• Chcela by som sa podakovat pracovnicke,ktora mi pri vybere projektoru ochotne poradila a nakolko som s nim objednavala aj iny tovar vo vyssej hodnote,dostala som za rovnaku cenu predlzenu zaruku na obdobie 3rokov zadarmo. Dakujem! :)

Odporucam,seriozny obchod,tovar mi prisiel velmi rychlo a v poriadku.

• vobec ale vobec nic
    • - telefonne cislo stale nechavaju na odkazovku presmerovat po par zvoneniach. Ani po dvoch dnoch skusania nezdvihli telefon
    • - ked napisete poziadavku o dostupnosti produktu cez ich system tak ani po 3 dnoch necakajte odpoved

ked takto pristupuju ku zakaznikom tak nechem vediet ako riesia pripadne reklamacie alebo nespokojnost zakaznikov so sluzbami, vlastn viem - nijako

• - rychlost dodania
    • - spolahlivost

spolahlivy a dodal rychlo

• Pristup ludi z tohoto obchodu si ma naozaj ziskal
    • Nepresnost v popise tovaru

V pripade, ze Vam zalezi na tom ako obchod pristupuje k zakaznikom tak je pcmania spravna volba.

• Nič špeciálne. Obchod by predsa mal fungovať tak, ako to od neho očakávate.
    • Na stránke označený tovar ako "Na sklade" na sklade nie je a ich dodacia doba je 21 dní. Vraj, podľa vyjadrenia volajúceho. Alternatívny produkt ponúknu. Alternatíva bola skladom a drahšia ako pôvodne objednaný kus.

V tomto obchode už nakupovať nebudem.
    Rozhodol som sa preň kvôli cene pôvodne objednaného produktu. Ktorý nakoniec aj tak nemali a (z vlastnej nedôslednosti) som nakoniec kúil drahšiu alternatívu.

Reakcia obchodu PCmania.sk

zjavne si anonym pomýlil obchod, s ktorým má takéto skúsenosti, pretože žiaden náš pracovník zákazníka neinformoval o 21 dňovej dobe dodania a tovar, ktorý máme na sklade expedujeme ešte v ten istý deň.
    Spokojnosť zákazníka je vždy u nás prvoradá.

Príjemný deň.

• Veľmi dobre fungujúci obchod
    • Novinky na sklade
    • Rýchly dodržaný termín dodania
    • Pružnosť profesionálny prístup
    • Nie je čo vytknut

100% spokojnost

• moja objednavka bola velmi rychlo vybavena
    • tovar som mala doruceny na treti den aj ked som si zobrala na splatky
    • pomoc pri vybaveni dokladov potrebnych cez Cetelem
    • seriozne jednanie
    • nic

Super obchod

• Je to super obchod zatial my doniesly vsetko, vsetko doslo a dokonca aj s bonusom naj obchod pre Pc.
    • Nemam.

• rychle a spolahlive dorucenie tovaru
    • cenova ponuka uz aj tak najnizsej ceny
    • nakup z pohodlia domova
    • zakaznicky pristup
    • pracovnik mi odporucil vhodny typ
    • perfektna komunikacia
    • ziadne

nakupovala som tu prvykrat, mozem vsak len maximalne doporucit.

• rýchly a promntný obchod
    • možnosť platby kartou online
    • s reklamáciou som nemal žiadne problémy
    • prehľadný web
    • doprava zdarma
    • rýchle spracovanie pozicky
    • neviem o ničom

Odporúčam, tovar,ktory som zakupil,sa mi zial po pol roku pokazil,musel som reklamovat.S reklamaciou som nemal ziadny problem.Druhykrat ked som kupovl cez splatky,bol som prekvapeny rychlostou spracovania zmluv.Dakujem a este raz mozem doporucit.

• ochotny personal
    • siroky vyber tovaru
    • dopravne a postovne sme mali zdarma
    • pohodlie o nic sme sa nemuseli starat
    • bola mi ponuknuta este nizsia cena tovaru
    • zaplatenie kartou kurierovi
    • neviem o nicom

spolahlivy, doveryhodny a solidny obchod

• Rýchle dodanie tovaru
    • ochota pracovníkov pri výbere
    • tovar bol doruceny v poriadku a behom par dni
    • dostali sme dobru cenu
    • Nic

Velmi sme spokojni. Kupovali sme tlačiareň.Bola nam dorucena behom 5 dni.Mali sme ju objednanu inde a ani za tri tyzdne nam ju inde nevedeli doručiť. Tu nam ju dorucili za necelý tyzden.Takze sme velmi spokojni a odporúčame tento obchod.

• Ochotný personál
    • Široký sortiment tovaru
    • Bola mi ponúknutá este nižšia cena produktu
    • Dopravné a poštovné som mala zdarma
    • Pohodlie o nič som sa nemusela starať
    • Moznost zaplatit kurierovi kartou
    • Neviem o nicom

Spoľahlivý internetový obchod

Nespokojný s komunikáciou zo strany eshopu.

• dostupnost tovaru, rýchlosť, seriózne jednanie, rýchle a bezproblémové spracovanie nakupu na splatky, široký vyber tovaru, najnižšia cena,
    • Nic

Spokojnost

• rýchlosť a dostupnost tovaru, seriózne jednanie, rýchle a bezproblémové spracovanie nakupu na splatky, široký vyber tovaru, najnižšia cena...

celková spokojnosť...

• Som velmi spokojny...len odporucam a dakujem.

Cena, pristup