-
MP3.sk: Dobrý deň. Pravda je ale niekde inde. ja som hru na predajni síce prevzal a som ju tam aj reklamoval. Hra nainštalovaná nebola vlastne len sčasti nedostal som sa k registrácii hry a zadaniu kľúča. takže pre mňa je hra nepoužiteľná. NO stalo sa. Mne je jasné, že ste len predajcovia a preto som chcel vedieť čo sa dá vlastne reklamovať, lebo v podmienkach máte uvedené také veci, ktoré zabraňujú akejkoľvek reklamácii byť úspešnou. Pretože sa nedajú reklamujúcemu teda spotrebiteľovi preukázať bez toho aby si dal vypracovať nejaký znalecký posudok, čo sa v prípade nejakej hry za 20 .- euro neoplatí.
A ešte keby p. Čupka komunikoval tak ako vy určite by som to zobral ale nebolo tomu tak.
Na záver dakujem za reakciu. -
Alex: Dobry den Pan Alexej,
vzniknuta situacia nas mrzi, avsak nie vsetko bolo tak, ako pisete nizsie. Kolega, pan Cupka vasu reklamaciu vobec neuznal do mailu, ani "akoze". On nato pravo ani nema. Vy ste hru odovzdali na predajni, v ramci odstupenia od zmluvy. Kolegovia na predajni boli este novi, preto ju od Vas zobrali, hoci nemali. Poslali spat na centralu, kde sme hru prijali uz na reklamaciu. Z hry folia odstranena uz bola, preto odstupenie od zmluvy mozne nebola. Potom sa zistilo, ze hru ste aj nainstalovali, takze medium vadne nemohlo byt, ani nebolo - preto kolega Vam napisal, ze povodnu, Vami vratenu hru Vam posleme spat postou. Este Vas upozornil, ze ak mate nejake problemy s hrou, ked Vam hra nefunguje podla predstav, treba kontaktovat zakaznicky servis hry.
Na zaver este dovolte, aby som Vas uistil, ze kolega nie je ziadny podvodnik - on sa riadil podla predpisov.
Za pochopenie dakujeme! -
Ahoj. Ja som s nakupovaním v Progamingshop skončil. Kúpil som hru Tropico, nedala sa nainštalovať. reklamoval som ju a si predstavte, že p. Filip ČUPKA emailom reklamáciu akože uznal a že mi bude hra poslaná domov nová. No tento PODVODNÍk mi poslal tú istú hru, ktorú som reklamoval ako závadnú. Potom sa už CHUDÁK neizval.
Obchod NEODPORÚČAM. Dávajte si pozor, a skúste inštalovať hrú tak, že ju nerozbalíte, inak vám reklamaciu neuznajú. -
timco89: Dobrý večer,
Viete nám prosím napísať číslo Vašej objednávky? Pretože je prakticky nemožné aby ste novú originálnu hru dostal nezabalenú v originálnom obale a navyše s poškriabaným diskom.
ďakujeme za odpoveď.
Progamingshop.sk -
párkrát som tu nakúpil a vždy som dostal poškriabané hry. Keď kupiujem nový originál, očakám zabalenú neotovrenú hru a nie, že obal dostanem ten ktorý bol v pulte a disky vyber z obaov a sú dosť poškriabané. radšej si priplatím u konkurenciu ako kupovať poškriabané disky. Sorry ale stalo sa mi to viackrát
-
Frederik: Chybička se vbloudila. ( http://www.kuponyzdarma.sk/progamingshop-sk/ )
-
Ja som s progamingshop.sk spokojný. Nemal som s nimi žiaden problém. Trošku ma hnevá, že za osobné prevzatie musím platiť tak veľa, ale to sa dalo vyriešiť pomocou zľavového kupónu (ako napr: http://www.kuponyzdarma.sk/progamingshop-sk/) Preto môžem progamingshop len odporúčať.
-
Zdravím, tento obchod odporúčam, výborný výber, dodacia lehota a chcem odporučiť tým, kt. chcú tu ušetriť dáke € nech skúsia cez tento portál http://j.gs/11224461/cashback
-
Najlepsi obchod pre Gamerov Maju uzasne ceny , komunikativnost predavacov a aj maju dobre akcie :) milujem tento obchod a ked chcem nieco kupit vzdy to je Moja prva zastavka kde sa pozriem !
Len tak Dalej ! ste lepsi ako konkurencia , len stale mi u vas chyba popkultura , komixy a hlavne MANGA -
Najlepší oobchod pre hráčov ! Ceny , Kvalita , zamestnanci všetko je perfektné ! Hlavne pobočka v Liptovskom Mikuláši !!!!
-
Vec sa vyriesila kontaktoval ma obchodny riaditel ktory my poskytol malu kompenzaciu a skontroloval skladove zasoby ktore boli v bezchybnom stave s tym ze z najvedsou pravdepodobnostou zasielku poskodil kurier pri prevoze z centralneho skladu do BA.Je fajn ze maly zaujem to riesit tymto im aj dakujem.
-
Pisem vam na zaklade nakupu vo vasom e-shope a zda sa ze ten pripad neni ojedinely z fora o nakupe z eshopu PROGAMINGSHOP.Na zaklade tychto ohlasov som sa rozhodol si nechat zaslat tovar konzolu xbox360 4 gb na vasu pobocku v Bratislave /pozn.kurier az domov stal rovnako/ aby som skontroloval ci sa potvrdi to co som cital na forach a priznam sa ze som ani necakal to ze byto mohlo takto dopadnut ked my doniesli vas tovar v stave akych sa to nepredava ani v zalozniach.znamky poskodenia ochranneho obalu aj z vnutornych stran po naraze minimalne z 1 metra.Ak Toto je predstava predaju tovaru vo vasich eshopoch tak ma to dost mrzi lebo vzdy som to spajal so slovom obchod pre profesionalov.No a dostan me sa k podstate veci.Moja strata vyplyvajuca z volna co som si vybral aby som zo synom vyskusal konzolu je cca 40e na Vasom pristupe ku mne ako ku zakaznikovy ste my ponukli vasu marzu 5e co je smiesne asi preplatit palivo na cestu do predajne k vam a domou.Tato moja skusenost moj cas naklady ma nenechavaju chladnym a predpokladam ani vy neostanene chladny ked sa zacnu na VYZNAMNYCH PROFESIONALNYCH FORACH zaoberajucich sa predajom a recenziami - objavovat moje skusenosti s vasim eshop /DUFAM ZE POZORNE SLEDUJETE KOLKO TOMU DALEJ CASU VENUJEM/.Priznam sa mam pochybnosti si od vas tovar objednat.Momentalne neviem co by bolo riesenie len popisujem sklamanie z akym som sa stretol a bohu dakujem ze my to nedoslo kurierom lebo keby som to rozbalil asi by som sa smiechu nezdrzal.Ak mate nejake riesenie mozte ma kontaktovat na mail.konzolu som v ba ani neprevzal.
odpoved hm radsej nepisem -
Marek Pšak:
Možno keby si skúsil kontaktovať ľudí pracujúcich pre PGS tak by si sa dozvedel prečo ti nebol produkt doručený včas, všetko je o komunikovaní....
Za seba môžem povedať od PGS som si objednal: XBOX 360 SLIM 250 GB, Reproduktory, Hernú myš, Hernú klávesnicu a som maximálne spokojný..... -
maju dost veci a kvalitne veci, ale treba si pozriet aj ine obchody kedze programingshopu patria aj ine shopy s hrami, je to len taky ich tah.
a priklad rapala pro bass fishing s udicou maju za 59eur a z ciech som si to objednal za 33aj s postou. takze nieje o com, tento obchod u mna skoncil.ale drzim palce nech sa im dari. -
da sa na nintendo 3ds pozerat film????
-
S týmto obchodom mám veľa dobrých skúseností, ale aj jednu negatívnu. Už 2x som si objednal produkt, o ktorom bolo písané na stránke, že je dostupný do 5 dní. V prvom prípade mi bolo oznámené, že produkt dostupný nie je, a na druhý deň sa na stránke objavilo "predaj ukončený". V druhom prípade tiež bolo uvedené do 5 dní, no po objednaní mi bolo oznámené, že produkt tiež dostupný nie je a vzápätí sa aj na stránke objavilo "na objednávku". Na tento druhý produkt čakám konkrétne už približne 10 dní. Preto, pokiaľ nie je napísané skladom, zvážte kúpu produktu.
-
k***a už na tuto hru čakam 1 a pol tyžden a stale nič ani sa neobtažuju zavolat a povedat ze ju nemaju na sklade alebo napisat mail vôbec žiadna komunikacia a neodporučam kupovat hry ak niesu na sklade lebo budete čakat max. 18 alebo viac dni