• Už 2 týždne čakám na objednávku a nikto sa mi neozval.

• Prvú objednávku nedodali,druhú zrušil obchod,objednaný bol tovar uvádzaný ako skladovka.Na prvú objednávku absolútne nereagovali.Neposielajú potvrdzujúci email,nenavrhnú alternatívu

Zatial my tovar nedorazil a ani objednávka nebola spracovaná neviem prečo obchod nereaguje na objednávku.Ale o tovar mam zaujem Dakujem

Môžem sa prosím spýtať ci je možné vymeniť ten domček?
    Pelech je ok
    Ale ten domček je veľmi mini jak pre macku
    Mame síce jazvečíka ale toto je moc male
    Moje tel c.0948421488

Pelech som objednala 4.12.2023, s tým že do Vianoc hádam dorazí, no nedorazil ani 5.1.2024, pelech je vyplatený, do obchodu som písala mailom, zatiaľ sa neozvali.
    Sklamaná som, lebo jeden pelech už od nich mám a je výborný a nebol problém s doručením. Nečítala som si recenzie, lebo som mala skúsenosť , ale po tejto skúsenosti- Neobjednávajte cez túto stránku.

• Majiteľ eshopu so mnou nekomunikuje, na maily neodpovedá, tovar som zaplatila a nebol mi doručený.

Som veľmi nespokojná s týmto obchodom. Tovar som zaplatila kartou a doručený mi nebol ani žiadny potvrdzovací mail nerišiel. Na výzvu ohľadom dodania tovaru mi nikto neodpovedal. Obchod nedoporučujem, je neseriózny.

tovar mi prisiel ale po 3 tyzdnoch/ vianoce?/ inak v pohode a lacnejsie ako ine obchody

• Tento mail som dostala minulú stredu: Vážený zákazník,

predpokladaný dátum dodania tovaru z Vašej objednávky, stále preverujeme. Stále intenzívne monitorujeme očakávaný termín dodania vašej objednávky. Zatiaľ sme už naviazali kontakt s našimi dodávateľmi, no bohužiaľ nemáme presné informácie o dátume dodania.

Naďalej sa snažíme urýchliť proces vašej objednávky. Ak sa nám nepodarí získať presné údaje o termíne dodania, budeme vás informovať a spolu nájdeme vhodné riešenie. V prípade, že si vyberiete iný odel z našej ponuky, ktorý je aktuálne skladom, vieme Vašu objednávku hneď vybaviť a vieme Vám samozrejme ponúknuť aj dodatočnú zľavu ako ospravedlnenie.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Sme k dispozícii a radi vám poskytneme odpovede.

Prajeme pekný deň
    Logo
    Erika | Obchodné oddelenie

Od vtedy znova nič! Včera som písala, ani sa neunúvajú odpovedať. 4.12.objednaný a podotýkam aj zaplatený tovar a NIČ. Už mi dochádza trpezlivosť.

• Všetko bolo OK

Tovar z tohto e-shopu som objednal už 2x.
    Prvýkrát mal byť doručený medzi 4-6 pracovnými dňami, ale keď mi po 3 týždňoch doručený nebol, tak som objednávku zrušil, pretože údajne nemali dlho tovar skladom.
    Potom som kontaktoval e-shop znovu, aby som zistil či je tovar na sklade. Povedali, že tovar majú skladom a mám vytvoriť novú objednávku, ktorú som vytvoril 6 dní dozadu.
    Do dnes tovar stále nebol doručený. Od e-shopu som nedostal ani potvrdzovací email, žiadna komunikácia, iba ak sa sám opýtam.
    Vôbec netuším čo je s mojou objednávkou a či vôbec bude niekedy doručená. Našťastie som zadal objednávku na dobierku.

Obchod objednávku ani len neodoslal, skúšala som im aj 3x volať a nikto mi nedvíhal.

Tovar mal doraziť za 4 - 9 pracovných dní, čakala som skoro mesiac a tovar nikde, nikto sa ani neozval. Ja som musela písať maily, aby som sa informovala ako objednávka vyzerá. No v dvoch mailoch ma naťahovali, že tento týždeň a týždeň prešiel a objednávka nikde. Nulové jednanie a pofidérny obchod.

Neodporúčam tento e-shop, pretože som tovar objednala, uhradila kartou. Tovar mal byť odoslaný do 24 hodín (31.10.) a do dnešného dňa (7.11.) mi nebol doručený. Upozornila som na to predajcu už troma mailami, no nekomunikujú, stále som nedostala žiadne vysvetlenie. E-shop nemá žiaden telefonický kontakt. Komunikovať je možné iba mailom a na maily neodpovedajú. Určite si z tejto stránky nič neobjednávajte.

Lepšia cena vybraného tovaru, ako cena toho istého tovaru v iných
    obchodoch

• Nedostatočná komunikácia so zákazníkom
    • Dlhá čakacia doba

Už je to týždeň od objednania a v podstate mi neprišlo ani len potvrdenie objednávky od dodávateľa, nie to ešte ďalší email. Našťastie mám tovar na dobierku, tak budem čakať, či niekedy dorazí.

Milá Kristína,

ďakujeme, že ste sa zúčastnili hodnotenia nášho obchodu, ktoré nás nemilo prekvapilo. Veľmi by sme ocenili, aby ste daný problém prvotne riešili s nami. Nakoľko ste nás so vzniknutou situáciou neoboznámili, nevedeli sme to riešiť. Spravíme maximum aby sme Vám zásielku doručili čo najskôr. Veríme, že s tovarom budete v konečnom dôsledku spokojná.

Tím pelechyprepsy.sk

Nespokojná s objednávkou, zatial nedoručená a nikto ma doteraz ani nekontaktoval kedy mi ju doručia, objednávka bola robená 22.9.

Reakcia obchodu PELECHY PRE PSY

ďakujeme, že ste sa zúčastnili hodnotenia nášho obchodu, ktoré nás nemilo prekvapilo. Veľmi by sme ocenili, aby ste daný problém prvotne riešili s nami. Nakoľko ste nás so vzniknutou situáciou neoboznámili, nevedeli sme to riešiť. Objednali ste si od nás pelechy pri ktorých je informácia, že Vám ich vieme doručiť od 4 - 9 pracovných dní. Pelechy sa aktuálne nachádzajú vo výrobe. Budeme robiť všetko čo je v našich silách aby sme Vám objednávku vedeli čo najskôr vybaviť a expedovať. Mrzí nás, ak sme Vám omeškaním spôsobili nepríjemnosti.

Tím z pelechyprepsy.sk

Tovar takmer dva tyzdne objednaný stale nebol dodany.

Vážený zákazník,

ďakujeme, že ste si našli čas na hodnotenie. Obávame sa však, že ste sa s vyplnením dotazníka unáhlili. Vybrali ste si u nás pelech, pri ktorom ste mali informáciu, že Vám ho vieme doručiť od 4 - 9 pracovných dní. Avizovaný čas sme splnili a ocenili by sme, ak by ste túto recenziu prehodnotili.

Tím z pelechyprepsy.sk

Pelech stále neprišiel, musela som kontaktovať obchod, som zvedavá kedy dorazí..

• Komunikacia zo strany obchodu týždeň žiadna. Tovar som našťastie dopredu nezaplatila. Na stránke neuvádzajú tel. Kontakt