Tovar ktorý som si objednal (Trussardi My Land), sa ani náznakom nepodobal na tutu vôňu.
    Tovar som vrátil. Peniaze mi boli vrátené. V tomto je obchod seriózny.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Parfémy nakupujeme iba od certifikovaných dodávateľov čo znamená, že garantujeme originalitu !

Pravdepodobne ide o subjektívny pocit zákazníka, že produkt nie je v poriadku, pretože po tom ako nám ho zákazník priniesol naspäť do predajne, sme ho porovnali a vyskúšali a nenašli sme rozdiel vo vôni ani trvácnosti vône.

Z danej vône sme predali viacero kusov a nemali sme na ňu žiadnu reklamáciu.

(Trussardi My Land je ľahká toaletná voda a preto ani netreba rátať so zvlášť dlhou trvácnosťou. Obvykle je výdrž cca 2,5 až 3 hodiny a následne treba vôňu počas dňa prestriekať.

Napriek tomu sme zákazníkovi vrátili peniaze ako požadoval !

S pozdravom Parfumerka.eu

• cena je dobrá ale podľa čísla šarže bola kúpená toaletná voda vyrobená pred viac ako štyrmi rokmi

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Čo sa týka záručnej doby tam platí, že táto začína plynúť dňom prvého streku, to znamená akonáhle streknete prvý raz, a teda keď sa samotná vôňa stretne so vzduchom, ten spôsobuje prípadne starnutie (oxidovanie) samotných zložiek parfému. O tom hovorí aj symbol otvorenej "pokličky ", ktorý sa nachádza na spodku každého parfému a znamená teda už raz vyššie spomenuté (prvé streknutie a teda vôna sa natiahne cez dávkovač až hore k vaporisateru a vtedy začína oxidovat zo vzduchom, dovtedy je hermeticky izolovaná od vonkajších vplyvov).
    Vysvetlenie o význame symbolu nám bolo podané priamo certifikovaným veľkododávatelom.
    Pokiaľ sa parfémy skladujú pri ustálenej teplote, najlepšie izbovej a nevystavujú sa priamemu slnečnému svetlu vydržia dlhé roky nepoškodené teda nezlomené.
    Záručná doba začína plynúť prvým stretnutím. Neznamená teda, že keď bol parfém vyrobený napr. pred 4 rokmi, tak je automaticky aj po záruke!
    Zakúpený tovar je možné reklamovať po dobu 24 mesiacov, zákazník tak môže počas tohoto obdobia vrátiť alebo vymeniť zakúpený tovar !
    S pozdravom Team Parfumerka.eu

• Nemám slov. Miesto vody po holení mi poslali toaletnú vodu.

Parfem nevydrží len pár hodín ! Mal som tento parfem kúpený no vydržal cely den od tejto parfumérie len cca 2 h neverím že je to originál !

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Zákazník mohol tovar s ktorým nie je spokojný reklamovať, a týmto spôsobom riešit svoju pripadnú nespokojnosť, co však neučinil dodnes...
    Pritom sme boli po telefonickej rozhovore dohodnutí, že nám tovar zašle naspeť. Doteraz tak nespravil a tovar nám neposlal.

Z danej série sme predali viacero kusov a so žiadnym nebol problém, keď sme preverovali dátum výroby cez checkcosmetic.net tak nám ukázalo že bol vyrobený pred 2 rokmi a 6 mesiacmi, čo je ešte zaručenej lehote !
    Parfumy nakupujeme len od certifikovaných predajcov a preto zaručujeme originalitu výrobkov !

S pozdravom team
    Parfumerka.eu

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Poslali miesto parfumu toaletnu vodu

Moja prvá objednávka,ale aj posledná.Slaba výdrž parfému oproti iným e-shopom.Som sklamaná.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Zákazníčka nám tovar zaslala naspeť pričom sme obratom reklamáciu vybavili spôsobom (vrátenie penazí.)

Z danej série sme predali viacero kusov a so žiadnym nebol problém, keď sme ho preverovali cez checkcosmetic.net tak nám ukázalo výrobu pred 2 rokmi a 6 mesiacov co je ešte zaručenej lehote !

S pozdravom team
    Parfumerka.eu

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Výhoda obchodu Na 100% predávajú falzifikát sú to podvodníci čo viac dodať veľké sklamanie môžete sa hanbiť zatvoriť vám obchod za tieto podvody za predávanie Falzifikátov!!!!!!!! Mal som záujem o kúpu parfumov nad 180€ /1ks ale po skúsenosti som si to rozmyslel kde utratim peniaze Čakal som korektného predajcu ale veľké sklamanie!!!!
    • Podvodníci predajcovia falzifikátov!!!! Za cenu originalu

Podvodníci predajcovia falzifikátov. Je to smutné čo som narazil na ďalšie nové recenzie tak oklamali ďalších ľudí píšu tiež že je to falzifikát kto vie koľko ďalších ľudí tak okradli!!!

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

recenzia ktorú pridal pan Tom ktorý je v skutočnosti Peter D.... je účelovo vymyslená s úmyslom poškodit dobre meno nasej firmy.
    Pan Peter D nie je schopný uviesť ani svoje pravé meno.
    Pri nasej úspešnosti 98% na Heureka.sk, si môžem dovoliť povedať ze takéto hodnoty nemá žiadna parfuméria, dokonca ani tie so zvučnými menami...
    To iste sa tyká aj ostatných porovnávačov ako je Najnakup.sk a Pricemania.sk

Zákaznik ak ho tak môžem nazvať ktorý vytvoril objednávku a následne ju zrušil a teda nemá pravo hodnotiť nákup si nás dovolil urazať a nazvať nás podvodníkmi !
    Ked sme ho snažili kontaktovali a predstavili sa ako Parfumerka.eu, tak hneď zložil telefón a následne sa mu už nedalo dovolať pretože vypínal telefón.
    Ide teda o hodnotenie ktoré je účelovo namierené poškodiť dobre meno nasej firmy a teda namá co robiť medzi recenziami.
    Konateľ spoločnosti
    Miroslav Setvák

Parfemy vyrobene pred 4 rokmi. Intenzita a vydrz parfemov slaba. V Douglas alebo Fann kvalitnejsie parfemy.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Z danej série sme predali viacero kusov a so žiadnym nebol problém a keď sme ho preverovali cez checkcosmetic.net tak nám ukázalo výrobu pred 2 rokmi a 6 mesiacov co je ešte zaručenej lehote !

Zákaznik mohol tovar s ktorým nie je spokojný reklamovať, a týmto spôsobom riesit svoju pripadnú nespokojnosť. Toto však odmietol a povedal : citujem
    " parfém nebudem posielat naspet a reklamovať pretože ho používam "
    S toho nám vychádza ze s parfumom asi nie je žiadny problém kedže si ho zákazník chce nechať a používat naďalej....

Aj keď mu takáto možnost bola s nasej strany ponúknutá tak odmietol !

Pozor objednal som tovar bol mi doručený iny tovar ako je na obrázku

Parfémy nemali nič spoločné s originálmi.
    Ale plusom je, že nebol problém ich vrátiť a aj peniaze vrátili.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

parfémy nakupujeme od certifikovaných dodávatelov co znamená ze garantujeme originalitu ! Može ist o subjektívny pocit zákazníka ze produkt nie je v poriadku pretože po tom ako nám ho zákazníčka poslala naspet, my sme ho porovnali s inou mililitražou a nenasli sme rozdiel vo vôni ani trvácnosti vône.
    Napriek tomu sme zákazničke vrátili peniaze ako požadovala.
    S pozdravom Parfumerka.eu

Vedela som síce že kupujem tester ale za tu cenu sa to určite neoplatí skúsila som a už by som viac parfém od nich nekúpila.. Sú aj iné ponuky kde za tu cenu kúpim trochu lepší tester..

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Parfum nevonia tak,ako z originál predajne.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Zákazníčka zakúpila tovar: (Dsquared2 Wood Pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml TESTER), sa radi medzi ovocno- kvetinové vône a tým pádom patri medzi ľahké toaletné vône ktoré ani nemôzu mat takú vydrž ako iné vône ktoré majú výraznejšiu sladkú alebo korenistú vônu.
    Ide o toaletnú vodu kde je slabšia koncentrácia ako pri parfumovej vode alebo parféme.
    Vid naš článok priamo na stránke kde je vsetko podrobne vysvetlené:

Parfémy nakupujeme od certifikovaných dodávatelov co znamená ze garantujeme originalitu ! Može ist o subjektívny pocit zákazníka ze produkt nie je v poriadku pretože po tom ako nám ho zákazníčka poslala naspet, sme ho porovnali s inou mililitražou a nenasli sme rozdiel vo vôni ani trvácnosti vône.

S pozdravom Parfumerka.eu

• Parfém ktorý mi prišiel z eshopu mal poškodenú roztrhnutú fóliu, čiže bol otvorený. Po skontrolovaní šarže parfému, ma parfém 4 roky a 3 mesiace čiže je po expirácií, takže patrí do koša. Zrejme predávajú staršie parfémy.
    • Parfém bol v akcií, ale za tú istú cenu 25 - 26 € sa tento parfém predáva na internete bežne z novými šaržami. Bol to prvý nákup u vás , no aj posledný. Eshop nekomunikuje, neodpovedá na emaily.
    • Eshop nekomunikuje, neodpovedá na emaily.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

zákazníčka si priala vyslovene staršie balenie vône (Guerlain Insolence toaletná voda pre ženy 50 ml ) citujem poznámku pri objednávke "Mám záujem len o produkt ktorý je na fotke pri mojej objednávke, jedná sa o nízky flakónik, Kód produktu: 3346470100657."

Jedna o staršie balenie s danej vône ktoré sa už nevyrába a teda nie je možne zaobstarať ho s novou šaržou výroby. Pokiaľ by si objednala novšie balenie ktore máme tiež skladom mala by pochopiteľne aj novší dátum výroby.

Následne sme zákazníčku telefonicky kontaktovali kde sme jej ponúkli možnosť tovar vrátit ale odmietla s odvodnením citujem
    "ze sa to neoplatí nakoľko to nie je dráha vôna "

Čo sa týka záručnej doby tam platí, že táto začína plynúť dňom prvého streku, to znamená akonáhle streknete prvý raz, a teda keď sa samotná vôňa stretne so vzduchom, ten spôsobuje prípadne starnutie (oxidovanie) samotných zložiek parfému. O tom hovorí aj symbol otvorenej "pokličky ", ktorý sa nachádza na spodku každého parfému a znamená teda už raz vyššie spomenuté (prvé streknutie a teda vôna sa natiahne cez dávkovač az hore k vaporisateru a vtedy začína oxidovat zo vzduchom, dovtedy je hermeticky izolovaná od vonkajších vplyvov).
    Vysvetlenie o význame symbolu nam bolo podané priamo certifikovaným velkododávatelom.
    Záručná doba začína plynúť prvým streknutím. Neznamená teda, že keď bol parfém vyrobený napr. pred 3 rokmi, tak je automaticky aj po záruke!
    Nakoľko sme v piatok riešili implementovanie novej kuriérskej aplikácie a s tým spojenými problémami, nebol casový priestor na mailovú komunikáciu co je za normálnych okolnosti našou devízou.

Celé zle. Objednala som si CHANEL EGOISTE POUR HOMME -100 ml a zaslané mi bol CHANEL PLATINUM EGOISTE-100 ml. Tí, čo sa vyznajú, vedia že ide o úplne odlišné vône. Zásielku som nevrátila z dvoch dôvodov,nemám na také úkony čas a v tejto dobe ani chuť zbytočne behať na poštu, tak som darovala rodinnému príslušníkovi. Už sa bojím z tohto obchodu objednať, lebo netuším, čím ma prekvapia nabudúce........

• Pisu parfumovana voda 90ml a pride toaletna voda dost trapne v dnesnej dobe
    • Dodanie po 7dnoch som tam volal co je s objednavkou nikto o nicom nevedel katastrofa no viac ma sklamalo ze neprisiel parfem ako pisu ale toaletna voda cize nikdy viac neobjednam a keby to nebol vianocny darcek tak to vraciam

uvedeny produkt nevydrzi dlhsie ako hodinu. rychlo vyprcha... tento produkt uzivam 15 rokov. takze to viem porovnat

Dobry den,
    zakaznika sme po precitani recenzie kontaktovali, s tym ze ak nie je spokojni zo zakupenym tovarom ma moznost tovar reklamovat a tymto sposobom riesit svoju nespokojnost. Povedal vsak: citujem "ze nebude nic reklamovat, balit a nasledne posielat ".
    Aj ked mu takato moznost bola s nasej strany ponuknuta tak odmietol !
    Parfemy nakupujeme len od certifikovaných predajcov a preto zaručujeme originalitu výrobkov ! Z danej série sme predali viacero kusov a so žiadnym nebol problém.

• Majú kamennú predajnú a da sa tovar zadarmo vyzdvihnút

Mám pochybnosti o originalite parfumov. Nie som expert a je to len môj názor už keď sa pýtate tak píšem. Po užívaní 3 zakúpených parfumov môj názor že boli vyrobené pre východnú Európu niekde v arabských emirátoch

Dobry den,
    zakaznik kupoval jeden parfem a nie viacero ako pise a sam povedal ze nie je odbornikom, co evidentne nie je pretoze kupoval znacku Chanel a ta sa vyraba vyhradne vo Francuzku a nie v Arabskych Emiratoch ako sa domnieva.
    Vsetky parfemy nakupujeme vyhradne od certifikovanych dodavatelov co je zarukou ich originality ktoru garantujeme.