Tovar takmer dva tyzdne objednaný stale nebol dodany.

Reakcia obchodu PELECHY PRE PSY

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie. Obávame sa však, že ste sa s vyplnením dotazníka unáhlili. Vybrali ste si u nás pelech, pri ktorom ste mali informáciu, že Vám ho vieme doručiť od 4 - 9 pracovných dní. Avizovaný čas sme splnili a ocenili by sme, ak by ste túto recenziu prehodnotili.

S priateľským pozdravom
    Tím z pelechyprepsy.sk

Pelech stále neprišiel, musela som kontaktovať obchod, som zvedavá kedy dorazí..

• Komunikacia zo strany obchodu týždeň žiadna. Tovar som našťastie dopredu nezaplatila. Na stránke neuvádzajú tel. Kontakt

Rýchle doručenie

Rýchle doručenie.
    Krásny pelech, výborná kvalita, šitie, proste Top.

• Perfektná komunikácia, bleskové dodanie

Kvalitný pelech, velmi pekne nám aj sedí v interiéri :) rýchle dodanie a komunikácia!

• Krásny a veľký peliešok

• Rýchle dodanie a aj super kvalita.

• Rýchle dodanie tovaru
    • Krásne spracovanie pelechu, som velmi spokojna s kvalitou
    • Skvelá komunikácia

Rýchle dodanie tovaru. Dobrá cena.

• rýchle doručenie
    • kvalitný pelech
    • komunikácia

Moja prvá objednávka z tohto e-shopu v novembri minulého roku, bola nešťastná. Doručovala sa niekoľko týždňov a e-shop so mnou nekomunikoval a nereagovali na maily. Aj preto som si nebola istá, či opäť nakúpim. Kvalita prvého pelechu ma presvedčila, aby som im dala ešte šancu, aj keď možno budem čakať rovnako dlho na svoju objednávku. Bola som však veľmi pozitívne prekvapená, že už na druhý deň som pelech mala doma a dokonca si so mnou vymenili aj niekoľko mailov v deň objednania, aby urýchlili dodanie. Len tak ďalej :)

• Spokojenost na vsechny strany
    • Tovar som si objednala a aj zaplatila este 6.2. 2023 doba dorucenia bola uvedená 4-9dni,dnes 22.2.2023 mi na dotaz kedy a ci vobec mi bude tovar doruceny obchod neodpoveda. Prisla som o 15,99€ viac by som si u nich nic nekupila a ani to nedoporucujem.. Ako som pozerala skoro vsetok sortiment ma uvedenu dodaciu dobu 4-9 dní.

Tovar mi ani po 16 dnoch nebol doruceny, obchod vobec nekomunikuje, nedoporucujem nakupovat v tomto obchode.

• Neexistuje žiadna výhoda.
    • Odoslaný iný tovar ako bol pôvodne objednaný
    • Kontakt, komunikácia.

Objednal som prepravku pre psa Cazo Premium v hodnote 60€.Namiesto toho mi prišlo Cazo Oxford v hodnote 55€.
    Pritom faktúra bola v poriadku aj štítok na produkte.
    Vyhovorila sa pani vraj ZAMEMENENÉ Štítky na produkte. Zlyhanie na plnej čiare.
    Komunikácia 0 bodov vypisovali sme tri hodiny, nebola mi schopná zavolať...
    Na dnes mi bola prisľúbená výmena, tovar za tovar. A nič, čakám od rána.. Výmena zlyhala.

Pelech objednany 22.12.2022...28.12.2022 poslali mail z obchodu,ze tovar odoslany do dnesneho dna pelech nebol doruceny /t.j.mesiac/

• Super materiál. Veľmi príjemný.
    • Svetelnosť fotiek je trošku klamlivá. Farby plechov sú trošku iné v realite.
    • 13.12.2022 objednany pelech pre psa k Vianociam. Dnes je 1.1.2023 este nedorucene.

• Rýchle vybavenie objednávky a dobrá komunikacia