Obchod je v pohode

• Komunikacia
    • Nizke ceny
    • Vela parfemov na vyber
    • Nic

Bola som spokojna s nakupom.

• Dobre ceny
    • Spolahlivy obchod
    • Nic

Objednavam furt svoj oblubeny parfem a nemam problem s dlhsim dorucenim, hlavne ze kvalita parfemu je vyborna.

• Dobre ceny
    • -Nereaguju na email
    • -Maju stale obsadenu linku
    • -Asi mam po peniazoch :(

Urcite neplatit vopred a pripravit sa na dlhu cakaciu dobu.

• sklamanie, darcek ani po Vianociach este neprisiel
    • kurierska sluzba este tovar nedostala, predajca tvrdi, ze uz tovar odoslal
    • zavadzajuce terminy dodania

neodporucam

• otrasná komunikácia, na e-maily neodpovedajú, telefón nedvíhajú
    • takisto som dostala e-mail o vyexpedovaní tovaru, ale tovar ani po týždni nedorazil a zjavne už ani nedorazí, keďže so mnou prestali komunikovať

ABSOLÚTNE NEODPORÚČAM !!!!

• zlá komunikácia
    • nedvíhajú telefón
    • objednávku nie sú schopní vyexpedovať za 2 týždne napriek tomu, že podľa poslednej správy už mala byť doručená
    • zrazu ich ani heureka neprehľadáva, to je zlé znamenie

Len dúfam, že mi vrátia peniaze.
    Rozhodne neodporúčam platiť vopred.

• neni
    • Velmi zla skusenost tovar nedodali ani po 3 tyzdnoch. Dokonca zaslali e-mail o vyexpedovani tovaru, ktory vsak nedorazil.

neodporucam

Otrasná spoločnosť. Poslali mi zlý tovar, na emaily neodpovedajú, telefón nezdvíhajú, situáciu neriešia. Na tovar som čakala 2 týždne. Veľmi zlá skúsenosť!

Odporucam

Vonavecka je paradna

• Len originalne produkty a vyborne ceny
    • Priehladny a siroky vyber​ ​vonaviek
    • Nic nemam proti

Som spokojny, personal je ochotny. Uz roky objednavam od nich. Odporucam!!!!

• Solarna kozmetika je suprova

Tiez mi to trvalo, kym dorucili objednavku, ale kremiky do solaria dorazili v poriadku. Ja si objednavam vzdy s predstihom, na kvalitu sa oplati pockat.

• akcne ceny na niektore parfemy a dobra cena produktov do solaria
    • neviem

Maju dobre ceny, preto si od nich objednavam parfemy aj niektore kozmeticke vyrobky. Dodaciu dobu maju trocha dlhsiu, ale produkty zatial boli vzdy dobre zabalene. S kvalitou vyrobkov som nikdy nemal problem. Skoda, ze nemaju vydajne miesto aspon vo vacsich mestach, usetril by som na doprave.

• Klamú a zjavne aj podvádzajú! Po zaplatení sa vôbec neozvali, na mail nereagujú a pracovnú dobu na telefóne majú ako pre matky na materskej alebo pre dôchodcov - do 16,00 hod. ,ale po 15,40 Vám už nikto nedvíha.Pošlú oznam, že že tovar, pripravujú, balia, odovzdávajú prepravnej spoločnosti a nie je to pravda. Zvažujem oznámenie na ŠOI a Živnostenský odbor.

Nikdy viac.
    NEKUPUJTE U NICH!!!

• Tovar prišiel o tri tyzdne od objednania
    • Zlá komunikácia, neodpovedajú na emaily ani na telefonáty

NEODPORÚČAM!

Obchod v pohodicke, paradne ceny aj vyber produktov.

• najlepsie ceny
    • kvalita
    • serioznost
    • ziadne

spolahlivy predajca, odporucam vsetkym, kupim aj nabuduce:)

• Ceny a mnozstvo produktov

Obchod je v poriadku, odporucam nakup.

Objednany parfem dorazil v poriadku.