OBJEDNAL SOM SI VODU PO HOLENÍ TAK AKO JE NA OBRÁZKU - HUGO BOSS. DOSTAL SOM LEN BOSS. V AUPERKU TÁTO VODA STOJÍ 94 €. Daná spoločnosť trvá na tom, že je to originál HUGO BOSS. Poprosím kompetentných aby zaujali stanovisko. Vďaka.

Vážený pane Miroslave,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Značka Hugo Boss postupně dostává novou identitu, kdy je rozdělaná na HUGO a BOSS. Na našich stránkách si můžete všimnout jak postupně dochází k reformulaci u těchto produktů. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Kupoval som 2 veci,prečo chcete recenziu len na jednu?Ten kufrík z make-upom netreba? Otrasný.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Hodnocení se vztahuje na celou objednávku. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Žiadna komunikácia.Tovar nebol ani po ôsmych pracovných dňoch doručený.

Vážený zákazníku,

pokud Vám balíček nebyl doposud doručený, obraťte se prosím na naše zákaznické oddělení, kde vše prověříme a vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779

El nino parfum s.r.o.

zakúpila som si tovar a prepavu cez packetu - krabica prišla roztrhaná, bez tovaru, odmietla som ju prevziať ale nechcú mi vrátiť peniaze - NEODPORÚČAM

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Tento problém momentálně řešíte s naším reklamační oddělení. Vyčkejte prosím na řádné zpracování této reklamace. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

• Otvorené voňavky

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Chloe 125ml, má narušené balenie/celofánový obal, prelepené nejakými kruhovými priesvitnými lepkami, čo vzbudzuje pochybnosti o originalite.Keďže je to darček na Vianoce, neotvorené -neoverené či sa nejedná o fejk.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Po otvorení parfému, neskutočne sklamanie, nakoľko používam túto značku už niekoľko rokov, úplne iná nie vôna, ale úplne iný ,, smrad " a výdrž to nemá ani jednu minútu. Katastrofálne sklamanie!

Už viac z tohoto internetového obchodu nič n!eobjednam

Vážená paní Marcelo,

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Objednal som 2 ks tovaru a dodaný bol len jeden no zaplatil som 2 ks. Reklamačné oddelenie požaduje foto krabice a bude to riešiť, ale ak 30 dni tak je mi nedodany tovar zbytočny má byť na Vianoce

Vážený pane Miloši,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. Naše reklamační oddělení zpracovává reklamace popořadě jak nám byli nahlášeny. Věřím, že Vaše reklamace bude vyřízená v nejbližší době. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

tovar nezodpovedal popisu, išlo o lacnejšiu náhradu

rozdelena objednavka-dodana 1.cast produktu a na zvysok cakam uz 5ty den

Vážená paní Silvie,

Pokud Vám druhý balíček nebyl doposud doručený kontaktujte prosím náš zákaznický servis:

• Vyhodou je cena
    • Ta cena sa vsak odzrkadli v kvalite vyrobku.
    • Dana vona jednoducho smrdi. Navyse ju citit iba chvilku (v tomto pripade to asi beriem ako vyhodu).
    • Mala som v plane objednat si este jednu vonu, ale radsej si priplatim a kupim kvalitny vyrobok.

Vážená paní Nikolo,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud se Vám zdá zboží jakkoliv v nepořádku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Neviem o žiadnej výhode, tovar po týždni stále nemám a to mal byť darček.

Vážená paní Dominiko,

je nám líto, že došlo při doručení Vaší objednávky k časovému prodlení v dodávce. Jakmile je balíček od nás expedován, je za doručení odpovědný dopravce a pozdější datum dodání tak bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit. Věříme však, že se již tato situace nebude opakovat. Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Podvod. Ceny pred zľavami sú nereálne.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Našim zákazníkům se snažíme nabídnou nejlepší ceny na trhu a proto neustále připravujeme různé akce na veškerý sortiment v naší nabídce. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Už týždeň čakám na info o mojej objednávke

Vážený zákazníku,

je nám líto, že došlo při doručení Vaší objednávky k časovému prodlení v dodávce. Váš balíček je již připravený na prodejně k vyzvednutí. Věříme, že se již tato situace nebude opakovat. Pro více informací kontaktujte prosím náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +420 491 204 255, kde bude vše vyřízeno k Vaší maximální spokojenosti.

• dobre ceny
    • siroka ponuka
    • tovar prisiel do vydajneho miesta 10km od vydajneho miesta kam mal prist
    • zle zabalena krabica - nedostatocne prelepena - dalo sa z nej vyberat
    • chybala jedna vonavka

obchod ok, ale asi radsej osobny odber. neviem ako by som pridal do reklamacie fotku chybajuceho produktu, tak napriek poplatku 1€ si reklamaciu neviem uplatnit.

Vážený zákazníku,

pokud doručení balíčku nebylo v pořádku, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení, případně infolinku: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779 , kde vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení.

S přáním pěkného dne, El nino parfum s.r.o.

• Lacné produkty
    • Nekvalitné produkty

Produkty sú lacné, dodanie bez problémov. Kvalita vôní je ale nízka.

• Lacné ceny
    • Prístup a ochota
    • Balenie
    • "black Friday" namiesto automatickej zľavy vytvoria 4 rôzne kódy ktoré veľa ľudí zabudne zadať všetky

Na čo pridávať black Friday automaticku zľavu na produkty ako všetky obchody keď môžeme vytvoriť 3 kódy má rôzne % zľavy veď ľudia určite zabudnú niečo uplatniť a my len získame že? :)

Vážený pane Eriku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, pokud Vás naše akční nabídka neoslovila. Věříme, že v budoucnu nastane příležitost, kterou Vás oslovíme. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Vnútro krabičky bolo špinavé, chýbal príbalový letáčik vo vnútri krabičky a vôňa tak slabá že ju skoro vôbec necítiť…Ak je to skutočne originál, potom 2 alebo 3 akosť !

Vážená paní Miroslavo,

děkujeme za Vaše hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis:[email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Tovar bol expirovany. Objednavku som vratil.

Vážený pane Václave,

El nino parfum s.r.o.

Cena bola ukazana 90.10 eur a so zľavou 26.70 eur. To nie je pravda pretože ta vôňa niekdy nestojí 90 eur. Jej cena v iných obchodoch cca 30-35 eur. Myslila som ze kúpila dráhu vôňu so zľavou :(

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Cena kterou uvádíte výše je cena doporučená dodavatelem produktu. Jde o výchozí částku, kterou například distributor nebo výrobce stanovuje jako prodejní cenu za výrobky. Pro více informací, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.