Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 týždňami

• tovar k okamžitému odberu
  • nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 3 týždňami

Telefonovala som s nimi a všetci boli veľmi milí a ochotní :)

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 3 týždňami

Rýchle dodanie, bezproblémový obchodík.

• prehladny web
    • dobre ceny
    • rychle dodanie/vybavenie tovaru

Nemal som ziadny problem, vsetko prebehlo v pohode, obchod odporucam.

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 1 mesiacom

• Myslím si, že tovar nie je originál, ako je uvádzané na internetovej stránke predajcu. Po porovnaní s výrobkom, ktorý som si zakúpila v kamennej predajni už na prvý pohľad sa líši výrobok farbou - farba vášho tovaru bola viac do žlta, pri porovnaní krabičiek je zmena aj v zložení, taktiež v krajine pôvodu - Vami dodaný pochádza zo Španielska.Na krabičke z kamennej predajne na pravom boku je vytlačený čiarový kód, ktorý na vašom výrobku chýba - je tam viditeľný iba biely obdlžnik bez kódu. Ale čo ma najviac mrzí, že vôňu vášho predávaného výrobku je cítiť iba veľmi krátky čas. Určite si už u vás tovar viac neobjednám - a ak by som ako zákazník nebola "škodná" na poštovnom, tak by som určite výrobok vrátila späť.

Reakcia obchodu Parfumérka.eu

Ďakujeme za Váš názor, mrzí nás však, že Ste s tovarom nespokojná, pretože daná vôňa Lacoste patrí medzi najpredávanejšie a veľmi obľúbené. My nakupujeme len od certifikovaných predajcov a preto zaručujeme originalitu výrobkov ! Z danej série sme predali viacero kusov a so žiadnym nebol problém. Výrobca zmenil design samotnej krabice a aj flakónu a preto sa Vám možno zdá, že má inú farbu ako pôvodne Lacoste pour femme. Čo sa týka samotnej výroby tak firma Lacoste vyrábajú parfémy v Británii, ale aj v Španielsku. Preverovali sme záručnú dobu pre konkrétne Vami zakúpenú vôňu a je v poriadku. Vyrobený bol 15.02.2018 a záruku má 36 mesiacov čiže je platná do 15.02.2021.
    Doplnkový čiarový kód na bočnej strane určuje trh, na ktorý je produkt vyrobený respektíve určený. Ak ho tam fabrika neumiestni znamená to, že je určený na všetky trhy t.j. európsky, americký alebo ázijský. Neznamená to však, že produkt nie je originálny !
    Keď nie je zákazník spokojný s výrobkom môže ho reklamovať v lehote 24 mesiacov od nákupu čo zákazníčka nespravila. Vôbec nás nekontaktovala telefonicky ani emailom.

• rýchle dorucenie tovaru
    • nemajú tovar, ktorý uvádzajú na webe k dispozícii
  • nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 1 mesiacom

• Spokojnosť,osobný odber výhoda.
  • nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

dobre skusenosti, rychle vybavenie objednavky

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

Veľmi promptné vybavenie a ochotný personál aj napriek predvianočnému blázincu...

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

omylom mi dali parfúmovanú vodu namiesto toaletnej. Zistil som to až doma. Následná výmena prebehla bez problémov

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

Spokojnosť s jednaním a vybavením objednávky. Ochotný personál, predĺženie rezervácie.

vsetko super

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

• Kvalita, rychlost, spokojnost spolahlivy obchod
  • nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

• max ustretovost po telefone
    • doba dorucenia pred Vianocami dodrzana

urcite odporucam

• krásne predavačky
  • nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

Ocenujem rychlost vybavenia a dodania objednavky v case Vianoc

• nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

• Rychle, vzdy mile a ustretove jednanie
  • nakúpil v obchode Parfumérka.eu pred 2 mesiacmi

• Super rychle dodanie, vyborne ceny!

• Rýchla odpoveď z e-shopu
    • Ústretový personál