• Tovar mi bol doručený bez originál krabičky a fľaška bola zatvorená len uzáverom, kde chýbal originál prilepený plombovaci uzáver.

Reakcia obchodu Petuel

Dobry den pan Lojko.
    Neda nam nereagovat na Vase zavadzajuce hodnotenie. Objednal Ste si u nas 10ks cistica trysiek DIESEL 50ml s objednavacim kodom ET3121. Ak sa pozorne pozriete na nasej web stranke, tento produkt sa predava bez papierovej krabicky a kupujeme ho ako vyhradny dovozca produktov K2 priamo od vyrobcu! Tento produkt je originalne baleny po 24ks v kartone bez papierovej krabicky ktoru spominate. Ano, mavali sme v ponuke aj papierovu verziu, ta je ale vyrobcom oznacena kodom ET3122 kde je v kartone 12ks a kazdy jeden produkt je zabaleny este v papierovej krabicke. Samotny vyrobok ma ten isty bezpecnostny uzaver ktory ma aj Vami objednany pripravok. Tuto papierovu verziu uz neobjednavame minimalne 2-3 roky nakolko produkt ET3121 a ET3122 je uplne ten isty a nenajdete ho ani v ponuke na nasej web stranke. Rozdiel je len v baleni a papierova (krabickova) verzia je o niekolko centov drahsia. Nasi zakaznici nepotrebuju kupit drahsi produkt len preto, aby ho vybalili z krabicky ktoru potom zahodia.

Vasa dalsia informacia ohladne "prilepeneho plombovacieho uzaveru" je znovu mylna. Aj ked nevieme presne, co pod tym vasim oznacenim vlastne mate na mysli. Kazda flasticka je vyrobcom uzatvorena bezpecnostnym plastovym srobovacim uzaverom, ktory ma v sebe este gumovu podlozku aby cestou nevytiekol. Ziadne ine lepene plombovacie uzavery na tento produkt vyrobca nedava. Objednajte si nabuduce u nas 24ks tohoto produktu ET3121 a posleme Vam ich v originalnom kartone a sam uvidite ako to vyrobca bali kde ani jeden produkt nema krabicku.
    Dovolujeme si zaroven poznamenat, ze sme vyhradny dovozcovia produktov K2 na SK uz vyse 20 rokov a tovar kupujeme LEN u vyrobcu a rucime za jeho kvalitu priamo vyrobcom. V buducnosti by sme skor prijali, keby Ste si najskor overil Vase pochybnosti, nas telefon mate dostupny v kazdej nasej komunikacii a boli sme Vam povedali to iste, co tu mate napisane.
    Co sa este tyka dalsich produktov DIESEL. Mame ich na stranke tri druhy. Jediny, ktory je vyrobcom zabaleny v papierovej krabicke je DIESEL DICTUM. Staci ked si pozorne pozriete obrazky na nasej web stranke. Ak chcete Vase hodnotenie prehodnotit, kontaktujte nas.
    Peter Zlatinsky

• Kvalitne produkty
    • Bleskové dorucenie
    • Nízke ceny za kvalitne produkty

Obrovská spokojnosť

• Spolahlivosť a rychlosť

• Osobný odber

• Termín osobného odberu možno flexibilne dohodnúť.
    • Veľmi prijateľné ceny

• Super komunikacia
    • Rýchlosť dodania

Rýchly a ústretový.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Cena, kvalita

Profesionálny a ústretový prístup, skoré dodanie, rád tu nakupujem.

• celková spokojnosť. o objednávke ma informujú aj telefonicky. môžem len odporúčať

• Dobre rýchle vybavenie
    • Tovar dostupný

• Vyborna komunikacia
    • Rychle dodanie
    • Vysvetlia
    • Da sa dokupit tovar priamo v obchode
    • Platba v hotovosti

Ako vždy maximálna spokojnosť

• Rýchle vybavenie objednávky .

• Vyborne ceny
    • Poradia a da sa tovar aj u nich priamo kupit, ked kupite na skusku jeden kus a paci sa hned beriem 3 a nemusim tukat ako datel do internetu.
  • Už trikrát mi prišlo SMS avízo o doručení zasielky a to je všetko. Cena za dopravu je prijebaná...

Reakcia obchodu Petuel

Dobry den pan Rapavy.
    Kurier sa Vam snazil dorucit zasielku tri krat. Ani raz sa k Vam nedovolal. Nasa pracovnicka Vam volala a Vasa manzelka jej povedala, ze Ste boli v zahrade a nepoculi ste zvonit telefon. Takze zasielka sa k nam vratila a nasa skoda je cena postovneho, ktoru sme prepravnej spolocnosti museli zaplatit. K Vasmu slovniku sa nemusime vyjadrovat, nazor si dokaze spravit aj dieta na prvom stupni zakladnej skoly. Cenu dopravy si my neurcujeme, tak v buducnosti adresujte Vasu nespokojnost na kuriersku sluzbu.
    Zlatinsky Peter

spokojnost