• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

Kvalita vyrobku nezodpoveda premrstenej cene. Konkurencny obchod ponuka tovar podobneho vzhladu a kvality za menej ako polovicu. Obavam sa pevnosti upevnenia tasky na ram suchymi zipsami. Z vaznych zdravotnych dovodov som zial nestihla zasielku v termine do 2tyzdnov vratit.

Dobrý deň pani,

Len my nepredávame čínske nákupné tašky, sú to nákupné tašky od holandského distribútora, preto sa vám môže stať cena za nákupnú tašku mierne vyššia.

Na druhej strane, za 3 roky sme nemali na nákupnú tašku ešte žiadnu reklamáciu. Sme presvedčení o tom, že budete s výrobkom dlhodobo spokojná.

Tím Pobalsa.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Navonok pekný a veľký ruksak ktorý vyhovuje rozmerom príručnej batožiny
    • Po prvom použití 2mesiace od kúpy sa odparali remienka z hora
    • Ruksak je po prvom použití už nenositelny.
    • Predajca sa tvári že produkt nebol zakúpený uňho.
    • Zlý prozakaznicky servis.
    • Predražený nekvalitný materiál

Obchod neposiela faktúru na email iba papierovú (chránia životné prostredie) , keďže tu nemám, reklamáciu neuznáju aj keď vidia číslo mojej objednávky aj dátum.

Dobrý deň pani,

Nie je to úplne pravda. My stále nevieme identifikovať vašu objednávku a nevieme či ste si tovar kúpila od nás. Nemáme problém s vašou reklamáciou, len potrebujeme k nej podklady a faktúru.

Čím rýchlejšie ich pošlete, tým rýchlejšie vám vieme pomôcť :).

Prajeme pekný zvyšok dňa

Pobalsa.sk

kufor je strasny smejd a za tu kvalitu predrazeny

Reakcia obchodu Pobalsa.sk

Nemyslíme si, že vaše hodnotenie je úplne objektívne. Kúpili ste si kufor, ktorý predávame viac ako 5 rokov a patrí k tým lepším kufrom. Cena za strednú veľkosť je okolo 80€ s poštovným zadarmo, krabicou na mieru a cestovnou menovkou a kompasom grátis.

Troška nás zaskočila vaša recenzia, lebo ste iba skritizovali a keď sme spolu volali cez víkend a dohodli termín doručenia, ktorý by vám vyhohoval bolo všetko v poriadku a vraveli ste, že ste si už 2 objednávky u nás robili a toto je tretia.

Pobalsa.sk

• Tovar prišiel v inej kvalite a po zaslaní späť do e-shopu do 14 dní v originálnom balení nikdy nepoužitý e-shop nechcel vrátiť peniaze.

Reakcia obchodu Pobalsa.sk

Prepáčte za meškanie, omylom sme si poznačili výmenu tovaru, namiesto vrátenia. Peniaze sme vám hneď vrátili.

Veríme, že nám zachováte priazeň do budúcnosti :).

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Tovar vyzerá inak ako na snímke v ponuke

Reakcia obchodu Pobalsa.sk

Pani ak nie ste spokojná nie je problém, môžte nám tašku poslať späť a vrátime vám peniažky.

Tovar nezodpovel prezentácii výrobku

Dobrý deň p. Jarka :)

Napíšte nám kde je problém čo sa vám na tovare nepáči, radi vám ho vymeníme.

Pobalsa.sk

• dlha doba dorucenia, tovar zatial nedoruceny

Dobrý deň p. Júlia :),

Váš tovar je už dlhšie pripravený na osobný odber na DPD pickup odbernom mieste: https://tracking.dpd.de/status/sk_SK/parcel/06505073833064

Tomáš, www.pobalsa.sk

• Tento obchod neumí rozeznat výrobní vadu od mechanikého poškození!! Jednalo se o jednoznačnou skrytou vadu která se projevila až po použití! Neochotně vyřizuje reklamace, svádí vinu na třetí stranu. Když se už podaří společnost donutit aby to řešila, výsledkem je neodborná oprava jen aby měl pokoj!!! Výrobce vadný kus ani neviděl!

Dobrý deň pani :),

Keď vám koliesko na kufri zlomilo letisko pri vykládke kufra, je potrebné reklamáciu urobiť na letisku, alebo cez cestovné poistenie, to je bežná vec., ktorú sme vám napísali viac krát.

Na vaše naliehanie resp. vášho právnika, sme vám kufor opravili.

Mrzí nás vaša pomstychtivá recenzia.

Pobalsa.sk

Moja najhoršia skúsenosť forever v oddelením reklamácie. Popruhy na ruksaku sa mi roztrhli už po ceste z letiska, odporučili mi bud reklamovať (to trvá 3-4 týždne: alebo dať prešiť u lokálnej krajčírky. Volila som plán B, a teraz sa už 3 dni so mnou nejaká ješitná pani cez mail doťahuje o preplatenie, musí mať posledné slovo, čo som sklamaná. Lebo reklamácia už dávno mohla prebehnúť bez problémov, nemusí zo mňa pani (alebo pán) robiť blbca, že som si dovolila dať si ho prešiť celý, kedže nebol vôbec spevnený, čo od "cestovateľského ruksaku" očakávam. Chápem ich postoj, ale to sa dá aj slušne, nie štýlom "milá pani..." Za mňa veľké sklamanie s touto komunikáciou, ktorá mohla byť vybavená po 1. maily.

Dobrý deň pani,

Áno, ponúkli sme vám prešitie 2 popruhov, ktoré boli vyparené na dĺžke cca 5 cm.

Problém je v tom. že ste si dali prešiť tovar po celom obvode cca 120 cm, citujem "protitlakovou niťou" nad rámec našej dohody. Pričom cena opravy prevyšovala 50% hodnoty tovaru.

Nemáme nič proti vám, reklamácia je citlivá vec, ale vy ste nedodržali našu dohodu, preto sme vám preplatili 50% ceny reklamácie.

Pobalsa.sk

Veľmi dobrá komunikácia zo strany obchodníkov, ale nižšia kvalita tovaru.

Reakcia obchodu Pobalsa.sk

Mrzí nás to, ale vybrali ste si jeden z najlacnejších kufrov z nášho eshopu. Radi vám ho vymeníme za lepší ak budete chcieť.

Pobalsa.sk

Vak po doručení nesplnil očakávania :-(. Veľmi sklamal. Nemá ani len trošku vystuzeny chrbát. Musím smutne konštatovať, že je to len kus zositej látky s pogumovanym povrchom z vnútra a zipsom. Ak sa pýtate prečo som vak nevrátila, tak ak by som mohla, určite pošlem objednávku späť, ale zajtra letím a malú kabinovu batožinu potrebujem, takže hlavne z tohto dôvodu nestíham ísť kúpiť inú, ani vrátiť. Dúfam len, že sa mi vak neroztrhne a vydrží aspoň tú záťaž čo má v popise. Akokoľvek, po otvorení som bola sklamaná. Prosím, ak je možné, vložte do popisu, že vak nemá vystuzeny chrbát. Cena nezodpovedá kvalite.

Ďakujem.

Dobrý deň pani,

Problém je v tom, že vy ste si kúpili odľahčený batoh, ktorý má nosnosť 300 gramov, ktorý je navrhnutý ako príručná batožina na rozmer 40x25x20 cm aby veľa nevážil, preto nemá vystužený chrbát.

Ak chcete ruksak s vystuženým chrbátom, odporúčame vám iný model, vieme vám ich vymeniť :).

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Objednaný kufor mal iné rozmery, ako bolo uvedené na stránke. Komunikácia s obchodom na bode mrazu - písala som im, hneď ako som balík otvorila a týždeň sa mi nikto neozval. Potom som písala na iný mail a zase bez odpovede. V žiadnom prípade neodporúčam. *editované*

Dobrý deň pani :)

Jediný problém je v tom, že rozmery sú uvedené vrátane všetkých vytŕčajúcich častí. Je to aj v popisoch uvedené, čiže ak má kufor napr. šírku 40 cm, tak jeho reálna šírka je napr. 37-38 cm, lebo z bočnej strany môže trčať zámok, bočné nožičky, vrecká atď.

Ďakujeme za pochopenie :).

Pobalsa.sk

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Promtne mi vymenili nesprávne doručený tovar.
    • Vyskladnili mi úplne inú cestovnú tašku. Po reklámacii mi v krátkom čase poslali opäť inú cestovnú tašku. Bola inej farby aj inej veľkosti. Už si od nich nikdy nič neobjednám. Posielanie nesprávneho tovaru späť poštou ma stojí čas aj peniaze. Takto sa taška predražila.

Zamestnávajú amatérov a vyhovárajú sa na ľudskú chybu. Dva krát po sebe sa pomýliť je trošku veľa.

Dobrý deň pani,

Áno pomýlili sme sa dostali ste na prvý krát nesprávnu tašku, ale na druhý krát už sme poslali správnu, máme fotodokumentáciu.

Budeme radi ak nám pošlete fotky, ak vám taška nevyhovuje môžte ju vrátiť, alebo ju môžme vymeniť.

• nedodržaný termín dodania

Reakcia obchodu Pobalsa.sk

Pozor pozor, váš tovar je už dlhšie pripravený na osobný odber na DPD pickup odbernom mieste: https://tracking.dpd.de/status/sk_SK/parcel/06105073833064

Stačí si ho vyzdvihnúť

Tomáš, www.pobalsa.sk