Rýchle dodanie ,tovar úplne v poriadku

maximálna spokojnosť

Nie je kvalita !

Reakcia obchodu ponozky-shop.sk

Na negatívne hodnotenia sa snažíme dať zákazníkovi spätnú väzbu - viď nižšie, pretože ho často dostávame na produkty, ktoré si zakúpi a obdrží niečo iné, ako si predstavoval, aj keď sa snažíme produkty čo najlepšie popísať vzhľadom na ich charakteristiku.

Vaše hodnotenie na otázku Ako hodnotíte kvalitu dopravy tovaru? - hodnotenie 1.0 z 5.
    Naša reakcia: - prosím dajte nám vedieť v čom bol problém, použitá bola podľa Vášho výberu PACKETA, aby sme vedeli posunúť info prepravcovi, nakoľko za doručovanie je zodpovedný on, aj keď celá objednávka vrátane dopravy spadá hodnotením na nás a my to neovplyvníme.

Vaše hodnotenie na otázku Napíšte váš názor na dopravcu pre ostatných nakupujúcich? - hrubé vhodné na zimu skôr ! zbytočne sa vtom spotí noha
    Naša reakcia: - že sa jedná o froté ponožku, čiže s hrubším pletením je uvedené priamo v popise produktu viď obrázok nižšie (cukrovkári mávajú slabé prekrvenie a s tým sú spojené studené chodidlá, tak preto tieto ponožky sú účelovo takto vyrobené)

Vaše hodnotenie na otázku Podrobnejšie popíšte vaše skúsenosti s obchodom? - Nie je kvalita !
    Naša reakcia: - v čom nie je kvalita ? Toto je povrchné hodnotenie, ktoré nič konkrétne nevysvetľuje a preto nevieme ani reagovať a strháva nám to hodnotenie.

• Nakupoval som u Vás prvý krát,tovat mi prišiel za 3 dni,a som s ním spokojný

Objednal som 46 prislo mi nieco n
    Mini
    Tovar som vratil

Reakcia obchodu ponozky-shop.sk

Tento zákazník neviem prečo hodnotil negatívne, keď jeho objednávka 240351 nebola ani vyexpedované z dôvodu neuhradenia (platba neprešla) a nekomunikoval s nami ohľadom úhrady, vôbec nám neodpovedal, tak sme objednávku zrušili.

• Veľmi spokojna

pohodový nákup.

Rýchly apromtny

• Objednávala som prvýkrát

Vsetko v poriadku, od objednania az po dorucenie.

Bezproblemovy nakup, super kvalita.

Tradične profesionálny prístup k zákazníkovi, vrelo odporúčam.

Tovar zaplatený kód na vyzdvihnutie neprišiel DPD katastrofa.

Reakcia obchodu ponozky-shop.sk

Skutočne máme problém s kuriérom, ktorý nemá doladený systém informovanosti o uložení objednávky v odbernom mieste ako aj o spôsobe úhrady dobierok. Intenzívne s kuriérom komunikujem a snažíme sa, aby systém vylepšili, no nie je to vôbec ľahké. Avíza prídu a niekedy neprídu zákazníkovi a práve v prípade, ako ste vy, potom nám dáte negatívne hodnotenie, za čo v skutku nemôžeme a nedokážeme to ovplyvniť. Náš e-shop potom trpí negatívnym hodnotením ako je to Vaše, pretože mi sme tí, od koho ste si tovar objednali a my Vám ho máme bez problémov aj doručiť. Ako sami vidíte, tretia strana ako je v tomto prípade kuriér, nám tak poškodí meno tým, že ich systém nefunguje ako má a k Vám sa nedostanú či už informácie ale v konečnom dôsledku ani objednávka. Ospravedlňujeme sa, no nie je to naša chyba.

• dobré ceny
    • fajn výber

Zásielka prišla do 4 pracovných dní od objednania, bola kvalitne zabalená a tovar odpovedal mojej objednávke.

• 8

Rýchle dodanie, kvalitný výrobok. Spokojnosť.

• velmi kvalitní, rychlé dodání děkuji

ok

Odporúčam. Jednanie so zákazníkom na vysokej profesionálnej úrovni. Ďakujem