Od objednávky ani obraz ani zvuk až teraz po 6 dňoch prišiel dotazník ako som spokojný s produktom ktorý ešte ani nedorazil.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

Ďakujeme za hodnotenie. Na stránke sme mali veľký červený oznam o dovolenke v týždni 28.8. - 1.9. s informáciou, že objednávky začíname expedovať 4.9.

Pre istotu bola informácia o expedícii objednávky najskôr 4.9. aj priamo pri výbere spôsobu dopravy (konkrétne doprava, ktorú ste si vybrali, bola v takomto znení “Kuriér - odoslanie po 4.9.”).

Vaše tvrdenie “ani obraz ani zvuk” teda nie je pravdivé.

• Údajne nemáju

Tovar som objednal začiatkom Decembra a tovar zatiaľ nedorazil ani ma nikto nekontaktoval.

Ďakujeme za hodnotenie.

Žiada sa nám uviesť veci na pravú mieru:
    -objednávku ste zadali 15.12. o 17:26 (t.j. nie začiatkom decembra) a 16.12. Vám bola odoslaná
    -zásielka sa nám vrátila 29.12. ako odmietnutá.

Žiaľ, nemáme kapacity na to, aby sme každú zásielku kontrolovali, či bola doručená alebo nie. Obvykle ak je problém s doručením a zákazník má o tovar reálne záujem, kontaktuje buď predajcu alebo dopravcu. Minimálne nás ako predajcu nik ohľadom Vašej objednávky nekontaktoval.

Sprej na textil nesplnil očakavania farba sa pozlievala a nespravilo to učel ukazali sa fleky a bolo to običom dal som to potom prečalunit textilom

• Objednaný tovar prišiel o 5 dní neskôr ako mal.

prisiel iný otien

• Nedodaju 1m a ešte k tomu to nechce lepiť poriadne na tie svetla
  • Tovar nedorazil.
    Sice vinou kurierskej sluzby a nie predajcu, ale predajca to nijak nevyriesil.

Dorucenie malo byt do 24h.
    Kurier prvy krat zavolal tak po ca 5 dnoch. Kedze som vtedy nebol doma (nemozem sediet doma 5 dni ci nahodou niekto pride) tak bola dohoda s kurierom ze znova znova zavola ked bude koncit v mojej oblasti a dovezie to. Odvtedy sa neozval.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

1. Zadali ste rakúske tel. číslo, nie slovenské - to bola pravdepodobne príčina nedoručenia prvý deň.
    2. Následne ste nás s problémom kontaktovali večer okolo 20tej hodiny, že ste na balík celý deň čakali a nik sa Vám neozval. Žiaľ, o takom čase, aj napriek okamžitej odpovedi na Váš email už tento problém riešiť s prepravcom nedokážeme. Dodali sme Vám číslo zásielky a tel. kontakt na depo prepravcu, v ktorom sa Vaša zásielka nachádzala. Ak by ste kontaktovali depo, poskytnú Vám tel. kontakt na kuriéra, pod ktorého táto zásielka spadá a doručenie si môžete dohodnúť s človekom, ktorý je za túto zásielku priamo zodpovedný.

Mrzí nás to, ale nedokážeme ovplyvniť denný harmonogram kuriérov a žiaľ, ani ich správanie.

Z našej strany bolo zabezpečené všetko, čo bolo v našich silách. Objednávku sme prijali v nedeľu a hneď v pondelok bola odoslaná, následne sme Vám do 23 minút od Vášho emailu, v čase 20:18 hod, zaslali všetky potrebné informácie, pomocou ktorých ste si mohli doručenie zásielky dohodnúť.

Stojíme si za tým, že sme Vám podali nadštandardný servis a viac by sme vedeli poskytnúť jedine tak, že by sme Vám to doviezli osobne.

Sprey - bol nekvalitný - nebol pod tlakom - tým pádom bol nepoužiteľný.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

v prípade chybného spreja by bolo vhodné to komunikovať ihneď s nami. Ak sa však o probléme nedozvieme, nemáme, žiaľ, ani možnosť ho vyriešiť k Vašej spokojnosti. Ak sa nejaký problém vyskytne, je našou prioritou vyriešiť situáciu k spokojnosti zákazníka.
    Medzi X tisíc sprejmi sa môže vyskytnúť chybný kus, ale odhaliť sa to dá jedine použitím, preto tomu nevieme zabrániť.

• Ziadne
    • Vsetko

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

Nedá nám na Vaše klamlivé hodnotenie reagovať.
    Klamlivý je minimálne údaj, ktorý v hodnotení uvádzate - "objednávka bola zrušená zo strany obchodu", čo nie je pravda a vieme to podložiť preberacím listom od prepravcu. Objednávku sme Vám dodali v čase, aký deklarujeme na stránke. Ak bol nejaký problém s objednávkou/tovarom, stačí napísať email alebo zavolať - nič z toho sa neudialo.

• Obchod je v pohode len tie Dipi su nekvalitne vôbec neprekrývajú som nakúpil uvás za 60 € ale zbytočne vyzerá to na zle, som z toho sklamaný vôbec to nieje ako na videach YT

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

pri sprejoch, ktoré ste zakúpili je na stránke, na etikete aj na pribalenom letáčiku poznámka: Aplikovať na tmavý podklad! (resp. na vrstvu z podkladového spreja). Metalická farba, ktorú ste si zakúpili teda pravdepodobne nebola nanesená na tmavý/čierny podklad a preto nevynikla. Napr. naše sety na disky DIP obsahujú 2 spreje podkladu a 2 spreje vo vybranej farbe pre optimálny výsledok.

Skúste nás kontaktovať a vieme Vám poskytnúť zľavu aby ste si to prestriekali.

Quallich, Plasti-Shop.sk

• Obchod je v poriadku avsak tovar je nekvalitny

Spreje SK vyrobcu zn. DIP su brakovym tovarom, aj napriek dodrzaniu vsetkych pokynov, spreje len pluli a kvapkali... Tento produkt uz nikdy viac. Original PlastiDip je neporovnatelne lepsi pri malinko vyssej sume za 400 ml balenie oproti 375ml baleniu SK vyrobcu...

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Niekedy sa žiaľ pri sprejoch stane, že hnací plyn vysyčí a preto nie je dostatočný tlak na správny rozstrek farby. Spreje DIP máme v ponuke už vyše pol roka a zákazníci sú mimoriadne spokojní. Zatiaľ sme sa stretli s oveľa menším počtom reklamácií ako pri originálnych sprejoch PLASTI DIP.
    Radi Vám na výmenu zašleme nový sprej, stačí ak nám napíšete.
    S pozdravom,
    Quallich - Plasti-Shop.sk

Sprej mal byť béžový, no s vrchnákom na ktorom by mal byť presný odtieň farby sa vôbe nezhodoval. Odtieň farby bol úplne sivý. Plati dip je fajn, ale odtieň tejto farby a hlavne jej označenie ma na plnej čiare sklamali. Do budúsnosti ostanem len pri transparentnej verzií prípade čiernej.