Keď mi neprichádzal tovar po objednávke som musel ísť do obchodu kde mi nedokázal nikto nič povedať lebo je to vecou eshopu musel som po týždni napísať email na eshop kde mi odpovedali,že tovar je už dávno na predajni ale nikto mi nenapísal ani sms ani potvrdzujúci email o doručení tovaru.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za technickú chybu, kvôli ktorej vám neprišiel potvrdzovací email s informáciou, že si môžete objednávku vyzdvihnúť. Prajeme napriek tomu príjemný deň a všetko dobré. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Katastrofa

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste nebol s objednávkou spokojný, bohužiaľ pri maďarskej literatúre sme závislí od našich dodávateľov. Mrzí nás, že produkt o ktorý ste mal záujem už dodávateľ nemal k dispozícii. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

nedodrzali to co som si objednal tovar ok ale sluzba do Alza boxu a miesto toho mi to doslo do nejakeho ZOO obchodu cez pol Bratislavy to som si uz rovno mohol pre to ist blizsie do OC !!!!!!! otrasne

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás chyba doručovateľa, budeme s ním situáciu konzultovať. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Objednávku mi rozdelili a po takmer 2 mesiacoch mám jednu tretinu. Otras.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, pred Vianocami sme dávali možnosť rozdeliť objednávku, keďže niektoré produkty sú u našich dodávateľov a preto sa musíme riadiť ich dodacími lehotami. Preto pokiaľ mali dlhšiu lehotu dodania ponúkli sme možnosť zaslania produktov ktoré máme skladom. Keďže ste s rozdelením pri objednávke súhlasili, poslali sme CD, ktoré sme mali na sklade. Aktuálne stále čakáme na dodanie CD https://www.pantarhei.sk/200196-various-ultimate-2000s-4cd-various-artists. Hneď ako k nám dorazí vám pošleme zvyšok objednávky. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Pant Rhei.

• Doteraz nevyriešené.

Na meniny mojej sestry som zakúpil elektronickú poukážku na nákup za 20 eur. Na stránke sa nedala upraviť i keď bola zaplatená. Nedá sa preposlať. Píše generuje sa. Kontaktoval som obchod telefonicky. Bol som odkazaný na elektronickú poštu. Písať mail na info@.... To som urobil. Po ďaľších dvoch mailoch čakám, kto vygeneruje poukaz na nákup. Doteraz to nie je doriešené aj napriek zaplateniu. Nič platiť dopredu. Už len z ruky do ruky.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy. Kolegyne zo zákazníckeho servisu sa vám ozvú, aby s vami situáciu vyriešili. Prajeme všetko dobré. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

Moja kuchárka - Najlepšie recepty - Zápisník, 6.vydanie - samotný text v knihe bol vytlačený zo zadnej strany obalu, navyše otočený o 180 stupňov, otrasné

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás chyba tlače prosím kontaktujte nás na [email protected] ohľadom reklamácie a radi vám chybnú knihu vymeníme. Prajeme pekný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Tovar som si objednala prišiel v poriadku ale asi až po mesiaci . Dlhá doručovania doba

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás dlhšia dodacia doba, bohužiaľ náš dodávateľ už nemal tovar k dispozícii, preto sme ho museli presúvať z kamennej prevádzky, aby sme vám ho mohli dodať, čo predĺžilo dodanie. Ospravedlňujeme sa a prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

O ničom - doslova a do písmena; od utorka 19.12. (5:44 ráno) ani obraz, ani zvuk, po troch (!!!) telefonických urgenciách (najprv ani netušili, kde sa balik nachádza!) sa Slovak Parcel Service rozhýbal a vydodal zásielku v piatok 22.12. podvečer úplne inde, ako som pôvodne chcel!

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás situácia s dopravcom. Balík sme mu na doručenie odovzdali už 18.12, avšak počas predvianočného obdobie, mali niektorí dopravcovia väčší nával objednávok, preto u nich nastávali komplikácia s dopravou. Situáciu s oneskorením dodaní a nesprávnou adresou dodania budeme s dopravcom riešiť. Prajeme príjemný deň a všetko dobré. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Zatiaľ žiadny tovar my nebol doručený a mal byť 19.12.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, bohužiaľ tovar vo vašej objednávke nemáme na sklade, očakáva sa jeho dotlač 25. 1. 2024.

Kniha prišla poškodená, zrejme niekomu pri manipulácii spadla pretože predná strana bola hore preliačená. Som sklamaná keďže išlo o vianočný darček. Ak by to nebolo tesne pred Vianocami a kniha by bola dostupná aj v inom kníhkupectve určite by som riešila reklamáciu. Takto som darovala poškodenú knihu s tým, že som vysvetľovala že naozaj je nová a nečítaná.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že kniha prišla poškodená, samozrejme ak by obdarovaný mal záujem o výmenu, môže nám ju zaslať a vymeníme ju za nový kus, bohužiaľ ide knihu, ktorú nemáme skladom ani v žiadnom našom kníhkupectve, takže by bolo nutné nový kus objednať od nášho dodávateľa, inak by sme knihu samozrejme vymenili aj v našich kníhkupectvách. Ešte raz sa ospravedlňujeme, a veríme, že obdarovaného aj napriek poškodeniu potešila. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• Komplikovaný formulár

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že sa vám náš formulár zdal komplikovaný, prejdeme si ho s kolegami a pokúsime sa ho čo najviac zjednodušiť ak to pôjde. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei

• Som sklamana,lebo som chcela urobit radost vnucikovi,kniha nefunguje,ako ma,zvuky nejdu vobec alebo nejdu podla obrazkov a ozyva sa,co chce

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že kniha nefunguje podľa vašich predstáv. Knihu môžete reklamovať na ktorejkoľvek našej prevádzke. V prípade, že na prevádzke budú mať knihu, ktorá prišla poškodená radi vám ju priamo na prevádzke vymenia. Prípadne stačí ak nám napíšete kvôli reklamácii na [email protected] a reklamáciu môžete vyriešiť aj poštou. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• 2 z 3 objednanych knih prisli s otlčenými rohmi,boli zabalene vo vačsej papierovej obalke,bez vyplne(vystuze bublikovou foliou),takze po baliku lietali.
    • Balenie objednavky

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že vaša zásielka prišla poškodená, zásielku môžete reklamovať na ktorejkoľvek našej prevádzke. V prípade, že na prevádzke budú mať knihu, ktorá prišla poškodená radi vám ju priamo na prevádzke vymenia. Prípadne stačí ak nám napíšete kvôli reklamácii na [email protected] a reklamáciu môžete vyriešiť aj poštou. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• Tovar nedorazil.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, váš tovar sme odovzdali kuriérovi už 5.12, mrzí nás dlhšia doba doručovania kuriérom, bohužiaľ v predvianočnom období bývajú kuriérske spoločnosti vyťaženejšie. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

vyše mesiaca som čakal na doručenie, tretinu z objednaného tovaru nemali a teda neposlali.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, bohužiaľ kvôli veľkosti skladu nie je z našej strany možné mať všetok sortiment skladom, preto máme veľa tovaru u dodávateľov, ktorí nám tovar po objednaní zasielajú. Bohužiaľ sa niekedy stane, že napriek tomu, že nám dodávateľ oznámi, že má tovar na sklade nepodarí sa im ho nakoniec dohľadať a teda nám ho nevedia dodať. Mrzí nás to. Prajeme príjemný deň, Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• málo komunikácie a dlhá doba dodania

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, pri knihách, ktoré nemám na sklad sme bohužiaľ závislí na dobách dodania od dodávateľa, ktoré pri každom tovare uvádzame. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

Prišli mi e-maily že neobdrzali platbu atď . Nakoniec som im písal pani že email mam ignorovať ak som zaplatil. Potom prišiel ďalší email že mám dokladovať platbu tak som naň odpísal aj s dokladom o platbe. Prišla faktúra ďakujú za nákup. Tovar stále nedorazil a to je len kalendár. Neodporúčam tento eshop.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, bohužiaľ pri platbe prevodom trvá medzibankové zúčtovanie dlhšie ako pri platbe kartou, preto je nutné počkať dlhšie kým sa platba pripíše. Ak vás kolegyne požiadali o potvrdenie platby, pravdepodobne chceli potvrdiť úhradu, aby vám mohli poslať tovar predtým ako prebehne medzibankové vyrovnanie, na ktoré nemáme vplyv. Faktúru posielame po potvrdení doručenia doručovateľom. Bohužiaľ v období medzi sviatkami majú doručovatelia viac práce. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• Momentálne žiadne informácie o objednávke

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za dlhšiu dodaciu dobu, budeme kontaktovať nášho dodávateľa, prečo nám tovar ešte nedodal. Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.

• všetko bolo super

Viem iba o jednej nevýhode a dosť dôležitej pre mňa, táto nevýhoda sa týka obchodu Panta Rhei nie predajne. Našla som u Vás v predajni knihu Odkiaľ sa berú bábätká? a chcem Vám povedať, že kým táto kniha nebude stiahnutá z predaja viac u Vás nebudem kupovať. Je to pre mňa zásadná vec.

Čakám, kniha zatiaľ nedorazila.

Reakcia obchodu Panta Rhei.sk

Dobrý deň, kniha rýchlokurz geniality bola v dotlači. Dodávateľ nám ju minulý piatok doručil na sklad a dnes sme vám ju odoslali. Prajeme príjemný deň. Vaši knihožrúti z Panta Rhei.