Bohatý sortiment, prijateľné ceny ....

• dlha doba doručenia 10 dni

• rýchle doručenie

• Prehlad stranky
    • Siroky sortiment
    • Dostupnost aj menej pouzivanych rozmerov a typov
    • Spolahlivost dorucenia

Slusny obchod z dlhou tradiciou..

Rychlo vybavene,na druhy ddn od kupy som mala pneumaitky doma. Spolahlive, odporucam.

• Skvele ceny, rychle dodanie

Rychle dodanie...

• pneu sú vyrobené ešte v 31.týždni minulého roka, tento údaj by som v popise produktu prijal

tovar bol dodaný rýchlo, presne podľa objednávky. Oceňujem aj možnosť telefonického kontaktu ( urobil som pôvodne v objednávke chybu a dala sa po telefóne opraviť )

Najprv mi objednávku potvrdili, uviedli číslo balíka, ale krátko na to zrušili (stornovali), že nie je skladom a výrobca nevie, či sa ešte bude vyrábať. Po 3 dňoch mi prišlo avízo, že tovar je u prepravcu na doručenie. A naozaj, po 6. dňoch mi bola pneumatika doručená. Takže celkový dojem? Plná spokojnosť, len odporúčam zosúladiť komunikáciu medzi oddeleniami obchodu a zákazníkom.

Dobrá cena + dovoz zdarma .
    Pneu došli do 3 prac. dní od objednania .
    Všetko bolo ok.

• Súper

• Lacnejšie ako inde

Super. Maximálna spokojnosť.

• Rýchlosť vybavenia dodávky zakupeného tovaru.

• Rýchle dodanie tovaru

ok

+ výborný prozákaznícky prístup, ochotná zákazníca linka, je to bezpečný e-shop, dodacia lehota vynikajúca, objednával som už 4-té pneu a vždy spokojnosť..
    - pri poslednej objednávke boli pneu príliš stlačené do fólie a pravdepodobne nevhodne buď skladované, alebo možno nesprávne prepravované (DPD) a dva pneuservisy mi ani nezobrali prezutie, kôli tomu, že pneumatiky, boli pretlačené dovnútra.. tu by bola vhodná okamžitá náprava problému.. ďakujem a prajem veľa ďalších spokojných zákazníkov..

Prvý nákup

• Rýchle bezproblémové dodanie