• Neskutočne predražené poštovné,ale keďže takýto rošt nikde nemali, musela som objednať tu

Reakcia obchodu Poschodovky.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť. Nakoľko Vami objedaný tovar, je zaradení v najvyššej váhovej kategórie a nakoľko nie je drahší ako 99€, vyšlo Vám najdrahšie možné doručenie 9,95€.
    Nakoľko sme predajcovia nábytku, je zložitejšie na lacný ťažší tovar poskytovať lacnejšie doručenie. Každopádne veríme, že Vám tovar bude slúžiť a budete s ním spokojný.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Poschodovky

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Neinformovanost zákazníka

• Nekompletny tovar

Dobrý deň pán Michal,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás, že Vám chýbala doska. Nedostali sme od Vás žiadny telefonát ani email, kde by ste nás upozornli na vzniknutú situáciu. Vždy sa snažíme riešiť problémy k zákazníkovej spokojnosti.
    Veríme, že budete s posteľami spokojný a budú Vám dobre slúžiť. Ďakujeme za dôveru a za nákup v našom obchode.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Poschodovky

- nebola dodrzana dodacia doba
    - komunikacia s operatorkami na velmi nizkej obchodnej urovni
    - po urgovani objednavky (zaplatenej vopred) navrhnuta uplne smiesna kompenzacia
    - po telefonickom dohovore slubena primerana financna kompenzacia, ktoru som si vsak musel po 14 dnoch "pytat"
    - telefonicky aj mailom poskytovane klamlive informacie

Dobrý deň pán Maroš,

ďakujeme za spätnú väzbu. Mrzí nás Vaša nie najlepšia skúsenosť s našim obchodom. Mali sme problém s výrobcom a čakali sme na naskladnenie. Veríme, že nakoniec ste s 3 poschodovou posteľou Petra 2 naozaj spokojní.
    Dievčatá na infolinke dostávajú veľké množstvo pozitívnych reakcií na ich komunikáciu, ochotu a snahu vždy zákazníkom vyhovieť. Váš konkrétny prípad sme si v tíme prebrali a do budúcnosti budeme ešte lepší. Ďakujeme ešte raz a prajeme príjemné Vianočné sviatky.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Poschodovky

• Postel mala nedovrtane otvory a navyse boli aj uzke,takze praca navyse

Vzhľadom k tomu že, produkt zatiaľ neprišiel ani po 55 dňoch od objednania nemôžem hodnotiť jeho kvalitu. Obchod by som však nikomu nedoporučoval kto potrebuje posteľ čím skôr. Síce majú na webovej stránke lehotu dodania až do 8-ich týždňov, ale už ma telefonicky informovali, že to nestihnú a môže to trvať ešte do ...nevedia ani oni.

Dobrý deň pán Roman,

ospravedlňujeme sa za meškanie. Výrobca nám mešká s dodaním. Robíme všetko čo sa dá, ale nevieme to z našej pozície urýchliť. V utorok 5.10. čakáme ďalšiu veľkú dodávku a budeme Vás telefonicky kontaktovať o termíne dodanie. Ďakujeme za dôveru.

S pozdravom a prianím pekného dňa, tím Poschodovky

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Doručené zrolované a pokrčené. Vyrovnáva sa to 4 dni.

Chybali v baliku vsetky sroby.

• - Nekvalitné opracovanie, viacero veľmi viditeľných kazov na bielom ráme postele.
    • - Nechceli sme použiť priložené rošty, nakoľko nám bolo jasné, že pôjde o dosky z mäkkého dreva, preto sme si vopred kúpili kvalitnejšie rošty. Tie sme museli nakoniec zrezať, pretože rozmerovo nesedeli aj napriek tomu, že rozmery postele aj roštu zodpovedali danej veľkosti postele (nohy postele zasahovali do vnútorného priestoru, čím zmenšili priestor pre rošt). Nový rošt navyše viditeľne vystupuje ponad rám postele, čo nevyzerá esteticky dobre. Takže sa dajú použiť len rošty priložené výrobcom. Tým, že sme použili iné rošty, nie je možné umiestniť ani zábranu na spodnú posteľ, ktorú sme si k posteli dokúpili.
    • - V návode sa dalo orientovať len veľmi ťažko a trvalo pomerne dlho, kým sme posteľ zložili.
    • - Výmena už u nás neprichádza do úvahy, nakoľko pôvodnú postieľku pre dieťa sme už predali, preto budeme musieť dodatočne riešiť stolára, ktorý nám pomôže s odstránením nedostatkov.

Nekúpila by som viac cez tento obchod nič. Volili sme ich výrobok, nakoľko sme si mysleli, že ideme do vyššej kvality (bukové drevo) a aj cenou sa výraznejšie líšili od iných internetových obchodov, no nakoľko som chcela kvalitu, bola som ochotná investovať viac. O kvalite ale nemôže byť ani reč.

• kupovali sme postel, vyzera kvalitna, za dobru cenu
    • absolutne nekomunikuju!!!!

kupovali sme poschodovu postel, matrace, plachty, zaplatili sme zalohovu fakturu. v case dodania postele nemali plachty na sklade, pan, co postel doviezol, povedal, ze doposlu hned, ako budu mat. zatial stale nic, od 17. februara... plachty su zaplatene, ziadna odpoved na dopyt cez mail. pani, co dviha telefon, nevie konkretne detaily, len posuva ziadosti majitelovi.. Ak si chcete usetrit nervy a cas, obchodu sa vyhnite. a skoda, lebo postel je ok..

• Komunikácia a riešenie vzniknutých problémov

Mali by popracovať na komunikácii so zákazníkom aby zákazník nemusel každý týždeň vyvolávať.

-Dna 4.12 som objednal matrace
    -V polovici Januara mi boli dorucene (bohuzial som ich prevzal). Doma som zistil, ze mi boli dorucene ine matrace ako som objednal
    -Tovar som reklamoval telefonicky, bolo mi odporucene napisat email, tak som aj urobil.
    -Za cely tyzden na email nereagovali a telefon nezdvihaju
    -Tak zlu skusenost som pri nakupovani este nemal.

Nakupili sme v tomto obchode prvy aj poslednykrat. Vyberala som postel podla tychto kriterii: aby sa dala rozlozit na dve samostatne postele, aby mala ulozny priestor na paplony aj vankuse na tieto postele... Ked manzel poskladal postel, skoro som salto skocila,pretoze priestor odkladaci je vysoky zhruba 10 cm... tam nie je mozne odlozit ani len z jednej postele paplon a vankus,nieto este z dvoch... Velke sklamanie. Reakcia obchodu,ze im je to luto,vacsina vyrobcov to tak robi...

• Nie je komunikacia, neda sa tam dovolat. Len mailom pošlu fakturu, neviem vobec ci im peniaze došli, žiadny potvrdzujuci mail, ako ani info o dodani tovaru ...

Majiteľ má dovolenku a už týždeň nám nikto nevie dať info o tom, či obdržali platbu a kedy pošlú tovar. Absolútne zle!

• rýchlosť v komunikácii a vybavovaní objednávok

aby tam už nikdy neobjednali

• Myslel som si,že cena no mýlil som sa
    • Viac by mohli zapracovať na sledovaní kvality tovaru ktorý ponúkajú

Verím,že obchod ma aj spokojních zákazníkov,bohužiaľ ja k nim nepatrím! :-(