• Zaplatila a objednala som dve knižky prišla iba jedna !

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za chybu, kolegynka zo zákazníckej podpory vás kontaktuje, aby sme všetko doriešili k vašej spokojnosti a knihu vám doposlali. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Pred 10 dňami som si knihy objednala, doteraz mi neprišli, preto nechápem načo mi posielate dotazník o spokojnosti, v ktorom uvádzate že som si tovar zakúpila. Neprišla mi od vás ani žiadna informácia kedy budú knihy doručené.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za skoršie zaslanie formulára, kniha rýchlokurz geniality bola v dotlači, keďže bola v predpredaji, preto sme čakali na jej dotlač. Pri produkte vždy uvádzame, či je na sklade, u dodávateľa, v predpredaji alebo či čakáme na dotlač. Dnes vám bola zásielka odoslaná. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Tovar mi bol doručený do úplne iného Alzaboxu než som zadala pri objednávke.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že vaša objednávka prišla do iného alzaboxu, v prípade preplnenia alzaboxu doručovateľ niekedy zmení miesto doručenia na najbližší voľný alzabox, čo však nevieme ovplyvniť. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Kniha stale nedorazila,nemam ziadne info,co sa deje!

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, kniha z vašej objednávky bola v dotlači, vyšla 29.11, hneď ako nám ju doručí vydavateľ na sklad ju zabalíme a odošleme o čom vás samozrejme budeme informovať. Prajeme príjemný deň.
    Vaši knihožrúti z Panta Rhei

nemôžem ohodnotiť nákup, nakoľko som neobdržala objednávku. Objednávku som vytvorila 19.11. a do dnešného dňa som nedostala žiadne info o jej doručení na miesto odberu.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, kniha z vašej objednávky Cukráreň Petry Tothovej vychádza v dotlači až 29.11. Hneď po jej dodaní od dodávateľa vám objednávku odošleme.

• Dostupne knihkupectvo,skoro v kazdom vacsom meste

Neuplatnila sa mi v objednavke zlava 2+1 kniha zlacnena( akcia vyd.absynt).Bola mi ratana plna suma za 3 knihu.Doteraz cakam na vratenie penazneho rozdielu za knihu ktora mala byt ako 3.Dost to boli zmatky,ale zakaznicky servis to riesil.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás technická chyba, ktorá pri tejto akcii nastala, peniaze vám samozrejme budú samozrejme vrátené. Prajeme príjemný deň, Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Tovar po týždni stále nedorazil

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás oneskorenie dodávky spôsobené štátnym sviatkom. V súčasnosti už máme informáciu, že by mala byť vaša objednávka vychystaná. Veríme, že k vám dorazí v priebehu zajtrajška. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

v popise bolo že kniha má tvrdú vazbu a po otvoreni balíka som zistila že kniha má brožúrovitú vazbu

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás mylná informácia. Tieto informácie máme od nášho dodávateľa, budeme ho kontaktovať so žiadosťou o vysvetlenie, v prípade, že vám väzba nevyhovuje môžete nám samozrejme knihu vrátiť a vrátime vám peniaze. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Objednala som si knižky cez internet a jedna kniha mi prišla roztrhaná. Nie je možné aby si to zamestnanec pri balení nevšimol. Ďalší problém vznikol pri výmene knihy v knihkupectve.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás vaša skúsenosť. Kolegov na sklade som upozornila na zvýšenú pozornosť pri balení, bohužiaľ v tomto období majú toho naozaj veľa tak sa im kniha prešmykla. Ak nám bližšie popíšete problém pri výmene v kníhkupectve budeme kolegov kontaktovať a budeme problém riešiť. Prajeme všetko dobré. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Nechápem

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Ospravedlňujeme sa za predčasné odoslanie dotazníka s hodnotením kvôli technickej chybe. Objednávku vám odošleme hneď ako vyjde titulu Konečne normálna vražda (8. 12. 2023. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• Stále mi tovar nebol doručený, aj keď mi bolo dávno oznámené, že bol odoskaný.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás to, bohužiaľ dopravný proces konkrétneho dopravcu ovplyvniť nevieme, predĺženie doby dodania pravdepodobne spôsobil piatkový sviatok, momentálne by mala byť zásielka v depe Zvolen. Veríme, že vám bude dnes doručovaná. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• Objednala som už dávnejšie a stále kniha neprišla.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, kniha, ktorú ste si objednala je v predpredaji, vychádza až 8.12. 2023. Knihu vám zašleme hneď po dátume jej vydania. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Knihy, ktoré som si objednala online boli za akciovú cenu. To ma samozrejme potešilo. No sklamanie prišlo po ich doručení. Prišli zabalené v papierovej obálke, ktorá na posielanie kníh nie je absolútne vhodná, pretože neochráni rohy kníh pred ich zničením. Panta Rhei by som odporučila sa inšpirovať od konkurencie a zvoliť vhodnejšie a šetrnejšie balenie, ktoré ochráni knihy počas dopravy.

• neumožnenie platby pri dodaní zásielky. Vynucujete platbu vopred inak sa objednávka nevybaví.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, platba na dobierku je možná pri väčšine druhov dopravy, ako sú služby rôznych kuriérov a doručenie na poštu či výdajné miesta Packety. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Po zaplatení tovaru Vám príde e-mail,že tovar nie je zaplatený (automatický systém). Následne upozornenie, že platba môže byť pripísaná neskôr,aj keď bola zaplatená. Platby cez internet banking počas pracovných dní však nemeškajú viac,ako pol dňa. Počas 4 ďalších dní žiadny email o odoslaní tovaru. Predajňa zjavne funguje lepšie ako kamenná sieť, v konkurencii e-shopov totálny prepadák.

• siroka ponuka knih
    • zakaznicky servis podpriemerny
    • dorucovacia sluzba podpriemerna

neflexibilny servis, starnuci rodicia nemohli prevziat dodavku v case dorucenia, tovar bol automaticky prelozeny do alzaboxu, a strceny do najvyssie polozenej skrinky, kde na to bolo nemozne dociahnut, museli poprosit znamych o pomoc pri vyzdvihovani. Online objednavanie v Panta RHei uz nezopakujem A kedze zijem v zahranici, to znamena ze v panta rhei uz nebudem nakupovat.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás vaša skúsenosť, bohužiaľ na doručovateľa a jeho postupy nemáme dosah, odporúčame v budúcnosti využiť inú z výberu doručovacích služieb, pokiaľ vám vybraná služba nevyhovovala alebo komunikovať opätovné doručenie priamo s doručovateľskou spoločnosťou. Prajeme príjemný deň.
    Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Ešte stále čaká na dodávku tovaru. Kedy príde ???????

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, bohužiaľ jedna z objednaných kníh nebola na našom internom sklade, preto čakáme na jej doručenie od dodávateľa, ktorý by nám ju mal dodať do 9.11, hneď po dodaní vám knihu zašleme. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Do dnešného dňa nemám absolútne žiadnu informáciu. Vôbec netuším, či platba bola prijatá a tovar ( 2 knihy,tretia vyjde až o pár dni) či už bol poslaný.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, informáciu o prijatí objednávky vždy odosielame hneď, ďalšie informácie posielame hneď ako sa zmení stav objednávky. Kniha, ktorú ste si objednala je v predpredaji, preto budeme objednávku zasielať až po tom ako vyjde . Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Objednaný tovar z dňa 19.10. stále nedorazil. Tak nemôžem hodnotiť tovar,ale obchod môžem. Neodporúčam

• na tento tovar čakám už skoro týždeň a zásielka nedoručená

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, tovar vo vašej objednávke Harry Potter: Oficiálna kniha receptov je ako uvádzame aj pri produte v predpredaji. Vychádza až 31.10 preto vám nemohla byť táto zásielka ešte doručená. Keďže táto kniha nie je ešte vydaná. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.