• Rýchle dodanie
    • Dobrá komunikácia

• Nedodaju 1m a ešte k tomu to nechce lepiť poriadne na tie svetla
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

Som spokojný tovar mi bol doručený na 2 pracovný deň .

Rychle dodanie, odporucam

• Rýchlosť a cena
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

• Plastidip s spreji je na ho. no lebo po nasteiekani prvej vrstvy vam zaschne tryska a potom strieka zle. A nikde na spreji sa nepise ze je potrebne utierat alebo zatvarat vrchnakom
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

Veľmi dobré skúsenosti s obchodom, pričom som potreboval pomôcť vo viacej veciach keďže som sa odhodlal striekať celé auto plastidipom po prvý krát, vo všetkom ochotne pomohli a výsledný výsledok vyzerá super, aj napriek tomu že sa to striekalo v stodole za dáždivého počasia, takže bola veľká vlhkosť. Striekal som vlastnou pištolou Wagner W610.
    Netreba sa toho báť, po tejto skúsenosti by som šiel do toho znova, nieje to nič ťažké, len sa netreba ponáhlať.
    Čo sa týka produktov, všetko je jednoduché, len rozbaliť, zriediť riedidlom a môže sa striekať. Auto schlo cca 3,5 hodiny za toho nechutného počasia a čakala ma 130km cesta domov v daždi a po dialnici. Na môj obdiv plastidip všetko zvládol. Určite každému odporúčam.

• Rychlost dorucenia tovaru

Tovar nedorazil.
    Sice vinou kurierskej sluzby a nie predajcu, ale predajca to nijak nevyriesil.

Dorucenie malo byt do 24h.
    Kurier prvy krat zavolal tak po ca 5 dnoch. Kedze som vtedy nebol doma (nemozem sediet doma 5 dni ci nahodou niekto pride) tak bola dohoda s kurierom ze znova znova zavola ked bude koncit v mojej oblasti a dovezie to. Odvtedy sa neozval.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

1. Zadali ste rakúske tel. číslo, nie slovenské - to bola pravdepodobne príčina nedoručenia prvý deň.
    2. Následne ste nás s problémom kontaktovali večer okolo 20tej hodiny, že ste na balík celý deň čakali a nik sa Vám neozval. Žiaľ, o takom čase, aj napriek okamžitej odpovedi na Váš email už tento problém riešiť s prepravcom nedokážeme. Dodali sme Vám číslo zásielky a tel. kontakt na depo prepravcu, v ktorom sa Vaša zásielka nachádzala. Ak by ste kontaktovali depo, poskytnú Vám tel. kontakt na kuriéra, pod ktorého táto zásielka spadá a doručenie si môžete dohodnúť s človekom, ktorý je za túto zásielku priamo zodpovedný.

Mrzí nás to, ale nedokážeme ovplyvniť denný harmonogram kuriérov a žiaľ, ani ich správanie.

Z našej strany bolo zabezpečené všetko, čo bolo v našich silách. Objednávku sme prijali v nedeľu a hneď v pondelok bola odoslaná, následne sme Vám do 23 minút od Vášho emailu, v čase 20:18 hod, zaslali všetky potrebné informácie, pomocou ktorých ste si mohli doručenie zásielky dohodnúť.

Stojíme si za tým, že sme Vám podali nadštandardný servis a viac by sme vedeli poskytnúť jedine tak, že by sme Vám to doviezli osobne.

Rychlost a presnost

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

Sprey - bol nekvalitný - nebol pod tlakom - tým pádom bol nepoužiteľný.

Reakcia obchodu PLASTI-SHOP

v prípade chybného spreja by bolo vhodné to komunikovať ihneď s nami. Ak sa však o probléme nedozvieme, nemáme, žiaľ, ani možnosť ho vyriešiť k Vašej spokojnosti. Ak sa nejaký problém vyskytne, je našou prioritou vyriešiť situáciu k spokojnosti zákazníka.
    Medzi X tisíc sprejmi sa môže vyskytnúť chybný kus, ale odhaliť sa to dá jedine použitím, preto tomu nevieme zabrániť.

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

Komunikácia so zákazníkom na vysokej urovni

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

• Výborné a presné poradenstvo po telefóne.
  • nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 1 rokom

Som spokojny a rad ze som nasiel vas obchod.urcite si este nieco objednam

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 2 rokmi

Vzdy mam dorucene to co si objednam bez akychkolvek skrytych informacii o tovare.
    Spokojnost 5*

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 2 rokmi

• cena a rýchlosť dodania

spokojný aj z obchodom a aj z výsledkom, síce bol trosku problém s leskom chýbal mi ešte jeden sprej na dokončenie. Lebo som sa spoliehal na radu od predajcu. Že jeden bude bohate stačiť na 4 kolesa. Ale tak nestačil smola.jeden elektrón je trochu matnejší. dokúpim ak budem riešiť ešte niečo od nich. Stava sa. inač nemám čo vytknúť.

• nakúpil v obchode PLASTI-SHOP pred 2 rokmi

• pekny prehladny web, dobre spracovane videa, pracovne postupy
    • nenapada ma

pekny prehladny web
    rychlost najdenia informacie
    kupujete na fakturu a ste platca DPH ? ziaden problem (oproti inym eshopom)

• Ceny Ok, produkty tiež veľmi dobre

Odporúčam