• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 2 týždňami

prisiel iný otien

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 3 týždňami

• korektná a jasná komunikácia, bezpečné zabalenie produktu počas transportu
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 4 týždňami

• Prehladný obchod, dobré ceny, rýchle doručenie
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 mesiacom

• Široký sortiment výrobkov
    • Neviem
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 mesiacom

• spokojný
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 2 mesiacmi

• Veľmi dobrý .Odporúčam .
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 2 mesiacmi

Tovar prisiel rychlo, bez problemov, nemam co vytknut. Snad len ten sprej sa akosi rychlo minul, vydatnost je trochu nadsadena.

• odborne poradili
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 3 mesiacmi

• Utierka na Plasti Dip, ktorú som si objednal a zaplatil nebola v balení.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

ospravedlňujeme sa za chýbajúcu položku, ktorú samozrejme, dopošleme (a doposlali by sme ju ihneď, ak by ste nám po prevzatí zásielky napísali/zavolali). Ľudský faktor nie je vždy 100%ný, občas sa to prihodí.

Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 3 mesiacmi

• Rýchle dodanie,kvalita tovaru.
    • Max spokojnosť
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 4 mesiacmi

Široký výber a dobré ceny ...

• Rýchle dodanie
    • Dobrá komunikácia

• Nedodaju 1m a ešte k tomu to nechce lepiť poriadne na tie svetla
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 6 mesiacmi

Som spokojný tovar mi bol doručený na 2 pracovný deň .

Rychle dodanie, odporucam

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 8 mesiacmi

• Rýchlosť a cena
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 9 mesiacmi

• Plastidip s spreji je na ho. no lebo po nasteiekani prvej vrstvy vam zaschne tryska a potom strieka zle. A nikde na spreji sa nepise ze je potrebne utierat alebo zatvarat vrchnakom
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 9 mesiacmi

Veľmi dobré skúsenosti s obchodom, pričom som potreboval pomôcť vo viacej veciach keďže som sa odhodlal striekať celé auto plastidipom po prvý krát, vo všetkom ochotne pomohli a výsledný výsledok vyzerá super, aj napriek tomu že sa to striekalo v stodole za dáždivého počasia, takže bola veľká vlhkosť. Striekal som vlastnou pištolou Wagner W610.
    Netreba sa toho báť, po tejto skúsenosti by som šiel do toho znova, nieje to nič ťažké, len sa netreba ponáhlať.
    Čo sa týka produktov, všetko je jednoduché, len rozbaliť, zriediť riedidlom a môže sa striekať. Auto schlo cca 3,5 hodiny za toho nechutného počasia a čakala ma 130km cesta domov v daždi a po dialnici. Na môj obdiv plastidip všetko zvládol. Určite každému odporúčam.

• Rychlost dorucenia tovaru
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 10 mesiacmi

Tovar nedorazil.
    Sice vinou kurierskej sluzby a nie predajcu, ale predajca to nijak nevyriesil.

Dorucenie malo byt do 24h.
    Kurier prvy krat zavolal tak po ca 5 dnoch. Kedze som vtedy nebol doma (nemozem sediet doma 5 dni ci nahodou niekto pride) tak bola dohoda s kurierom ze znova znova zavola ked bude koncit v mojej oblasti a dovezie to. Odvtedy sa neozval.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

1. Zadali ste rakúske tel. číslo, nie slovenské - to bola pravdepodobne príčina nedoručenia prvý deň.
    2. Následne ste nás s problémom kontaktovali večer okolo 20tej hodiny, že ste na balík celý deň čakali a nik sa Vám neozval. Žiaľ, o takom čase, aj napriek okamžitej odpovedi na Váš email už tento problém riešiť s prepravcom nedokážeme. Dodali sme Vám číslo zásielky a tel. kontakt na depo prepravcu, v ktorom sa Vaša zásielka nachádzala. Ak by ste kontaktovali depo, poskytnú Vám tel. kontakt na kuriéra, pod ktorého táto zásielka spadá a doručenie si môžete dohodnúť s človekom, ktorý je za túto zásielku priamo zodpovedný.

Mrzí nás to, ale nedokážeme ovplyvniť denný harmonogram kuriérov a žiaľ, ani ich správanie.

Z našej strany bolo zabezpečené všetko, čo bolo v našich silách. Objednávku sme prijali v nedeľu a hneď v pondelok bola odoslaná, následne sme Vám do 23 minút od Vášho emailu, v čase 20:18 hod, zaslali všetky potrebné informácie, pomocou ktorých ste si mohli doručenie zásielky dohodnúť.

Stojíme si za tým, že sme Vám podali nadštandardný servis a viac by sme vedeli poskytnúť jedine tak, že by sme Vám to doviezli osobne.