• Tovar mi bol doruceny skôr ako predpokladana lehota..co mi vyhovovalo...rychla a prijemna komunikacia a spolupraca

• celkom funkcna komunikacia
    • minimalne pri vyrobkoch od vyrobcu MF, nekvalitny resp. zle dimenzovany spojovaci material, napr. skrutke do dreva (buk) sa odlomila hlavicka pri srobovani srobovakom, potom 2x sa mi zlomil excenter pri utahovani srobovakom, spojovacie koliky zavedene podla navodu viedli k vzniku pukliny v dreve (to iste na viacerych miestach)
    • chyby v návode
    • doba dodania
    • obchodny nazov tovaru na webe nesedi s nazvom na krabici (nazov vyrobcu) a preto si ani neviete overit, ci to sedi s tym co ste si objednali a robi to iba dalsie komplikacie aj pri pripadnej reklamacii

Moj nazor je, ze pri takmer kazdej objednavke treba ocakavat komplikacie s dobou dodania ako aj s montazou nabytku a kto na to nie je pripraveny nech tu mozno radsej ani nenakupuje, resp. aspon nie vacsie veci, ktore treba skladat (minimalne vyrobca MF). Vychadzam z toho, ze v mojom pripade mi boli dodane nespravne ulozne boxy k poschodovej posteli (a ta tiez nebola bezproblemova, tu som sa rozhodol nereklamovat, lebo problemy sa daju prezit a naviac je velka a nechcem ju rozoberat). Vzhladom na podobnost som to zistil az po ich poskladani, ked nepasovali pod postel. Boxy som reklamoval, musel som ich rozoberat a vracat a po doruceni spravnych boxov som mal opat problemy so spojovacim materialom. Tie uz neboli dost velke na to aby som bol ochotny absolvovat dalsie reklmacne kolecko. Vysledok je, ze objednavka poschodovej postele a uloznych boxov s uvadzanou dobou dodania 6-8 tyzdnov sa realne riesi uz 12 tyzden. Pozitivum je, ze aspon komunikacia pri reklamcii funguje.

• Skvelá komunikácia

• Výborná komunikácia a informovanie o stave objednávky
    • Doručenie bolo dokonca rýchlejšie ako pôvodný odhad
    • Spokojnosť s posteľou

• Dobrá komunikácia, tovar bol na sklade, čiže rýchle dodanie

• Skvela komunikacia
    • Vlastny kurier