Parfem dlho vydrzi, je to kvalitny produkt

• Ceny a vyber vonaviek

Som spokojna so sluzbami obchodu.

Nakup z domova za dostupne ceny.

Dobre ceny a slusny vyber solarnej kozmetiky.

• Vyber parfemov
    • Spolahlivost

Vybavenie objednavky a dorucenie balika v poridaku.

• Kozmetika La Prairie za dostupne ceny
    • Dobra komunikacia :)
    • Nic

Dobry obchodik, rada tu objednavam parfemy aj kozmetiku vždy s predstihom, ale kvalita produktov je suprova.

• Kvalitne vonavky
    • Akcne produkty

Som spokojna so sluzbami obchodu, predavaju kvalitne vonavky.

• Objednala som parfem, bola som velmi spokojna. Odporucam tento obchod.
    • Nic.

Vonavka prisla do tyzdna.

Nakupujem pravidelne v tomto obchode, dodaciu dobu maju trocha dlhsiu, ale kvalita produktov a dostupne ceny to kompenzuju.

• Kvalita,rozumne ceny

Odporúčam

• Super ceny
    • Super vyber produktov

Super obchod, rad tu nakupujem, pretoze maju skvele produkty a super ceny.

• kvalita
    • serioznost
    • rychle jednanie
    • dostupnost tovaru
    • ziadne

Nakupujem tu uz cele roky a zakazdym sa z nakupu velmi tesim, pretoze dostanem parfemy za skvele ceny. Serioznost, ochota, flexibilita na jednom mieste.
    Tesim sa na dalsie nakupy a odporucam kazdemu, kto zvazuje kupu parfemu!!!
    Zelam vela spokojnych zakaznikov ako som ja:)

Super ceny vonaviek

• Vyborna cena a kvalita kozmetiky
    • Nic

Spolahlivy obchod s nizkymi cenami a kvalitnymi produktmi.

• už nikdy viac od nich neobjednám nič pred 2 mesiacmi som objednal solárnu kozmetiku na koľko meškala objednávka a zároveň po dodaní na adresu som zistil,že tovar je po záruke vrátil som to spať na adresu kde až po týždni reagovali na telefonát a tak sa vyhovárali,že to neni pravda až na koniec boli ochotný prebrať tovar a po mesiaci na to vrátiť peniaze po viacerých upozornenia a telefonátoch.... môžu sa hanbiť hlavne pat Tur.. ktorý osobne som komunikoval...

Reakcia obchodu Parfemy-Hodinky

od marca 2005 obsahujú všetky kozmetické produkty v Európe označenie (PAO, Period After Opening), ktoré hovorí akú dlhú trvácnosť bude mať produkt po otvorení a pri správnom používaní.

Znázorňuje ho symbol otvoreného balenia krému s označením doby v mesiacoch. Napríklad, „6 M" vedľa symbolu označuje dobu trvanlivosti produktu 6 mesiacov po otvorení.

Vo vašom prípade sa jednalo o solárnu kozmetiku Australian Gold, kde bol uvedený symbol s označením 18 M, t.j. prípravok ste mohli používať 18 mesiacov po otvorení a správnom používaní.

Údaj, ktorý uvádzate bol dátum výroby produktu, preto produkt nemohol byť po expirácii.

Parfemy-hodinky.sk

• Ceny
    • Kvalita produktov

Dobry obchod, preto odporucam nakup.

• Urobila som objednávku a bola som spokojná. Objednala som parfem za vybornu cenu.

Mozem odporucit.

• + najlepšie ceny na Slovensku
    • + kvalita
    • + rýchlosť dodania

Odporúčam vyskúšať :-)

• Kvalitne veci v poriadku dodane

Velky vyber tovaru

Balik prisiel vcas, kvalita parfemu je vyborna, preto odporucam nakup.