- mizerný výber dopravcu
    - chybný príjmový doklad v rozpore s fakturačnými údajmi a neochota riešiť jeho opravu (výhovorka na dopravcu)

Reakcia obchodu Pneuin

Prijmový doklad dáva prepravca nie my, nemôžeme opravovať niečo čo vám nevydala naša spoločnosť, preto sme vam odporučali sa obrátiť na spoločnosť cez ktorú vam bol vydaný doklad.

• Tovar zatiaľ nedorazil

Reakcia obchodu Pneuin

Tovar ste si objednal 22.03.2024 (štvrtok) a 26.03.2024 (utorok) odoslaný, ospravedlňujeme sa že Kurierska spoločnosť vám ich ešte nedoručila. My tovar odosielame, nerobíme vlastnú dopravu.

S pozdravom PneuIN.sk

• Recenzia bola odstránená - nejedná sa o hodnotenie nákupu, ale produktu.

• Pneumatika 2 roky stara

• slušná ponuka pneu - aj keď asi "imaginárnych"
    • poznámka predajcu : dodavane pneu 2.-.52 týždní daného roku
    • daný rok považujem rok v ktorom daný tovar kupujem
    • pri objednávaní mali "na sklade 56 ks" -ale o 4. dni po mojom telefonáte mi pani oznámila ,že dnes prišli ešte dve a posielajú mi ich
    • prišli mi 2 ks pneu s dot XX23 a dve XX21 - čo podľa môjho názoru nie je pneu vyrobená v danom roku , , pneu so neprebral
    • po tel. z daným problémom mi bolo prisľúbené posúdenie danej veci a vyriešenie daného problému po dopravení daných gúm - pondelok 9.10.2023
    • dnes je 16. 10.a odpovede som sa nedočkal
    • ďakujem za vaše služby

Reakcia obchodu Pneuin

Sme radi, že ste si našiel čas a napísal nám recenziu.

Na stránke mame uvedené dodanie 2-4 pracovní dní tak ako ste si to mohol všimnúť.

Poznámka: dodavane pneu 2.-.52 týždní daného roku ( Rok ktorý je uvedený vo variante, je nám ľuto že ste si nevšimol, že daný rok tam nebol uvedený. Preto to budeme riešiť a roky zvýrazníme aby si zakaznici všimli a neprehliadli Rok výroby.

Mali ste ponuknute že pneumatiky (dve XX21) vám vieme objednať znova a vymeniť no vaša odpoveď bola: NECHAJME TO TAK.

Ďakujeme

S pozdravom PneuIN.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Žiadné info o stave objednávky ani po 10 dňoch ,pneu deklarované skladom a nič

Tovar bol objednaný pred vyše týždňom. Okrem spätnej väzby o potvrdení prijatia objednávky nemám žiadnu informáciu.
    V čase objednávky tovar bol skladom, ináč by som si daný obchod ani nezvolil.

• dlha dodacia doba aj keď tovar bol skladom ani po dvoch týždňoch to neprišlo
    • žiadne trasovanie zásielky

Dobrý deň p. Tomáš Kašper,

Sme radi, že ste nám dali hodnotenie ale radšej sa informujte že vašu zásielku sme odoslali na ŠTVRTÝ PRACOVNÝ DEŇ? !!! tak ako je napísané na e-shope, ale bohužiaľ nastali komplikácie nie našou vinou ale z kuriérskej strany.

S pozdravom PneuIN.sk

Slabá komunikácia, tovar som objednal minulý týždeň, a až po telefonickom rozhovore tento týždeň mi bola objednávka odoslaná, ale až o dva dni. Ďalej nedá sa platiť kartou do predu, čo mi je na príťaž, nakoľko tovar posielam na svokrovu adresu, a nerad ho zaťažujem ešte platením. Nevravím že obchod je zlý, alebo nekvalitný, ale komunikácia robí obchodníka.

Reakcia obchodu Pneuin

Prosím Vás nezavadzajte ľudí že sme Vám tovar neodoslali a nedá sa u nás platiť kartou.

1, Tovar ste si u nás objednal 2022-01-26 22:48:35 s povinnosťou platby bankovým prevodom, takže na našej stránke sa dá platiť kartou
    2, 2022-01-27 08:34:29 Vám prišiel email o Nedostupnosti výrobku
    3, Tovar vám nemohol byť odoslaný tak ako ste napísal
    4, Na stránke je napísane do koľko dní sa odosiela tovar v každom obchode !!!
    5, Žiadame zákazníkov aby keď si objednajú tovar z viacerých eshopov aby si dali pozor z ktorého obchodu im príde HODNOTENIE a komu ho dajú lebo si neuvedomujete ale robíte vašimi chybami zlé hodnotenie nám a neprávom

Ďakujeme za hodnotenie a prajeme príjemný deň

• Nikdy od týchto...

Dobrý deň Pán Petrenka ,

A ste tu zasa ....

Dúfam , že každý obchod bude mať takých zákazníkov ako vy čím menej .

S pozdravom PNEUIN.sk

• Pozor na tento obchod, naslubuju a potom sa nedovolate.

Dobrý deň pán Petrenka .

Sme radí , že ste nám dal recenziu a môžme tu napísať našu reakciu .

Pneumatiky ste si u nás objednal , pneumatiky boli pripravené na osobný odber , lenže počas celého týždňa ste nemohli prísť dohodli sme sa na sobotňajšom prebratí tovaru . V sobotu ste boli na nesprávnej adrese, nevolali ste nám niekoľko násobne ako vy tvrdíte ,a pneumatiky ste neprebral . Takže neklamte .

S pozdravom PNEUIN.sk

• tovar neprisiel a nedostal som po tyzdni ziadne informacie ci pride, ci nie

tovar neprisiel a nedostal som po tyzdni ziadne informacie ci pride, ci nie, idem si objednat pneu radsej z ineho obchodu. keby potrebujem velmi surne pneu, tak od vas si urcite neobjednam

Jedna tragédia za druhou.
    Vyplnil formulár , nedalo sa mi zmeniť osobne prevzatie na dobierku , vyplatil som gumy cez internet banking , žiadna odozva, na 5 deň som písal či je všetko ok , až potom sa ozvali že majú peniaze ale nemám zaplatenú prepravu. Tak sme sa dohodli, že kuriéra vyplatim pri prevzatí. Potom som čakal 4 dni , zasa mi volali, že čo s tou prepravou. Znova dohoda , že vyplatim kuriéra. Prišiel mail , že gumy odosielajú v stredu. V piatok mi volali zasa , ohľadom toho kuriéra. Prišiel mi mail, že gumy sú odoslané (piatok).
    V pondelok zasa telefón, že majú pre mna gumy na odoslanie , že ako s tou platbou za kuriéra. Nikdy viac od nich nič. Jeden veľký chaos a bordel !!!

• Veci, ktoré uvádzajú na sklade, nakoniec na sklade nie sú.