• Veľmi dlhá dodacia lehota

Tovar som objednala v pondelok ráno, potrebovala som ho súrne ako darček cez víkend. Prišiel za týždeň, až po víkende v pondelok. Bola som veľmi nahnevaná.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Objednávku sme 17. 4. odoslali, bohužiaľ došlo k miernemu zdržaniu pri doprave.

• Velky vyber
    • Vybrany tovar inde nemali
    • Tovar skladom stale neprisiel
    • Dlha dodacia doba

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Objednávky s osobným odberom sú vyskladňované zo skladových zásob predajne. Pokiaľ predajňa nemá požadovaný tovar skladom, musí ho zaistiť z centrálneho skladu. Tým sa môže doba doručenia predĺžiť.
    Vaša objednávka už je pripravená na vyzdvihnutie na odbernej predajni.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

• Dlhá doba dodania. Tovar objednaný a zaplatený 23.1.2024 a dnes je 31.1.2024 a tovar ešte stále nedoručený.

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

ospravedlňujeme sa za komplikácie. Minulý týždeň prebiehala v sklade inventúra, preto bohužiaľ došlo k miernemu zdržaniu v odosielaní objednávok. Vaša objednávka bola 30. januára odoslaná.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň. ORION

• Strašne dlhá dodacia doba,kým tovar daju do prepravy-týždeň !!!

Reakcia obchodu Orion - Domáce potreby

objednávku ste na našom eshope vytvoril 15.12., 18.12. sme ju odovzdali do prepravy. Objednávky sa snažíme odosielať čo najrýchlejšie.
    Prajeme pekný deň. ORION