• zavádzanie zákazníka
    • nevrátenie platby za nedodaný tovar

Jediná komunikácia s obchodom bolo prijatie objednávky. Od vtedy je ticho!

• Pred týždňom odoslaná objednávka, ktorá dodnes nedorazila, žiaden mail ohľadom info. Nič.
    • Neodporúčam
    • Viac neobjedname

Musím dať 1*, ale popravde si nezaslúžia žiadnu.

• Tovar neprišiel

10 dni od podania objednávky. Nemám tovar ani info. o doručení.

Okrem automatického emailu o potvrdení objednávky, nie je z obchodom žiadna komunikácia.

• Prvá objednávka bola v pohode.
    • Žiadna komunikácia. Pri druhej objednávke , na miesto toho aby mi dali vedieť, že niečo proste nemajú - aj keď na eshope tam svietilo , ze maju - tak som dlho čakala na zvysok objednavky. Ale najviac ma štve, že nekomunikujú zo zakaznikom. Lebo keby som vcas vedela, ze to proste nemaju ,tak som to mohla hladat dávno inde.

Kazdy nech si urobi vlastny nazor, ale podla mna komunikácia by mala fungovat.

• Nekomunikatívnosť

• Totálne sklamanie

Touto cestou chcem vyjadriť neskutočné sklamanie a oklamanie mňa ako zákazníka ..23.jún objednaná pasta na obličky..je pomaly september a nikde nič..že sa nehanbíte, si robiť srandu zo zákazníkov..nechápem načo sme si 4x volali s blá blá blá výhovorkami !!!!..raz nie je skladom (pritom eshop ponúkal), druhý krát- díler má dovolenku, tretí krát - musí sa urobiť vyššia objednávka, aby sa splnila hodnota..štvrtý krát- tovar príde do troch dní určite..celé vaše vedenie , by som okamžite zrušila..ste úbohí klamári..aspoň povedzte pravdu aby sa človek zariadil a nie klamať!!!! Dokážete kľudne spať v toľkom zavádzaní?????

• Mali čo som chcela, ale...

13.6.2023 som objednala matrac pre psa a zaplatila vopred. Je 22.6.2023 a matrac nikde, na stránke bolo uvedené dodanie 1-3 dni. Odpoveď na mail, v ktorom som sa informovala na objednávku, taktiež zatiaľ žiadna. Chýba spätná väzba, od seriózneho predajcu očakávam komunikáciu so svojim zákazníkom. Asi počkám tých 14 dní a potom požiadam o odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí. Budem dúfať, že vrátia aspoň tie.

• Tovar neprišiel ani po týždni aj keď na stránke je napísané dodanie do 2-3 dní

• Veľmi dlhé doručenie
    • Zla komunikácia

• Objednávka nebola doručená ani po 20- tich dňoch.
    • Odpoveď na emailovú žiadosť o informáciu o stave objednávky, žiadna.
    • Prieskum spokojnosti zaslaný aj napriek nedodaniu tovaru.

• Fajn vyber, fajn ceny
    • Dnes je 11.den a tovar stale nedorazil, napriek tomu, ze mi stadial volali, slubili, ze poslu do piatku, dnes je uz utorok. Obchod nie je zly, ale v dnesnej dobe cakat pomaly dva tyzdne na balik.. treba zapracovať na tom. Ale asi maju dost zákazníkov, zopar ked prejde ku konkurencii, nevadi :(

• Lepsia cena
    • Tovar ktory uvadzaju skladom tak skladom nemaju
    • Klamu a zavadzaju
    • Netreba platit dopredu radsej obetovat euro na dobierku alebo nakupovat inde
    • Nespoľahlivy predajca

V minulosti som uz kupoval od tohto predajcu a nebol problem, hoci musim podotknut ze som to platil na dobierku. Teraz som to prvy krat zaplatil dopredu a nemam ani tovar ani peniaze!Tovar na stranke uvadza skladom, ale bud ho v skutocnosti nema alebo dotycny pan klame. Ak mu volam opytam sa ako prve ci ma produkt skladom povie ano.Ak snim zacnem debatovat kedy posle objednavku uz vymysla, ze caka tovar od dodavatela a pride to raz v stvrtok potom zase v pondelol a 3tyz. dokola tie iste basnicky. Ked ziadam peniaze povie, ze posle dnes a stale nic. Dam mu este cas par dni a ak neposle peniaze alebo tovar davam ho na SOI. Neodporucam tento obchod. Totalne som zhnuseny a sklamany z toho pristupu. Neviem ci je to iba nestastny nahodny suhrn absurdnosti alebo ide ozaj o neseriozneho predajcu. Co sa tyka komunikacie na email alebo sms nereaguje , ale telefon dvyha.

• Objednaný produkt ani po 2 mesiacoch od objednania nedorazil. Pán na zákaznickej linke mi 3-krát povedal to isté, že produkt je na ceste na sklad. Bohužiaľ žiadny progres a snaha to vyriešiť. Obchod určite neodporúčam .

• Nebolo mi dorucene vsetko co som si objednala .Stalo sa mi to uz druhykrat pri nakupe cez tuto firmu

Zatím je objednávka stále ve stavu přijatá, již 8 dní, nejsem na tak dlouhou dobu zvyklá, jiné obchody se snaží a odesílají objednávky nejdéle do 2 dnů. Tak snad si na mě vzpomenou

Napriek uhradeniu tovaru vopred mi este po viac ako tyzdni nebol tovar doruceny

• Tovar po objednani asi nikdy nepride.

13.12.2021 som objednal tabletky pre nasho psika. Velmi by mu padli vhod, kedze sa jednalo o probiotika, nemal moc pritazlivu stolicu...
    Je 26.12.2021, ja popijam domaci vajecny konak, po vianociach by tie tabletky padli vhod asi aj mne. Cize v zavere, tabletky nedorazili do 2 tyzdnov od objednavky a problem mame rovnaky aj ja aj pes. Dakujem.

Reakcia obchodu PET'S FACTORY

Dakujeme za kritiku, vo Vasom pripade sa ale nejednalo o probiotika, ale o tabletky proti pozieraniu vykalov, v predvianocnom zhone bol vypadok, ale po komunikacii s importerom mame prislub, ze vypadok bude do konca roka odstraneny a este mozno stihneme do konca roka aj odoslat k Vam .

Dakujeme za pochopenie a prajeme Vam vsetko dobre v Novom roku 2022

Pets Factory Team