• rychle dodanie
    • personal mi maximalne vysiel v ustrety
    • tovar a fakturu mi dorucili velmi promptne
    • velmi dobre ceny
    • rychle vybavenie objednavky v priebehu dna
    • nic

Skladal som tu pocitac, kde mi vramci konfiguracie, nakonfigurovali vymakany pocitac. Maximalne odporucam, velka spokojnost.

• Velmi ochotna odozva pri otazkach k produktu a prijemne vystupovanie pana na telefone.
    • Bleskove vybavenie objednavky doslova par minut po zadani
    • tovar som mal do 24 hodin doma
    • Urychlenie vybavenia bolo aj vdaka moznosti zaslania screenshotu o platbe a teda necakali na realne pripisanie na ucet, co prave pocas sviatocnych dni kedy je vsetko spomalene, vyrazne pomohlo.
    • ziadna

• skvelé akciové vypredajové ceny
    • bonus a darček k monitoru určite potešil (budem lepšie vidieť)
    • rýchly dovoz zdarma kuriérom
    • perfektný pristup k zakaznikovi
    • špecialna konfiguracia mojho stolneho pc
    • ustretovost
    • nevyhoda ziadna

Dufam ze bude len moj stolny pc tak vykonny ako na zaciatku --:)

• Veľmi ochotný a odborný personál
    • Rýchle doručenie
    • Vedia poradiť a odporučiť
    • Informácie o odoslaní zásielky
    • Spoľahlivosť
    • Perfektný

S nakupom, doručením aj tovarom som veľmi spokojný. Pomohli mi pri výbere stolného počítača a k nemu monitoru. Som spokojný, Odporúčam.

• komunikacia
    • dorucenie neobjednaneho tovaru
    • odmietnutie dorucit objednany tovar
    • 2 mesacne cakanie na ntb

• Bezproblémová reklamácia tovaru po 4 rokoch
    • Komunikácia mailom
    • Nič

Pri reklamácii tovaru som bol vyzvaný na objednanie nového tovaru. Dokúpil som ďalší tovar a po dohode cez mail mi vystavili novú objednávku.
    Rýchle a veľmi príjemné.

• Výhodné ceny
    • rýchlosť dodania tovaru
    • ochota pracovníkov
    • kvalitný servis
    • ústretový personál
    • tovar došiel načas, nikde nami zháňaný typ nemali

spokojnosť, rýchlosť, serióznosť.
    odporúčam

• rýchlosť
    • kvalita
    • spokojnosť s prístupom pri reklamovaní
    • ochotní pracovníci
    • milý personál
    • odbornosť

Kupoval som tu pc komponenty keď som skladal počítač. Zial po ani necelom roku sa grafická karta pokazila (za čo samozrejme nemože ochod). Bol som milo prekvapený ochotným personálom ako i rýchlosťou vybavenia mojej reklamácie. Odporúčam. Super.

• Som staly a casty zakaznik a mozem povedat ze vzdy som:
    • spokojny s vybavenim objednavky
    • rychle expedovanie tovaru
    • kvalitne sluzby a servis
    • vobec nic

SPOKOJNOST
    ODBORNOST

• Prijemny priateľsky a ochotný personál
    • Výborná komunikácia a moznosti výberu. Poradili mi vhodnou a kompatibilnou pamatou a ssd diskom k môjmu notebooku ktorý som tu tiež predtým objednávala
    • Môj obľúbený eshop rozhodne odporúčam
    • Proste super vďaka
    • Oceňujem ich ustretovost
    • Nic

Super

• Ak chcete negatívnu skúsenosť, tento obchod je tu pre vás.

V tomto obchode som sa rozhodla nakupovať, kvôli nízkej cene. Prvý kus, ktorý mi prišiel, mal v sebe systémovú chybu a predajca nemal problém zaslať mi nový kus (preto 20% miesto 10). Bola som dopredu upozornená, že kus je otvorený ale nepoužívaný, pomyslela som si, že bol vystavený na predajni tak som povedala, že s tým nemám problém. Neskôr som sa dozvedela, že kamennú predajňu nemajú (chcela som poškodený kus vrátiť priamo na fakturačnú adresu, ale bolo mi povedané, že "Osobné odbery tovaru nerobime, my sme obchod internetový"). Tak som im tovar zaslala poštou, po pár dňoch mi zavolali s tým, či som im to naozaj odoslala. Následne som dostala prednášku o neschopnosti poštových doručovateliek. Druhý kus mi potom zaslali v priebehu pár dní. Kuriér mal prísť v piatok, ale neozval sa. V pondelok mi prišiel mail, že kuriér sa mi nemôže dovolať, kontaktovala som preto kuriérsku službu kde sme zistili, že moje telefóne číslo zadali nesprávne, lenže v čísle nebol len jednoduchý preklep ako miesto 5 bola 6, ale celé číslo bolo vymyslené úplne z brucha. (Nechcem špekulovať o tom, že to urobili pre to, aby sa mi skončila 14 dňová lehota na vrátenie bez udania dôvodu). Druhý kus prišiel v poškodenej krabici (krabica bola poškodená prepravou, bolo mi povedané, lenže ako mohla byť poškodená krabica prepravou, keď bola poškodená na mieste, kde bol laptop položený?). Pri zapnutí som zistila, že niekto manipuloval s BIOS, pri čom som bola uistená, že sa jedná o nepoužívaný kus. A podľa výkonu batérie sa tiež nezdá byť práve nepoužívaný.

P.S. Už sa teším na ich odpoveď štýlu, tejto zákazníčke sme ponúkli ďalšiu výmenu, ale ona sa rozhodla ponechať si tento kus aj napriek uvedeným chybám.

• paráda, dobre som si vybrala......veľký monitor,jasné farby,
    • hladala som výhodnú cenu a veľkosť
    • spolupráca s predajcom veľmi dobrá.
    • Ďakujem!
    • vôbec nič

som naozaj spokojná

• Super obchod,vše jak bylo domluveno tak to i proběhlo.Naprosto bezproblémového obchod, skvělá komunikace,reagovali vždy velmi rychle,peníze jsem vždy posílal dopředu a vždy zboží dorazilo naprosto v pořádku.
    • Super komunikace
    • ferove jednání
    • rychlost
    • prehledny e-shop
    • nic!

-zboží dorazilo naprosto v pořádku.
    -Super komunikace

• kvalita
    • spolahlivost
    • spracovanie zmluv cetelem
    • ziadne

Objednavam tu dost casto komponenty a som velmi spokojny Mali tu komponenty ktore som nikde nezohnal a zmluva so splatkovou spolocnostou bola schvalena takmer okamzite a ja z komponentov mozem zacat skladat zostavu Len tak dalej a este raz velka vdaka! ☺

• Objednalsom si graficku kartu ktore mali na stranke ako na sklade s dorucenym do 24 h. Po objednani v emaili napisali ze tovar expeduju ihned po vyplatení, tak som to zaplatil s bankvým prevodom. Po 3 dnoch cakania som nedostal tovar a ziadnu informaciu. Zavolal som na ich infolinku ze kedy mozem objednávku očakávat. Odpoved bola ze tovar dlhodobo skladom nemajú a dodat nevedia . Peniaze som dostal spat. nikomu neoprocam objednat z tochto obchodu.

Nikomu neoprocam objednat z tochto obchodu.

Reakcia obchodu PCmania.sk

to, že skladové zásoby sa menia je bežná vec a to nielen u nás ale v ktoromkoľvek obchode... Keď tovar nemá ani výrobca a je dlhodobo nedostupný, nespravíme s tým nič - rovnako my ako predajca a vy ako kupujúci. Ako pišete peniaze ste dostali navrátené - obratom.
    Viac sme nemali k vašej spokojnosti čo spraviť a mrzí nás, že túto skutočnosť beriete negatívne.

Každopádne zakazník u nás je a vždy bol na prvom mieste.

• vyhodne ceny a dodanie zakupeneho tovaru
    • zaplatenie cez Paypal a zvyhodnena cena
    • rychla spatna vazba a potvrdenie objednavky
    • som velmi spokojna

Kupovala som tu notebook,predajca mi odporučil vhodny typ do uvedenej ceny,ktory mi vyhovoval a funguje.Dokonca som dostala aj maly darcek, ktory ma potešil a zároven sa mi v zimnom obdobi velmi hodi. Mozem len vrelo doporucit a urcite sa na nich obratim aj v buducnosti. Ďakujem!

• tracking dorucovania zasielky
    • spolahliva dodavka
    • dobre ceny, rychlost, spolahlivost
    • kvalita za rozumnu cenu
    • seriozny pristup pri reklamovani tovaru

Kupoval som tu graficke karty, kde jedna mala chybny ventilator. Tovar bol vyreklamovany rychlo, bezproblemov a dostal som novy ks dokonca bez nutnosti zdlhaveho cakania. Ocenujem, urcite sa na nich obratim aj pri dalsich objednavkach.

• jednanie so zákazníkom
    • Doručenie tovaru aj v sobotu
    • Možnosť rozdeliť objednávku aj na dva krát za tú istú cenu dopravy
    • Dlhé roky na trhu tradičny obchod poznám ich
    • Odbornosť predajcov
    • Nič ma nenapadá

Kupovala som tu herné kreslo a doplnky za výhodnú cenu. Tovar mi bol doručený rýchlo a spĺňa moje očakávania. 100% spokojnosť

• rychle dodanie tovaru
    • vyber tovaru
    • nizke ceny
    • doprava zadarmo
    • platba kartou

Objednavam pravidelne len z tohoto obchodu, je maximalne spolahlivy a ma vyborne ceny.