S obchodom spokojná

rychlost,profesionalita

spoľahlivý,bez problémov

Tovar prisiel v poriadku .

• Klamanie zakaznika

Celkovo zvlastne fungujuci vnutorny system. Neda sa vudy dovolat na cislo, ktore je uvedene ako kontaktne! Tovar v hodnote 455€ som dostal po 4 dnovej urgencii, pricom sustavne klamali, co je dokazatelne aj emailami. Neodporucam!!! Cakam na odozvu z vedenia, potom priprad postupim SOI!

pružný,nevýhoda,že sa nedá platiť kartou

• hrozna komunikacia so zakaznikom - nedvihaju telefon
    • tovar nebol na sklade, hoci na stranke bol uvedeny ako skladom

Urcite neodporucam tento obchod. Od obdrzania emailu o prijati objednavky som od nich nedostala ziadnu informaciu, kedy bude tovar doruceny, hoci v danom case bol tovar na sklade. Ked som to po par dnoch zacala riesit a konecne som sa dovolala, povedali mi, ze jeden z tovarov, ktory som si objednala nemaju na sklade a ked som tam v dany den volala znova, uz som sa vobec nedovolala, hoci som to skusala pocas celeho dna velakrat. Naozaj hrozna komunikacia so zakaznikom a to nevravim o tom, ze telefonne cislo na storno objednavky 0948-866 286 neexistuje.

100% spokojnosť

Napriek informácií, že tovar je na sklade som po týždni dostala info, že ani nasledujúci týždeň tovar nedostanem. Informáciu som dostala až na základe mojej urgencie.

• Objednavka bola zrusena kedze tovar uz obchod nevedel dodat napriek tomu ze bol na stranke oznaceny ako "skladom"

• Ustetovost, ferove jednanie

• 2 tyzdne od objednavky a stale ziadna informacia
  • Napriek uvádzanému stavu pri objednávke "Tovar na sklade", E-shop nie je schopný tovar dodať nakoľko vraj jeho dodávatelia majú Novoročnú inventúru (Aktuálne čakám už celé 2 týždne). Zjavne teda má E-shop na mysli sklad dodávateľa namiesto svojho skladu.

• Vyhodne ceny
    • Tovar nedodali ani po tyzdni

Objednala som 3.1. a 10.1. som im písala mail že chcem objednávku zrušiť keďže tovar nebol dodaný a neprišiel mi ani mail o tom že by nejaký tovar nebol skladom.Odpísali mi až o dva dni že objednávku stornuju, absolútne žiadna komunikácia s obchodom za celý týždeň, hoci na stránke v podmienkach uvádzajú že dodanie tovaru kuriérom trvá 1 až 2dni, mne sa za týždeň neozvali ziadnym sposobom.Je nonsens aby 21. storočí za poštovné 3,50€ tovar skladom nedodali do maximálne 2 dní.Ich dôvody(ak nejake vobec majú) že bolo napríklad po sviatkoch apod. zákazníka absolútne nezaujíma...

• Ceny
    • Velmi dlha doba expedovania tovaru

Od objednania preslo 10 dni a tovar nikde. Prislo mi akurat cislo objednavky. Ani mail ani telefonat ze co sa deje. Hanba ....

Spokojnosť po všetkých stránkach

po 13 dňoch stále tovar nemám