• Tovar mi prišiel poškodený
  • Tovar mi nebol už týždeň doručený a nedá sa ani informovať na infolinku aj keď sú k dospozícii na ich stránke 3telef.kontakty.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Po prichode na Vasu kamennu predajnu Parfumerka som nemal moznost si vyzdvihnut moj tovar aj napriek tomu ze som bol informovany ze moja objednavka je pripravena na vyzdvihnutie. Stratil som tym čas a peniaze ! Po tejto neprijemnej skusenosti mi nebola poskytnuta ziadna kompenzacia i ked chyba nastala na Vasej strane. (z obchodu som odchadzal s prazdnymi rukami) Č. Objednavky: 37383

• Nevrátili mi peniaze za chybne chýbajúcu položku v objednávke

Môj parfém stále neprišiel

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Rýchle vrátenie peňazí a záujem zamestnancov riešiť problém.
    • Tovar nemali, čo ma dosť sklamalo.

Tovar nemali, čo ma dosť sklamalo, peniaze mi boli vrátené do dvoch dní. Komunikácia zamestnancov obchodu výborná.

• Všetko

• Komunikácia s obchodom

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• predražené voňavky. Keby som počkala týždeň, mohla som mnať darček za 77 eur, teda rozdiel 18 eur.

Nabudúce si rozmyslím, kde kúpim darček.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Dnešný trend zvyšovania cien bohužial postihol aj náš segment a preto naše predajne ceny závisia na nákupných cenách. Kedže tieto nám určuje trh a naši dodávatelia tak sme na nich závislí.
    Team Parfumerka.eu

• Reálne vykazujú na stránke dostupnosť produktu, kedy ho doručia a 2 dní po objednávke ma kontajtuju, že tovar nemajú k dispozícií a objednávku rušia.
    • Neaktualizovane skladové zásoby.

Odradil ma od ďalšieho nákupu, ale aspoň telefonicky ma upovedomíli že tovar nepríde.