• siroky vyber tovaru
    • da sa zohnat tovar, ktory neponuka konkurencia
    • niektore ceny tovarov nizsie ako u konkurencie
    • niektore ceny tovarov vyssie ako u konkurencie

Nakupoval som tu uz najmenej 5x, nikdy som nemal problemy s dorucenim tovaru.

Dlhá dodacia doba

Spokojný.

• krásne hračky
  • nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 1 mesiacom

Objednávku (58366) som zaplatil (2019-01-09 16:01:49) pri objednaní a dal som to poslať na výdajne miesto (uloženka).
    Moja objednávka síce bola odoslaná ale kuriér to nevedel doručiť na výdajne miesto, presné dôvody nepoznám. Kuriérska spoločnosť vrátila objednávku odosielateľovi. Následne som skúšal kontaktovať obchod ale na moje maily nereagovali (13.02.2019).

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 2 týždňami

• neodpovedaju VOBEC na maily....
    • cakam uz 10 dni na tovar a nic
  • nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 3 týždňami

• Mal skladom tovar, ktorý bol v iných eshopoch už vypredaný.
    • Nedodržali dodacie podmienky

Pri realizácii objednávky som bola telefonicky ubezpečená, že vo štvrtok, najneskôr piatok bude objednávka vybavená, keďže tovar majú skladom. Bol to darček k narodeninám. Po viacerých telefonických urgenciách mi povedali, že zásielka bola odovzdaná prepravcovi, že oni s tým už nič nemajú. Že mi môžu dať číslo, aby som kontaktovala dopravcu, ktorý mešká s dodaním. Dodávateľ má zmluvu s prepravcom, nie kupujúci, čiže dodávateľ má kontaktovať prepravcu a riešiť s ním nedodržanie zmluvných podmienok a nie zákazník.
    Objednávka dorazila až na druhý týždeň v utorok a to až po viacerých telefonických urgenciách.

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 2 týždňami

• pohodlne nakupovanie, rychle vybavenie objednavky, prijemna a rychla komunikacia, prijemny personal

• rychlost
    • nenasla som

vsetko ok

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 2 týždňami

Eshop je prehľadný, ľahko ovládateľný, široký sortiment, v mojich prípadoch rýchle doručenie. Veľa výdajných miest k dispozícii. Len nerozumiem poplatku za vyzdvihnutie zásielky aj pri platbe vopred? (právny, či vlastnícky nesúlad eshopu od pobočiek zákazníka príliš nezaujíma.. keď spolupracujú, mali by si to zariadiť inak, nie na účet zákazníka)

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 3 týždňami

• Pomerne rychlo dodane, perfektne zabalene.

• dostupnost, spokojnost

• Nízka cena dopravy
    • Dlhšia dodacia doba
  • nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 2 mesiacmi

Majú veľký výber za dobré ceny.
    Dodanie už bolo horšie. Po 2 týždňoch mi zavolali že časť tovaru už nemaju na sklade a dalsi príde až za 3 mesiace. Tak sme sa dohodli že mi pošlú aspoň časť objednávky ktorá prišla na pobočku až za 10dni.

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 3 týždňami

na pobočke Trnava- Galéria OC Tesco veľmi milá pani. Inak je obchod relatívne drahý a doby dodania katastrofálne dlhé.

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 2 týždňami

• Tovar si vyzdvihnem sama, kedy to mne vyhovuje a nemusí ma naháňať kuriér.
    • Donedávna bola platba na dobierku zdarma. Teraz sa za to platí.

Ja som spokojná. Nakoľko beriem vždy drahšiu zásielku, občas dostanem aj malý darček.

• nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 3 týždňami

• Nedodali tovar,ktorý bol uhradený vopred prevodom.

• Cenovo výhodné, expresné doručenie
    • Žiadna
  • nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 3 týždňami

• Super ceny, kvalitné produkty, korektný a ústretový prístup
  • nakúpil v obchode Eshop Eiffel pred 3 týždňami

• Ponukaju tovar, ktory nie je dostupny. Neskor nebolo mozne dovolat sa-vyzvanaci ton zaznel, potom sa spojenie prerusilo.