chceme sa ospravedlniť za akýkoľvek nepríjemný zážitok, ktorý vám to mohol spôsobiť. Rýchlo sme to však vyriešili, a sme radi, že sme mohli na druhý deň odoslať chýbajúce súčiastky priamo k vám.
    Ak budete v budúcnosti potrebovať pomoc alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím PostielkyPostele.sk

Všetko bolo v poriadku. Keď posteľ expedovali z eshopu ma informovali, aby som vedela. Aj ako posteľ príde, koľko krabíc aj matrace, že budú zrolované. Profesionálny prístup. Určite odporúčam Plus kuriér veľmi milý.

Vážená pani Gabriela,

ďakujeme Vám za milé slová a úžasnú recenziu! S veľkým potešením sme prečítali, že ste bola spokojná s naším obchodom.

Vaše pozitívne skúsenosti s informovaním o expedícii a profesionálnym prístupom nášho tímu nám veľmi potešili. Snažíme sa, aby každý krok nákupu bol pre vás čo najpríjemnejší a o to viac si vážime, že ste si všimla naše úsilie.

Teší nás, že aj kuriér prispel k pozitívnemu dojmu a bol veľmi milý. Vaše odporúčanie nám dáva potvrdenie, že sme na správnej ceste a robíme to dobre.

Ak by ste mala nejaké ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Ďakujeme
    PostielkyPostele.sk

Rýchle doručenie postele, bezproblémové doručenie, žiadna chyba na výrobku. Som veľmi spokojná s posteľou.

Vážená pani Jana,

Ďakujeme Vám srdečne za vašu pozitívnu recenziu! Je pre nás veľkou radosťou, že ste s naším e-shopom a nákupom tak spokojná.
    Vaše slová o rýchlosti doručenia postele a bezproblémovom priebehu nákupu sú pre nás veľmi povzbudzujúce. Teší nás, že sme mohli vašu objednávku spracovať efektívne a že ste obdržali bezchybný tovar
    Je skvelé počuť, že ste veľmi spokojná s posteľou. Vaša spokojnosť je pre nás najlepším potvrdením, že sa nám darí plniť očakávania našich zákazníkov.
    V prípade, že by ste mala v budúcnosti nejaké otázky alebo ak by sme vám mohli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk :-)

• Rychla komunikacia, aj dodanie

Vsetko v poriadku

Reakcia obchodu PostielkyPostele.sk

krátka, ale výstižná recenzia.
    Ďakujeme krásne za Váš čas zhodnotiť priebeh nákupu aj následné hodnotenie dopravy a samotného produktu v podobe percentuálneho zhodnotenia na vysokej úrovni.
    Vážime si to.

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk :-)

• Obchod na 1*...výborná komunikácia, rýchle dodanie / aj napriek tomu, že mali napísané dodanie do 3 týždňov, vybavili nám to do necelého týždňa...tomu sa povie ochota, ústretovosť a rýchlosť / ....všetko bez problémov. Tovar zodpovedal presne podľa popisu. Spokojnosť :-)

Reakcia obchodu PostielkyPostele.sk

Srdečne ďakujeme za Vašu recenziu! Sme nadšení, že ste s naším obchodom a nákupom tak spokojná.
    Slová o výbornej komunikácii, rýchlosti dodania a ochote nášho tímu nám veľmi potešili. Sme radi, že sme mohli vyhovieť Vašim očakávaniam a zabezpečiť, aby postele HILTON dorazili ešte rýchlejšie, než sme pôvodne uvádzali.
    Je pre nás dôležité, že ste obdržali tovar, ktorý presne zodpovedal popisu, a že celý nákup prebehol bez problémov. Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.
    Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám vedeli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Váš budúci nákup :-)

S pozdravom www.PostielkyPostele.sk

• Rýchle dodanie ..skvelá komunikácia určite odporúčam každému

ChatGPT
    Vážená pani Katka,

Ďakujeme Vám veľmi pekne za vašu priaznivú recenziu! Sme nesmierne radi, že ste s naším obchodom a službami tak spokojná.

Vaše slová o rýchlosti dodania a skvelej komunikácii nás veľmi potešili. Sme presvedčení, že tieto aspekty sú kľúčové pre pozitívnu nákupnú skúsenosť, a Váš pozitívny ohlas nás veľmi teší.

Ak by ste mala v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu službu a tovar.

Tím PostielkyPostele.sk

• Som veľmi spokojná s rýchlosťou dodania aj keď mi prišiel poškodený matrac nebol najmenší problém ho vyreklamovat a samozrejme prišiel nový kus bez problémov :)

Vážená pani Sima,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu hodnotnú recenziu! Sme nesmierne radi, že ste s našim obchodom a službami tak spokojná.

Je pre nás veľkou radosťou, že sme vám mohli poskytnúť rýchle a efektívne dodanie. Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania je pre nás dôležitá.

Ďakujeme vám aj za vaše oznámenie ohľadom poškodeného matraca. Sme radi, že sme mohli rýchlo a bez problémov vyriešiť reklamáciu a poskytnúť vám nový kus.

Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak budeme môcť nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu obsluhu.

• skvela komunikácia
    • jednoduchá reklamácia

Sme veľmi spokojní ako s posteľou tak aj s komunikáciou a veľmi rýchlym riešením reklamácie. Profesionálny prístup

Vážená pani Tamara,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu recenziu! Sme nesmierne radi, že ste s našim obchodom, posteľou a celkovým priebehom nákupu tak spokojná.

Vaše slová o rýchlosti dodania, skvelej komunikácii a jednoduchej reklamácii nám dodávajú veľkú radosť. Sme presvedčení, že rýchly a profesionálny prístup je dôležitý pre našich zákazníkov, a vaše hodnotenie nás tým viac motivovalo.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo by sme vám mohli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu obsluhu.

Veľká spokojnosť ⭐⭐⭐⭐⭐
    Postieľka je krásna .
    Predávajúci ochotný a milý , snaží sa vyhovieť požiadavkám zákazníka.
    Odporúčam

Milá Monika,

Ďakujeme veľmi pekne za tvoju úžasnú recenziu! Sme nesmierne šťastní, že si spokojná s našimi postieľkami a že sme dokázali splniť tvoje očakávania. Tvoja spokojnosť je pre nás obrovským potešením, a sme nesmierne vďační, že si si našla cestu k nám.

Tvoje slová o našom ochotnom a milom predajcovi nás tešia a motivujú k tomu, aby sme aj naďalej prinášali prvotriedny zákaznícky servis. Ak by si mala v budúcnosti akékoľvek otázky alebo osobné požiadavky, neváhaj nás kontaktovať. Radi ti pomôžeme a urobíme všetko pre tvoju maximálnu spokojnosť.

Ešte raz ďakujeme za tvoju dôveru a odporúčanie. Tešíme sa na to, že ťa budeme môcť obslúžiť aj v budúcnosti.

S najlepším pozdravom,

• Rýchlo dodane
    • Kvalitná posteľ
    • Komunikácia na úrovni. Som spokojná
    • U mňa všetko OK

Komunikácia na úrovni. Volali mi z eshopu vopred. Kuriér písal ráno sms. Posteľ bola vo viacerych kartonoch tak manipulácia bola ľahká. Skladala som posteľ s pomocou manžela cca 2 hodiny. Matrace sa vystierali z prepravného balenia dva dni.

Drahá Andrea,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vaše pozitívne slová! Je pre nás potešením, že váš nákup bol taký plynulý a pozitívny.

Rozhodnutie informovať vás vopred a udržať vás v obraze ohľadom dodávky bolo pre nás dôležité, a sme radi, že ste túto komunikáciu ocenila. Teší nás, že sme vás mohli informovať o priebehu a zabezpečiť, aby váš nový kúsok pohodlia dorazil k vám rýchlo a bez problémov.

Je skvelé vedieť, že vám naša posteľ poskytuje kvalitný spánok. Veríme, že vám bude slúžiť dlho a s radosťou.

Ak by ste mala v budúcnosti ďalšie otázky alebo by ste potrebovala ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vás budeme môcť obslúžiť aj v budúcnosti.

S najlepším prianím,

Tím PostielkyPostele.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Som spokojný aj ja na základe nakupu
    • Rýchle dodanie, všetko prišlo nepoškodené kuriér vyložil a dopomohol k dveram
    • Na eshope som našiel všetky potrebné informácie rýchlo a jednoducho

Hľadal som na internete posteľ s roztahovanim do jednej roviny a presne to som našiel na tomto eshope a za najlepšiu cenu. Navyše tam už známa nakupovala tak pre mňa nebolo o čom. Kuriér prišiel vyložil krabice, matrace boli v rolke zabalené. Dopomohol mi k dveram zaniesť kartóny. Určite budem odporúčať aj známym.

Vážený Juraj,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu ohromujúcu recenziu! Je pre nás obrovskou radosťou, že ste spokojný s naším obchodom a vaším nákupom.

Teší nás, že sme vám mohli ponúknuť rýchle a bezproblémové dodanie. Vaše slová o tom, ako kuriér vyložil tovar a ochotne vám pomohol s doručením k dverám, nám potešili. Sme radi, že všetko dorazilo nepoškodené a že ste boli s priebehom nákupu spokojný.

Je nám cťou, že ste na našom eshope našli všetky potrebné informácie jednoducho a rýchlo. Vaše zistenie, že sme mali presne to, čo ste hľadali, a za najlepšiu cenu, nás teší. Taktiež sme vďační, že ste sa rozhodli nakupovať u nás na odporúčanie známej.

Ďakujeme vám za odporúčanie nášho obchodu aj vašim známym. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť prvotriednu obsluhu.

• Kvalita
    • Veľmi ochotný predajcovia
    • Proste super

Vážený pán Ján,

Ďakujeme vám veľmi pekne za krátku, ale úžasnú recenziu! Sme nadšení, že ste spokojný s naším obchodom a vášim nákupom.

Teší nás, že sme vám mohli ponúknuť rýchle a spoľahlivé dodanie. Vaše slová o kvalite nás tešia a sú pre nás veľkým ocenením. Je pre nás dôležité, aby naši zákazníci boli spokojní s produktami, ktoré od nás získajú.

Vaše pozitívne skúsenosti s našimi ochotnými predajcami sú pre nás povzbudzujúce. Sme radi, že ste ocenili ich snahu a starostlivosť.

Ak by ste mali v budúcnosti ďalšie otázky alebo ak by sme vám mohli nejako pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť vynikajúcu službu.

• Som spokojná s tovarom
    • Bol v celku rýchlo doručený
    • Super komunikácia.pre objednaní som si zavolala na infolinku kde mi na všetky dopitovane veci dali aj odpoved
    • Profesionálne jednanie. Kuriér pomohol s tovarom aj keď bol vlastne vo viacerých krabiciach a až tak ťažké to nebolo

Všetko bolo v poriadku a som spokojná s obchod. Budem odporúčať aj známym ktorí hľadajú postele

Vážená pani Alena,

Ďakujeme vám srdečne za vašu úžasnú recenziu! Sme veľmi radi, že ste spokojná s naším obchodom a vaším nákupom.

Teší nás, že sme vám mohli poskytnúť rýchle a efektívne dodanie. Vaše slová o našej komunikácii a profesionálnom jednaní sú pre nás veľkým povzbudením. Je pre nás dôležité, aby sme našich zákazníkov informovali a podporili v každom kroku ich nákupu.

Rovnako sme radi, že ste ocenila snahu našich predajcov na infolinke. Sme tu, aby sme odpovedali na všetky vaše otázky a zabezpečili, aby ste sa cítila maximálne informovaná pred nákupom.

Vaše slová o ochotnom kuriérovi a jeho pomoc pri manipulácii s tovarom nám veľmi potešili. Je skvelé, že aj napriek viacerým krabicám to pre vás nebolo príliš ťažké.

Ďakujeme vám za odporúčanie nášho obchodu aj vašim známym. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na to, že vám budeme môcť opäť poskytnúť vynikajúcu službu.

E-shop PostielkyPostele.sk

• Spoľahlivo doručené
    • Ochota pána na infolinke poradit
    • Posteľ je veľmi pekná, ako na foto. Veľmi pomohli aj reálne fotografie od zákazníkov má eshop na stránke
    • Známy u nich už nakupovali v 2019 a tak sme mali predstavu
    • Doprava zadarmo
    • Nenašli sme

Rýchlo dodali. Kuriér pomohol k dverám odniesť. Sme spokojní. Hlavne deti.

Dobrý deň pán Jaroslav,

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu skvelú recenziu! Sme nesmierne radi, že ste spokojný s naším obchodom a vaším nákupom.

Teší nás, že sme vám mohli ponúknuť spoľahlivé a rýchle doručenie. Vaše slová o ochote nášho tímu na infolinke nás veľmi potešili. Sme tu, aby sme vám poskytli informácie a poradili v každom kroku vášho nákupu.

Rovnako sme radi, že ste spokojný s kvalitou postele a že odpovedala vašim očakávaniam podľa fotografií na našej stránke. Vaša zmienka o reálnych fotografiách od našich zákazníkov nám dáva radosť, pretože vieme, že takto môžete mať lepšiu predstavu o našich produktoch.

Ďakujeme vám aj za odporúčanie nášho obchodu z vášho známeho. Je skvelé vedieť, že sme si získali dôveru našich zákazníkov aj v minulosti.

PostielkyPostele.sk

Tovar bol doručený v poriadku ochotný personál všetko k našej spokojnosti.Dobra komunikácia všetko k spokojnosti.

• pekná posteľ ako na obrázku
    • Priložený návod je trošku primaličký a preto horšie "čitateľný"

• Spokojnost velka rychle dodanie