Samolepka autobus sa odlepila a dalej bola nepouzitelna

Reakcia obchodu PIPPER.SK

Dobrý deň, dôvodov môže byť viacero , ktoré my nevieme predpovedať, preto dávame v návode odporúčania, čo treba zhodnotiť pre aplikáciou samolepiek. Napíšte nám prosím na [email protected] a reklamáciu určite vyriešime, nakoľko spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá.

Ďakujem a prajem opekný deň :)

Nalepky pekne ale nedrzia na stene vsetko pada dole zbytocne vyhodene peniaze mna to stalo 50 e dakujem

Reakcia obchodu PIPPER.SK

Dobrý deň, dôvodov môže byť viacero ale ak všetky samolepky na stene nedržia, chyba bude najskôr v nátere steny. Toto my nevieme predpovedať, preto dávame v návode odporúčania, čo treba zhodnotiť pre aplikáciou samolepiek. Napíšte nám prosím na [email protected] a reklamáciu určite vyriešime, nakoľko spokojnosť našich zákazníkov je prvoradá.

Ďakujem a prajem opekný deň :)

Ziadna komunikacia od objednavky

Reakcia obchodu PIPPER.SK

Dobrý deň, čalúnené panely ktoré ste si objednala,sú pre Vás na mieru vyrábané. Preto je doručenie dlhšie (ako pri produktoch, ktoré máme skladom), tak ako úvádzame pri produkte.

Ďakujeme a prajeme pekný deň

Tím PIPPER.

Pracovníci boli na výbornej úrovni pri vybavovaní objednávky,ale výrobok ma nepotešil,neviem ako to sami budeme lepiť na stenu , v balíku nebol návod,ale len číselné označenie. A idem to darovať tak uvidím.

Dobrý deň Vierka,

ďakujeme za spätnú väzbu. Vaša samolepka je malého rozmeru a jednoduchá na nalepnie, (odlepíte, nalepíte), verím, že ste to zvládli bez problémov :)

Pekný deň

tím PIPPER.

Cele zle. Na obrazku krasna farebna nalepka, v skutocnosti tmava zasednuta. Velke sklamanie. Na mail nikto neodpoveda, maju zakaznika na haku. Nikdy viac z tohto eshopu neobjednam.

Reakcia obchodu PIPPER.SK

Dobrý deň, reklamáciu sme vyriešili. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou. Ospravedlňujeme sa za dlhšie trvanie odpovede na email. Polepšíme sa :)

Adrián z PIPPER.sk

Čakala som väčšie hviezdičky prišla mi či čínska hovadina ktorá nesvieti !!!
    Zbytočne vyhodené peniaze !!!
    Neodporúčam !!!!

Reakcia obchodu PIPPER.SK

ďakujeme za Vašu recenziu.
    Dopravu ste hodnotili na 2,5/10 pričom bol tovar z nášho skladu expedovaný v piatok (do 20 hodín od objednávky) a prevzali ste si ho v utorok.
    Komunikáciu s obchodom ste hodnotili na 0,5/5 pričom sme nezaznamenali žiadnu snahu o komunikáciu z Vašej strany.
    Ak s tovarom niečo nie je v poriadku stačí podať reklamáciu a všetko sa dá vyriešiť.

Ďakujeme a prajeme pekný deň
    e-shop Pipper.sk

Nechapem ako sa da na stenu nalepit 2 m nalepka bez bubliniek a pokrcenia. Nalepky vacsie ako 30 cm by mali byt rozdelene do mensich celkov tak aby sa dali na stenu nalepit. U nas nalepka skoncila v kosi.

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Tovar bol doručený v bezchybnom stave
    • Cena lepšia v porovnaní s inými obchodmi
    • Nálepky sú nekvalitne orezané, chýbajú časti obrázkov-možno sme len nemali šťastie na pekný orez
    • Pri odlepovaní sa nálepka zlepila do seba a bez jej poškodenia nebolo možné ju rozlepiť

INI rozmer mi bol doručený. Ako som si objednal preto nesom spokojný s vašim obchodom

• Neviem
    • Čo sme my objednali čínske veci o ničom za veľa peňazí.

Bolo by dobré, keby sa dalo k nálepkám viac lepiaceho materiálu

• Samolepka nedrží,stále sa odlepuje, vôbec nie som spokojnat

• čínske nálepky ktoré na stene nedržia

• Motyle mali byt ako samolepka prisli ako magnetka, spidernana som si ani neobjednala neviem preco prisiel? lepka na auto mala uz si neobjednam z tohto e-shopu

Uz si neobjednam.

Dobrý deň pani Monika,

ďakujeme Vám za recenziu, aj ked' je podľa nás neobjektívna.
    Čo sa týka dĺžky dodacej lehoty, objednávala ste si v piatok navečer a balík ste mala už v útorok u Vás na pošte, prečo tá jedna hviezdička?
    Čo sa týka hodnotenia komunikácie, žiadnu snahu skontaktovať nás sme nezaznamenali, či už mailom alebo telefonicky, prečo potom hodnotenie 0,5?

A k samotným produktom z Vašej objednávky:
    Motýle majú v sebe vlepený magnet, teda ich viete dať napr. aj na chladničku, ale sú k nim priložené aj obojstranné lepiace pásky, teda ich viete nalepiť kam potrebujete. Čo je podľa nás super riešenie a nie dôvod na zlé hodnotenie.
    Ak Vám bola v zásielke navyše a omylom pribalená samolepka a moc Vám to vadí, tak sa Vám ospravedlňujeme. No tak isto to podľa nás nie je dôvod na zlé hodnotenie, pretože to bol darček :)
    Pri každej samolepke máme napísané reálne rozmery, ale aj kedˇste si ich nevšimli a samolepka je pre Vás malá, aj to vieme ľahko vyriešiť. Stačí nás kontaktovať :)

Ďakujeme
    Tím e-shopu štýlovýdomov.sk

• neviem
    • nekvalitný tovar

nie som spokojná s kvalitou výrobku,tapeta nedrží poriadne a preto som si rozmyslela aj kúpu ďalšej.