• Sortiment
    • Eshop
    • Dodacie lehoty
    • Pseudo komunikácia s klientom

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Objednávky s osobným odberom sú vyskladňované zo skladových zásob predajne. Pokiaľ predajňa nemá požadovaný tovar skladom, musí ho zaistiť z centrálneho skladu. Tým sa môže doba doručenia predĺžiť.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

Mlynček na korenie bol takmer nefunkčný a vyzerá , že je plastový namiesto keramického.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie. Pokiaľ mlynček nefunguje, reklamujte ho prosím.

• Veľmi dlhá dodacia lehota

Tovar som objednala v pondelok ráno, potrebovala som ho súrne ako darček cez víkend. Prišiel za týždeň, až po víkende v pondelok. Bola som veľmi nahnevaná.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Objednávku sme 17. 4. odoslali, bohužiaľ došlo k miernemu zdržaniu pri doprave.

• Neodporucam
    • Neochota

Zákazník príde do predajne ORION v Trenčíne a chce si kúpiť tovar. Tovar je poškodený a posledný kus. Vedúca Vás informuje, že objednajte si tovar cez e-shop orion.sk a dajte si ho zaslať na predajňu. Všetky tieto pokyny splním a vytvorím objednávku ktorá mi je do 5 minút potvrdená, že si mám prísť na predajňu k vyzdvihnutiu tovaru. Keď volám na info. tak mi povedia, že na predajni je tovar pripravený. Keď namietam, že som tovar videl a je poškodený, tak mi odporúča vytvoriť novú objednávku s doručením na adresu domov. Chýba mi tu logika a ústretovosť k zákazníkovi. Prečo mám platiť ďalšie 3 eurá za prepravu , keď som chcel doručiť tovar na predajňu. Máte chybný systém a takto strácate zákazníkov. Už nebudem u Vás objednávať a ani kupovať žiaden tovar. Prajem Vám skorý úpadok, aby ste vedeli kde ste spravili chybu. Nakoniec som si objednal ten istý tovar z eshopu alza.sk s dopravnou zdarma.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

mrzí Vás Vaša skúsenosť. Mliekovka, ktorá pre Vás bola pripravená na predajni, bola nepoškodená.
    Prajeme pekný deň. ORION

Keďže na internetovej stránke som sa dozvedel že tovar majú skladom, hneď som si aj zarezervoval na predajni. Ale to čo je skladom nemusí byť aj na predajni, len na to už kupujúceho nikto neupozorní. Potom už iba čaká a čaká na potvrdenie, ale sa nedočká. Objednávka vytvorená pondelok, ale oni si objednávajú tovar zo skladu na predajňu iba v nedeľu, ktorý im následne dôjde iba štvrtok. Takže tovar skladom znamená o dva týždne. Mohol som si samozrejme objednať aj na adresu za doručovateĺský poplatok ale nikto mi nedal vedieť že to bude tak dlho trvať, keď si to objednám na predajňu. Objednávka zrušená a keď sa mi bude dať tak zďaleka obchádza všetky predajne. A o tom už ani nehovoriac že vlastný tovar (Orion termo obedár) predávaju drahšie, ako ten istý obedár predáva konkurencia

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Ako uvádzame na našom e-shope, objednávky s osobným odberom sú vyskladňované zo skladových zásob predajne. Pokiaľ predajňa nemá požadovaný tovar skladom, musí ho zaistiť z centrálneho skladu. Tým sa môže doba doručenia predĺžiť.

Tovar bol poškodeny.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie. Napíšte nám prosím na email [email protected], radi s Vami vybavíme reklamáciu.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

• Tovar som prevzal v neporušenom obale od kuriera ale doma po odbalení som zistil že keramocka nadoba je rozbitá na niekolko kusov /je nepoužitelná/.

predavači su trošku mimo,2 týždne čakám na doručenie.otrasné

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vaša objednávka bola vytvorená 24. januára. Minulý týždeň prebiehala v sklade inventúra, preto bohužiaľ došlo k miernemu zdržaniu v odosielaní objednávok. Vaša objednávka je už pripravená na vyzdvihnutie na vybranom výdajnom mieste.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

Tovar mi týždni od objednávky stále nedorazil.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

Objednala som si sušiak na prádlo a prišiel mi poškodený,jedna mriežka na vešanie mrádla bola odtrhnuté,už si nikdy od nich neobjednám.Mohli tam dať nálepku "Pozor sklo".

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie. Sušiak prosím odošlite na reklamáciu na našu adresu do Senca.

• Nemám čo hodnotiť, iba to ze tovar ešte Nemám

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

• chybná príprava objednaného tovaru zo strany predajcu (menší počet kusov, ako bol objednaný), spôsobilo zbytočnú cestu do nákupného centra spojené s obrovskou stratou času

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie pri vyzdvihnutí tovaru.
    Prajeme pekný deň. ORION

Na stránke sa písalo že ak chcem mat tovar skôr mam prísť na predajňu. Objednávku prijali 21.12.2023 a dneska je 2.01.2024 a tovar ešte stále nedorazil na predajňu.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

• Strašne dlhá dodacia doba,kým tovar daju do prepravy-týždeň !!!

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

objednávku ste na našom eshope vytvoril 15.12., 18.12. sme ju odovzdali do prepravy. Objednávky sa snažíme odosielať čo najrýchlejšie.
    Prajeme pekný deň. ORION

Bolo zaručené že tovar dopravia ku mne do vianoc čo sa nestalo. Nespokojná veľmi!!!!!!

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie. Vašu objednávku sme 18.12. odovzdali do prepravy, muselo dôjsť ku komplikáciám na strane prepravcu.
    Prajeme pekný deň. ORION

Objednaný tovar eshop neposlal na predajňu

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Objednávky s osobným odberom sú vyskladňované zo skladových zásob predajne. Pokiaľ tovar nemajú skladom, musí ho zaistiť z centrálneho skladu.

• Tovar nedorazil, žiadna komunikacia

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

• Nepaci sa mi, že v popise na polievkovu misu uviedli 3,2 l objem, pričom som tamledvs doplna narvala sotva 2,6. Čiže je to zavádzanie, ktoré sa da vysvetliť tým, že objem komplexne 3,2 l ale úžitkový objem 2,6 takže toto mi tam chyba s keď som volala s pani z orionu, tak mi povedala že oni uvádzajú kompletný objem a nie koľko sa tam reálne zmestí….

Polievkovu misu som si síce nechala zatiaľ ale zvažujem reklamáciu. Nepaci sa mi popis na stránke k produktu a ani to, že pani vie o tomto probléme s k náprave nedoslo, že je rozdiel úžitkový objem a objem nakomplet podľa vzorca.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

objem této polévkové mísy je skutečně 3,2 l. Jedná se o celkový objem, měříme tedy objem, když je mísa kompletně naplněná až po okraj. Určitě se nejedná o objem vypočtený podle vzorce. Na našem eshopu vždy uvádíme celkový objem, nikoliv užitný.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den. ORION

• Prišiel mi úplne iný tovar ako som si objednala!

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

napíšte nám prosím na náš email [email protected], Vašu objednávku radi preveríme a problém určite vyriešime.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

Napriek tomu, že objednávaný tovar dňa 20.10.2023 bol vedený ako "skladom", ešte ani 27.10.2023 neprišla výzva na jeho vyzdvihnutie v zvolenej predajni.