• Nie sú to kvalitné originály, ale “fejky” !!!!

Objednala som si u Vas novu Boss Elixir a som nenilo prekvapena, vydrzi chvilku.
    Vo Fann som skusala tester a bol citit este ked som sa osprchovala.
    Na zaklade tohto som uz neprevzala ani kremy.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

• Šampón prišiel rozbitý a vytečený ,make up mal iný obal a pumpičku ako originál.V Elnino prvá a posledná objednávka.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice se omlouváme za vzniklou nepříjemnost. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Som sklamana. Intenzita vone toletnej vody nie je intenzivna. Vonia velmi kratko.

El nino parfum s.r.o.

Ta vôňa je dobra,ale výdrž je o ničom

El nino parfum s.r.o.

• Poslali ste mi masazny krem ,ktoreho zaruka skoncila 23 7.2023.Cize krem po zaruke 8 mesiacov.Tymto padom si viac z vasej stranky beobjednam zuadny tovar. Pracovnik,ktory valil vyrobok to musel vidiet,aj aj napriek tomu ho odoslal
    • Madazny krem bol po spotrebe 8 mesiacov ,cize nepouzitelny.

Vyrobok Masazny krem bol 8 mesiacov po spotrebe.

• Doručenie bolo rýchle
    • Tovar prišiel nepoškodený, bezpečne zabalený
    • Cena bola naozaj výhodná (ale už asi viem prečo)
    • Parfém nemá žiadnu výdrž. Už rozumiem ľuďom, ktorí to píšu v recenziách. Treba sa presvedčiť. Už po hodine ani neviete, že ste nejaký parfém použili (či už na koži alebo oblečení). Z ElNino už neobjednám. Neviem, či sú to fejky alebo nejak zriedené parfémy, no toto je naozaj ako vtip :D

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Voňavka je bud stará alebo nie original aj viečko je drevene nie sklenené, výdrž ani vôňa nie je ako som bola navyknuta. Škoda sklamanie

Vážená paní Katko,

S přáním hezkého dne, El nino parfum s.r.o.

• Tovar neodporúčam keďže výdrž a vôňa nieje totožná ako klasická Eufória je veľmi slabá akoby bola riedenana nikdy som s touto vôňou problém nikde inde nemala až teraz veľké sklamanie

Vážená paní Lindo,

děkujeme za Vaše hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

S přáním hezkého dne, El nino parfum s.r.o.

• Objednaný tovar nesplnil kvalitu akú som očakávala

El nino parfum s.r.o.

Napriek splneniu podmienky (darček pri zakúpení 2 produktov istej značky ), zakúpila som si 6 produktov , nedostala som žiadny darček.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom Vám sdělili, že vzorečky a dárečky jsou součástí našich aktuálních akcí, jak Vám již bylo sděleno prostřednictvím e-mailu od naší kolegyně. Dárečky jsou automaticky přidávány ke každé objednávce, která splňuje dané podmínky.

Avšak jsme si všimli, že jste si dárek, který byl automaticky přidán do Vaší objednávky, sama odebrala. Pokud máte zájem o další informace, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu na e-mailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +421 220 570 779, kde se rádi postaráme o Vaši maximální spokojenost.

Děkujeme za pochopení.

S přáním krásného dne, El nino parfum s.r.o.

• Tovar som mala rýchlo k vyzdvihnutiu
    • Objednala som si jeden klasický produkt a dva testery. Original zabalený produkt bol ok. Bohužiaľ mám ale pocit, ze ani jeden z testerov nie je originál danej vône. Elizabeth Arden Beauty bola za výhodnú cenu, tak som to aj brala, ze len taka vôňa "do fitka", ale Coach Coach ma sklamal, mala som túto vôňu z kamenného obchodu a necítila som také podtóny, ako v tomto testery. Nepamätám si takto túto vôňu. Navyše, oba testery majú jednu spoločnú nôtu, co len prihráva faktu, ze nejde o originál. Škoda.

Vážená paní Martino,

děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom Vás ujistili, že naše společnost poskytuje pouze značkové a originální produkty a je certifikovaným prodejcem. Každý testerový produkt je označen ikonkou malého "i" v kroužku. Stačí kurzorem na tuto ikonku najet a zobrazí se Vám definice testeru. Testerové produkty jsou dodávány v obyčejné kartonové krabici a nemusí obsahovat víčko, ale jinak jsou zcela identické s originálem.

El nino parfum s.r.o.

vôňa nič moc, a slabá výdrž. Chcela som ho vrátiť ale som vyhodila krabičku. Tak už ho dáko miniem

Vážená paní Adélo,

děkujeme za Vaše hodnocení. V nabídce naší parfumerie naleznete pouze originální zboží. Jsme certifikovaný obchod. I když nemáte originální obal, můžete produkt stále reklamovat. Pokud produkt není v pořádku, obraťte se prosím na náš zákaznický servis: e-mail: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

• Ceny vybraných produktov
    • Produkty vyzerali ako otvorené a boli špinavé

Vážená paní Veroniko,

S přáním hezkého dne, El nino parfum s.r.o.

Ja som onjednala zo vsetkych 2 na vlasy ale vy ste poslali len dve a ja som platila 2 za ks

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení. Je nám líto, ale vaše nedávná objednávka u nás nezahrnuje žádné vlasové přípravky, jak jste si pravděpodobně představoval/a. Pokud máte další dotazy nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na našem zákaznickém servisu. Jsme tu, abychom vám pomohli. Můžete nás kontaktovat e-mailem na adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +421 220 570 779.

S přáním hezkého dne, El nino parfum s.r.o.

Voňavka Calvin prišla poškodená, rozbitá a tečie....

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Rádi bychom Vás informovali, že Vaše reklamace již probíhá prostřednictvím emailové komunikace s naším reklamačním oddělením.
    Pokud byste měl(a) jakýkoliv další problém s dodaným zbožím, neváhejte se vždy obrátit na náš zákaznický servis na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na číslo +421 220 570 779, kde se o vše postaráme pro Vaši maximální spokojenost.

Děkujeme za Vaše porozumění.

S přáním krásného dne, El Nino Parfum s.r.o.

• Vona prisla zlomena aj som pisala reklamaciu a nikto sa mi neozval este nechcem pisat zle recenzie cakam ze sa mi niekto ozve a vykompenzuje mi tu objednavku nakolko ozaj ta vonavka sa nepodarila asi je stara

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom Vás informovali, že naše reklamační oddělení zatím nepřijalo žádný email týkající se reklamace. V případě jakéhokoli problému s dodaným zbožím, neváhejte vždy kontaktovat náš zákaznický servis: [email protected], tel. kontakt: +421 220 570 779, kde bude vše vyřízeno pro Vaši maximální spokojenost.

El nino parfum s.r.o.

Eshop ma nahneval prístupom, že sice ponúkajú na odberných miestach možnosti prebrať tovar na dobierku, za ktorú som si priplatila, ale na mieste zistíte, že sa to nedá. Na tel.linke to neriešia, vraj to niektoré miesta neponúkajú. Ale prečo to potom v roku 2024 ma eshope nezmenia? Neviem....

Vážená paní Janko,

děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom objasnili situaci ohledně zvolené dopravy do boxu Balíkovny s platbou na dobírku. Při výběru odběrného místa je uvedeno, jakou platbou zde můžete balíček uhradit. Je důležité zdůraznit, že u těchto samoobslužných boxů se platba na dobírku vždy hradí pouze online přes danou aplikaci.

Pro více informací nebo pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu na [email protected] nebo telefonicky na čísle +421 220 570 779. Jsme zde pro Vás a rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou asistenci pro Vaši maximální spokojenost.

El Nino Parfum s.r.o.

Sortiment,kvalita,všetko ok,žiaľ,KOMUNIKÁCIA....

Vážený pane Jozefe,

velice si ceníme Vašich hodnocení našich produktů. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je skvělé slyšet, že jste s našimi výrobky spokojený. Vaše příspěvky přispívají k naší neustálé snaze o zlepšování našich služeb a produktů.

Co se týče dárečků, které přidáváme k objednávkám, jsou to automaticky vybrané produkty, které odpovídají probíhajícím akcím. Bohužel, zatím máme pevně stanovené postupy ohledně jejich distribuce, ale stále se snažíme hledat možnosti pro vylepšení našich procesů.
    V případě, že nemáte o dárečky zájem, máte možnost je odstranit z objednávky jednoduchým kliknutím.

Pokud budete potřebovat další informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na [email protected] nebo telefonicky na čísle +421 220 570 779. Jsme tu pro Vás a rádi Vám poskytneme veškerou podporu, kterou potřebujete.

S přáním hezkého dne, Veronika
    El Nino Parfum s.r.o.

Obchod neodporucam… to co som si objednal a tvari sa to ako Hugo urcite nieje… som sklamany ze predavaju take smejdy…

Vážený pane Roberte,