Dobrý deň pani Zuzana,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše hodnotenie a za čas,ktorý ste tomu venovali.
    Vážime si každého jedného nášho zákazníka a robíme maximum preto aby mu bol objednaný tovar doručený v čas a v poriadku.

• Najlepsie ceny

Trosku dlhsie sa cakalo na dorucenie ale cakanie stoji za to

Reakcia obchodu Parfumes.sk

ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

Tím Parfumes.sk

Pokusal som sa tam dovolat zoparkrat a nikto nedviha a takisto cez kontaktny formula a ziadna odozva.

Dobrý deň pán Radoslav.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Preverovali sme Vašu objednávku, ktorú ste si vytvorili koncom minulého roka. Nakoľko boli sviatky a hneď po novom roku mal náš dodávateľ žiaľ technické problémy, pre ktoré sme Vám objednávku nevedeli hneď expedovať. Veľmi nás mrzí táto nepríjemná situácia a verte nám, že robíme maximum preto aby sa podobná situácia už nezopakovala. Sme presvedčený o tom, že pri Vašej ďalšej objednávke v našom e shope bude už všetko v poriadku. Každopádne Vám ďakujeme za pochopenie a prevzatie objednávky.

• Ziadne
    • Tovar stale nebol doruceny
    • Nie su schopny odpovedat na mail ani na telefon
    • To co pisu nie su schopny dodrzat

Nikdy viac

Dobrý deň pani Barbora.

Vašu objednávku ste si vytvorili dňa 22.12.2018 čo bola sobota, následne nasledovali Vianočné sviatky, pre ktoré sme ani my nepracovali. Nakoľko boli medzi sviatkami len 3 pracovné dni, Vašu objednávku sme Vám preto nevedeli hneď odoslať. Objednávku sme expedovali ihneď ako to bolo možné po sviatkoch. Taktiež sme Vám na email neodpovedali z dôvodu sviatkov, kedy sme nepracovali.
    Veríme, že ak sa v budúcnosti rozhodnete objednať si tovar u nás , bude Vám dodaný v čo najrýchlejšie. Ďakujeme.

Tím Parfumes.sk

• Nemaju terminal, pytaju za "balne" 1euro. A dalsie 1.3 eur za vyber z bankomatu nepriamo. Jednu vodu po holeni mi posielali 7 ci 8 dni.

Nakupil som tam 3 krat a posledny. Vzdy mi opakovali, ze maju pokazeny terminal a mam si ist hladat bankomat. Treti krat v sms vidim - objednavka nad 19 eur sa da platit kartou - fajn, tak som sa zariadil. Dovercivo som sa opat dostavil na toto pracovisko koli nizsej cene a pobocke v petrzalke. Standardne ma oklamali a platbu kartou uz vobec neberu (napriek ich plastovym tabulkam s informaciami, kde tvrdia zasa nieco ine). Tak preco osier..ju ludi v oficialnej komunikacii? Co nas ma tato firma za uplne ovce??? Nastastie je dost konkurencie a je si z koho vyberat.

Dobrý deň pán Marek.

Vašu objednávku ste si vytvorili dňa 14.12.2018 čo bol piatok.Následne hneď na ďalší týždeň 18.12.2018 sme Vám objednávku pripravili k prevzatiu na osobný odber vo Vami zvolenom meste. Suma 1€ je poplatok na náklady prepravy Vašej objednávky k nám na osobný odber. Nakoľko osobný odber a expedičný sklad nieje v jednom meste. Čo sa týka úhrady na osobnom odbere kartou, áno žiaľ v danom predvianočnom období sa nám terminál pokazil a z toho dôvodu nebolo možné objednávku uhradiť kartou na mieste.Táto situácia nás mrzí.
    Dúfame však, že na nás nezanevriete napriek tejto nemilej situácii ktorá nastala. Ďakujeme.

Tím Parfumes.sk

• Extrémne rýchle doručenie čo som ani nečakala jeden deň objednané, druhý deň doma, voňavka prekrásna zbožňujem ju :)
    • —-nemám dôvod

Reakcia obchodu Parfumes.sk

Dobrý deň pani Vladimíra.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas tomu venovaný. Veľmi si to vážime a sme nesmierne radi s Vašou spokojnosťou. Spokojnosť nášho zákazníka nás ženie v pred byť ešte lepšími v našej práci ako doteraz. Ďakujeme.

• všetko O.K

Všetko O.K

Dobrý deň pán Ľuboš.

akujeme za Vaše hodnotenie. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť s našim e - shopom, veríme že tomu bude tak aj naďalej. Urobíme maximum preto aby tomu tak bolo, aj naďalej sa budeme snažiť robiť maximum pre našich zákazníkov.Ďakujeme.

Tím Parfumes.sk

• Na webe mali uvedene, ze dorucia tovar do 2-3 dni (darcek na Vianoce). Po 4 dnoch som tam pisal, kedze mi nepriesiel mail ani ziadna info o stave objednavky. Odpoved bola, ze mi to dorucia az medzi sviatkami. Umoznili mi vsak stornovat objednavku.

Je potrebne si overit termin dorucenia, hlavne ak Vam to ponahla.

Dobrý deň pán Ján.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nakoľko ste si Vašu objednávku vytvárali vo vysoko dátume pred Vianocami, jednu z Vami objednaných vôní sme mali na našom externom sklade, odkiaľ sme ju dali stiahnuť. Akonáhle nám bola doručená, objednávku sme Vám ihneď expedovali. Ako máme uvedené aj v našich OP objednávky expedujeme v poradí v akom nám boli načítané do systému a doba dodania je od 2 do 7 dní.Nakoľko objednávky vytvorené tesne pred Vianocami, nevieme garantovať dodanie, kedže aj kuriérske služby sú vyťažené.
    Veríme však, že pri Vašej ďalšej objednávke bude všetko v poriadku a bude Vám doručená na čas. Ďakujeme.

Tím Parfumes.sk

• Po 10 dňoch som im napísal, že nemám tovar, platím si kuriéra a čakám na to. Nedočkal som sa ospravedlnenia, napísali len, že čakali na doplnenie zásob. Potom další list, že to expedovali, zase žiadne prepáč z omeškania. Mail s pravopisnými chybami, celé úbohé na nízkej úrovni.

Neodporúčam, zákazník nieje dôležitý, len zarobiť.

Dobrý deň pán Ladislav.

Ospravedlňujeme sa za túto nemilú situáciu ktorá nastala. Kolegyňa, s ktorou ste komunikovali bola nová, zaúčala sa. Ako sa snažila rýchle odpísať porobila aj gram. chyby. Omeškanie dodania Vašej objednávky nás mrzí, nakoľko ako Vás kolegyňa kontaktovala, do Vašej objednávky nám chýbala jedna z Vami objednaných vôní.Tovar sme Vás expedovali na 8 deň od vytvorenia a následne na ten ďalší Vám bola objednávka doručená.

Veríme, že pri Vašej ďalšej objednávke bude všetko v poriadku a tovar Vám bude čo najskôr doručený.Ďakujeme.

• prehľadný e-shop
    • veľký výber
    • bezkonkurenčné ceny
    • rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň pán Jaroslav.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie a čas ktorý ste tomu venovali. Vážime si každé jedno hodnotenie našich zákazníkov.

• Dobrý prehľad
    • Prijateľné ceny

Dobrý deň pani Henrieta,

Ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a veríme, že aj naďalej budete s našimi službami spokojná. To je pre nás veľmi dôležité a našou prioritou aby bol náš zákazník spokojný od vytvorenia objednávky až po jej doručenie.

Tím Parfumes.sk

• Ziadna komunikacia,a tovar dodnes nebol doruceni.chcel to byt dar na vianoce.dakujem

Dobrý deň pani Alenka.

Dňa 18.12.2018 Vás kontaktovala moja kolegyňa ohľadne doručenia Vašej objednávky, nakoľko sme ju nevedeli dodať do stanoveného dátumu , s dobou dodania ste súhlasili a následne ste nás potom kontaktovali a informovali že objednávku neprevezmete.

Veríme však, že ak sa rozhodnete si u nás znovu objednať tovar, bude všetko v najlepšom poriadku a tovar Vám bude čo najskôr dodaný. Ďakujeme.

Tím Parfumes.sk

• Nebolo mozne platit kartou pri osobnom odbere

Dobrý deň pán Patrik.

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Vaše hodnotenie, veľmi si to vážime.
    Žiaľ áno, v predvianočnom období sa nám na osobnom odbere pokazil terminál , následne z toho dôvodu nebolo možné objednávky uhradiť kartou len hotovosťou.Ďaujeme.

Tím Parfumes.sk

• cena produktu, ktora je iba imaginarna, kedze tovar nemaju na sklade

Pri tovare pisu, ze termin dorucenia 2-3 dni. 18.12 ráno tovar objednany, vsetko v poriadku. 20.12 podvecer volam do firmy, ci je vsetko v poriadku. Oznamia mi, ze tovar bude doruceny az po sviatkoch, ktovie kedy. Dakujem pekne, obrali ma o cenny cas a ked nezavolam, neoznamia mi, ze tovat vobec nemaju. A pozor! Maju dva internetove obchody!

Nikdy viac!

Tovar som dostal po sviatkoch, ale poslali iny, nez aky som si objednal. Telefon neberu, chat zrusili. V ziadnom pripade nekupujte u nich!

• rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň pani Petra,

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

Tím Parfumes.sk

som spokojná s obchodom a zvlášť preto, lebo sa dá vyzdvihnúť na odbernom mieste a poštovné je lacnejšie

Dobrý deň pani Johana,

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a čas venovaný recenzii.

• sortiment
    • rychlá vybavenost
    • jeden produkt chybal

skoro celková spokojnost

Dobrý deň pani Alžbeta,

ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, veľmi si to vážime.
    Vaša objednávka Vám prosím nebola dodaná kompletná? Doposiaľ od Vás neevidujeme žiadnu emailovú komunikáciu,že by ste nás ohľadne tejto situácie kontaktovali.

Tím Parfumes.sk

• Nedá sa platiť kartou. Nemajú drobné na vydávanie....

Dobrý deň pán Martin.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a čas jemu venovaný.
    Veríme, že pri Vašej ďalšej objednávke bude všetko na poriadku a terminál bude fungovať tak ako má.

Rychle dorucenie vrelo odporucam

Dobrý deň pani Janka,

ďakujeme Vám veľmi pekne za hodnotenie a čas jemu venovaný. Veľmi si to vážime a nesmierne nás teší, že ste s naším e shopo m spokojná.

Tím Parfumes.sk

• Vsetko OK - cena, cena za dopravu, rychlost dodania. Relevantny eshop, ak Vas tam nieco oslovi. Kludne bez obav nakupujte :)

Dobrý deň pani Evka,

Ďakujeme Vám veľmi pekne za Váš čas venovaný napísaním recenzie. Budeme aj naďalej robiť všetko preto aby sme boli ešte lepší v poskytovaní našich služieb.