Reklama
Prihlásiť sa a pridať príspevok
  • - objednával som si tovar prvý a určite aj poslednýkrát, po týždňovom čakaní na pneu mi boli doručené 3ks s DOT 26 a jeden kus s DOT 24 čo som aj reklamoval , ale neuspel. Aj podľa ostatných recenzií čo sú tu je to ich bežná prax, takže neodporúčam tento obchod :(

  • nasilne presadzuju fiktivnu znacku TOMKET, ktora ma cinsku kvalitu. Ked sa ich spytate, kde su tie gumy vyrobene, vyvolate u predajcu agresivnu reakciu. Maju necestne praktiky, na co si uz od ceskych predajcov zial zvyknuti. Ale toto je uz moc. Pri gumach ide o bezpecnost premavky a EU kontrolori by sa mali pozriet co sa smejdy to u nas skusaju predavat a prispievat k vyssej nehodovosti az umrtnosti… cele zle

  • snazia sa komunikovat ale u nich uz kupovat nebudem. jasne je napisane v poznamke napisane ze chcem gumu na zadne koleso prebiehala aj telefonicka a mailova komunikacia a oni poslu gumu na predne koleso. to mi sposobilo komplikacie a vyslovene ma to dozralo. peniaze vratili trvalo to dlhsie kvoli dovolenke prislusnej osoby ale keby si precitali poznamku a zapamatali co potvrdili v telefone mohol som mat davno prezuty skuter a ysetrit kopu nervov...

  • SU TO OBYCAJNI SMEJDI!!!!
    K tomu, ze skladuju pneumatiky na <> sa uz u nich nikto nevyjadril!!!!



    Dobrý den,
    naší společnost lze kontaktovat na telefonním čísle 420 245 009 925- zákaznická linka od 7-21 hod v pracovní dny a v neděli od 16-20 hod. V případě potřeby je možné využít i emailového spojení [email protected] , kde Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se Vaší objednávky.
    V případě, že Vám byly dodány pneumatiky s DOT tzn. z datem výroby do 2 let jedná se o nové pneumatiky, jelikož výrobci pneumatik zastávají stanovisko, že pneumatika si zachovává své původní technické vlastnosti po dobu 4 let od výroby, pokud je správně skladována a není užívána v provozu.

  • Nemate niekto skusenosti s pneumatikami Vredestein ? Ci v nejlevnejsipneu.cz nepredavaju stare leziaky a dokonca pneumatiky 2. a 3. triedy ?

  • 3.3.2014 sme v NejlevnejsiPNEU kupili 4ks pneumatik Pirelli PZero Nero 245/45 R17. Pneumatiky boli v znackovom servise prezute na Merc.-E W212 na hlinikove disky a boli vyvazene. Po tom, co opakovane pri jazde bolo citit vibracie, dali sme disky vyrovnat - cena 2ks 70 eur, ostatne dva boli bezchybne - odporucanie servisu. Problem sa ale opakoval, nebola chyba v diskoch, pockal som este tyzden a nasledne opat som isiel do servisu, kde skonstatovali, ze gumy su tvrde, zlezane, tazko sa obuvali/obuvaju, tazko naplnaju vzduchom. Moze byt chyba v "sisatom" korde, resp. boli zle skladovane.

    Vibracie su vacsie, ked je guma studena, pri zacati jazdy. Po zahriati gumy ca 5-10 minutach sa vibracie zmensia, avsak stale ich je citit.

    Kontaktoval som predajcu, a ten ponukol riesenie akurat vyzut - pockat 30 dni, stnd.reklamacna doba, poslu vyrobok vyrobcovi - a ked sa nepreukaze chyba na pneumatikach, ako zakaznik budem musiet uhradit este aj odvoz a dovoz pneu. Pride mi to trochu neprofesionalne, navyse na zakaznickej linke mi povedali, ked som poziadal o vymenu kusu za kus, ze je to spotrebny tovar, nejde o Mercedes. Cize cena dobra, dodacia lehota dobra, sluzby po predaji o nicom.

    Najhorsie je, ze tovar je vlastne vadny, pravdepodobne islo o zle skladovanie pneumatik, no prezuvat opat na zimne gumy je nezmysel a s tymto obchod pocita, takze reklamaci maju minimum.

  • sklady na www.NejlevnejsiPNEU.cz jsou skutecne online, v sezone doporucujeme objednavat zbozi skladem, ne zbozi na skladech dodavatelu, ktere ma dobu dodani zobrazovanou jako delsi nez 5dnu. Na Slovensko zavazime zbozi v sezone kazdy den.

    www.NejlevnejsiPNEU.cz

  • oni to na sklade vobec nemaju, ma to vyrobca, lenze kym to naskladnia a poslu budes cakat aj mesiac

  • Ceny super, ale dodacie lehoty strasne. Momentalne cakam na tovar uz 20 dni a to ho maju na sklade s dodanim o 3-7 dni.