• Dobre ceny a produkty
    • Dlhsie cakacia doba na dodanie tovaru, komu to nesuri ako mne nech si objedna kludne

Obchod odporucam aj napriek dlhej doby dodania a potesila ma mala pozornost z obchodu takze dakujem

v pohode aj čas doručenia a tovar

po vyše týždni sa mi vôbec neozvali , čo je s mojou objednávkou

Tovar bol doručený veľmi rýchlo.

s tovarom aj dodaním som spokojná

• Cena tovaru
    • Komunikacia (obchod aj kurier)
    • Dlha dodacia doba. 11 dni cakat na tovar skladom je moc
    • Doprava zadarmo ani pri vecsej objednavke

Ak nezhanate darcek na poslednu chvilu su ceny produktov vyhodne. O kazdej zmene vo vasej objednavke informuju a kurier tiez dorazil kedy mal.

• nedostatocna komunikacia so zakaznikom (info az po poziadani)
    • zmena podmienok dodania bez predosleho dohovoru so zakaznikom

• Dlho som čakal na objednaný tovar.

• spoľahlivosť

• Objednávka vystavená 20.5, obj. som niekoľkokrát urgovala. Odpoveď náš dodávateľ nám nedodal tovar, alebo tovar príde utorok a potom znova odpoveď náš dodávateľ nám nedodal tovar a znova tovar príde v utorok/stredu. Nakoniec som objednávku žiadala stornovať. Uvidíme či mi prídu peniaze.

• Nakupujem tu stale, som spokojna.

Spokojnost s tovarom.

• tovar mi za 11 dní od objednania a zaplatenia tovaru nebol doručený

Na stranke obchodu som našla informáciu, že tovar pri objednaní zvyčajne príde do 2 až 5 dní. Už je to 9 dní a ešte ani len nebol expedovaný. Keby som sa sama nepýtala mailom, kde je problém, ani by ma neupozornili, že tovar v potrebnom množstve nebol na sklade a tak sa čaká na dodávateľa. Aspon by som čakala automatické upozornenie o oneskorenej dodávke tovaru. Stále čakám na expedovanie tovaru. Hádam sa už čoskoro dočkám.

• rýchlosť

• výborné ceny
    • dodávka tovaru trvala 10 dní

produkt bol dodany az 9 dni od objednavky

Dobrý deň pán Jaroslav,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za predĺžené dodanie Vašej objednávky a zároveň Vám chceme veľmi pekne poďakovať za Vaše pochopenie a trpezlivosť, že ste si na objednávku počkali. Žiaľ, mali sme omeškanie dodania od nášho dodávateľa, ktoré veríme že sa do budúcna už opakovať nebude. Urobíme preto maximum.

Tím Parfumes.sk

• Telefonicky ste nás kontaktovali, že nestíhate termín dodania.
    • Dodacia lehota - tovar bol objednaný 5.5.2019 a doručený až 16.5. Čo bolo dlho vzhľadom na popis dodacích podmienok 2-7 dni s tým, že pri objednávke svietilo 2-3 dni doba dodania :) A tovar mal byť darček :) Potešila by aspoň nejaká zľava na budúci nákup :)

Dobrý deň pani Denisa,

Tím Parfumes.sk

• komunikovali len na základe môjho telefonického dotazovania

požiadala som po 10 dňoch od zaplatenia o storno objednávky nakoľko 1 z tovarov nemali a vôbec sa neunúvali ma kontaktovať. Uvidím ,kedy mi pošlú peniaze späť.

Dobrý deň pani Erika,

veľmi sa ospravedlňujeme za túto nemilú situáciu.Veríme a urobíme všetko preto aby sa podobná situácia do budúcna už nezopakovala.

Tím Parfumes.sk

10 dní od objednávky tovar neprisiel ani som nebol kontaktovaný.

Dobrý deň pán Juraj,

veľmi sa ospravedlňujeme za omeškanie doručenia Vašej objednávky. Kolegyne sa s Vami pokúšali telefonicky skontaktovať avšak žiaľ bezúspešne,následne hneď potom Vám bol odoslaný email ohľadne omeškania Vašej objednávky. Do budúcna veríme, že pokiaľ sa rozhodnete znovu u nás nakúpiť bude všetko v poriadku a Vaša objednávka Vám bude v čas doručená.

Tím Parfumes.sk

24.4.2019 som si objednal u vas vodu po holeni paco rabane a tak tiez vodu po holeni tej istej znacky,dodnes po mne ani pes nestekol v akej pozicii je moja objednavka.som uz dost stary ale toto sa mi este nikdy v inej firme nestalo,posledny krat som si nieco u vas objednal.kazdemu budem odporucat aby sa vam zdaleka vyhybal.

Dobrý deň pán Martin,

veľmi sa ospravedlňujeme za omeškanie dodania Vašej objednávky, ktorú sme Vám nevedeli dodať v čas z dôvodu oneskoreného doručenia tovaru od nášho dodávateľa. Veríme, že do budúcna sa podobná situácia nezopakuje. Budeme robiť všetko preto.