• Po zaplatení cez internetbanking mi tovar nebol doručený ani mesiac po. Telefón nik nedvíha na emaily mi odpovedali len raz. Toto je najhoršia skúsenosť s touto spoločnosťou. Nikdy viac.

Nespokojnosť. Najhoršia firma s akou som sa kedy stretla

• Vôbec nič!
    • Po objednaní a okamžitom uhradení sumy som sa parfému nedočkala ani po troch týždňoch.Na maily nikto neodpovedá a telefón nikto nedvíha.Neviem, či mi niekedy tovar doručia alebo vrátia peniaze.Nikdy viac tento obchod!A už vôbec ho nikomu neodporučím!

Veľká nespokojnosť a sklamanie!

• Nespolupraca,doba dodania nekonecna

Objednavka pred mesiacom, neboli schopni ani po mojej urgencii odoslat,nespolahliva stranka,nekorektny pristup.v ziadnom pripade neodporucam.velke sklamanie

• Maju dobre ceny, preto si od nich objednavam

Som spokojny s kvalitou vyrobkov

Kvalita

• Nizke ceny su super

Kvalita produktov je tiez na urovni

• Maju super ceny aj velky vyber produktov
    • Nemaju vydajne miesto vo vacsich mestach

Som spokojna s obchodom.

• komunikácia

Podvodnícka stránka. Po dvoch týždňoch od objednávky mi konečne prišiel mail, že tovar je zabalený a bude mi doručený kuriérom. O tri dni mi volali, že parfém mali na sklade poškodený, či chcem objednávku stornovať. Zaujímavé, keďže bol už zabalený, to ten balíček znovu otvorili? Klamári. Nikdy si z tejto stránky nič neobjednám!!!

• Ceny
    • Neviem

spolahlivy predajca, odporucam nakup, hlavne panske parfemy Chanel, kupujem Egoiste a nemozem si ho vynachvalit

• Kvalita vone

V poriadku co sa tyka produktu, je to kvalitna vona. Dorucenie trvalo trocha dlhsie, ale od nich objednavam pravidelne, takze som si uz zvykla na dlhsie dodacie lehoty.

som spokojny s nakupom

• Skvela komunikacia

Siroky vyber

• Velky sortiment

Odporucam, velice prijemne ceny

• dobra cena
    • nic

vyhodna cena za tovar

• Kvalitny obchod a velky vyber voni

Spolahlivy nakup

vyhodny nakup

• Dostupne ceny a vela produktov v ponuke
    • Nic

Vybavenie objednavky v poriadku.

• široký sortiment
    • nižšie ceny
    • doba dodania

dobrý internetový obchod na ktorý sa dá spoľahnúť

Bright Crystal za svelu ceny, kupujem vzdy tu a kvalita he vzdy vyborna.

• Velky sortiment
    • nic

Bohatý výber dobré ceny nakupovanie pohodlne cez net