• Rýchle dodanie od objednania do 2dni. Dobrá cena.

• Skvelý výber
    • Skvelá komunikácia

Oceňujem promptné vybavenie, v iných e-shopoch boli objednávky zrušené, z dôvodu nedostatku menej rozšíreného rozmeru pneu.

• Rýchlosť
    • Kvalita

• Cena,Rýchlosť doručenia.

• Rýchlosť dodania, cena, komunikácia

Rýchle dodanie ,platba na dobierku,cena super

• Pneumatiky prišli v poriadku
    • Výhodné ceny
    • Super že zavádzajú aj novinky
    • Komunikácia v pohode
    • Trošku dlhšia doba doručenia ako bolo napísané. Ale len o 2 dni.

• Rýchle dodanie,seriozne - profesionálne jednanie

• S obchodom som veľmi spokojný. Tovar prišiel načas a v poriadku.
    • Zatiaľ žiadna

S obchodom som veľmi spokojný. Tovar prišiel v poriadku a načas . Odporúčam tento obchod.

• Bezproblémový nákup, nebolo síce možné sledovať balík ale všetko dorazilo načas a v poriadku.

• Dobré ceny
    • pneumatiky boli čerstvé z 2023
    • dodanie trvalo presne toľko dní ako mali uvedené na stránke

Aj vzhľadom na negatívne recenzie som sa rozhodol po 2 rokoch urobiť objednávku pneu opäť z oponeo, moju objednávku rozdelili na dve, nakoľko 2 pneumatiky mali dodanie 2-3dni a druhé dve 4-5dní. Evidentne aj išli každé z nejakého iného skladu v EU. Každopádne prišli presne po toľkých dňoch ako mali uvedené na stránke takže super. Gumy dorazili vcelku dobre zabalené, bolo na tom vidieť že to prepravovali kuriérske spoločnosti ale nič čo by pneumatikám ublížilo, neboli poškodené. Pneumatiky boli čerstvé z roku 2023, objednával som v 01/2024. Aj do budúcna si objednám z oponeo ak budú mať dobrú cenu a tovar skladom.

• Super ceny

Som spokojný, za 24h som mal doma pneumatiku, budem naďalej objednať od tej firmy!!!

• Cena i niečo lepšia ako inde, ale….
    • Mali byt dodané do 2dni.. čakal som tri, štyri tak volám na cislo kontaktné a tam samozrejme telefón vždy len zvonil aj 5min.. zakaždým to iste.. prišli mi linky na sledovanie zákazky a dva funkčné dva neexistujúce čísla.. tak som len dúfal.. po tyzdni kuriér bez akéhokoľvek upozornenia doviezol gumy ale.. každá jedna rozdriapane igelity akoby to psi trhali, gumy znečistené, zablatené. Takto si nepredstavujem že investujem peniaze a dostanem s prepáčením hnoj a kuriér vám povie že on to tak už dostal.. asi sa s tým poliaci moc ne…ru ved sprostý slovak nie je zákazník.. Dá sa tu vôbec niečo kompenzovať?

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Infolinka je v prevádzke v pracovné dni od 8.00 do 20.00 a v sobotu od 8.00 do 14.00. Bohužiaľ, niekedy je nevyhnutné počkať na telefonát dlhšie.
    Kuriérske spoločnosti majú niekedy meškania, ktoré bohužiaľ nemôžeme ovplyvniť. V prípade, že bol tovar počas cesty poškodený, je potrebné ho odfotiť a nahlásiť nám to. Na každú reklamáciu vždy reagujeme.

Ospravedlňujeme sa za všetky komplikácie, ktoré ste zažili. Dúfame, že ste napriek tomu s kvalitou tovaru spokojní.

Tím Oponeo

• v e shope ponukaju aj tp co nie je dostupne!
    • zaplatite - pride Vam info o dodacej dobe 1 mesiac
    • po mesacnom cakani na tovar Vam vratia peniaze ale az po urgencii tovar je vraj nedostupny
    • NEDOPORUCUJEM !

Skúste radšej iný e shop

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Vzhľadom na vysokú sezónu sa tovar na našej webovej stránke rýchlo vypredával a my sme nemali možnosť vždy aktualizovať dostupnosť na webovej stránke. Radi by sme uviedli, že ponúkame aj predpredajné objednávky, pri ktorých na webovej stránke pri každej pneumatike uvádzame, kedy bude k dispozícii na odoslanie. Termín dodania predpredajnej objednávky potvrdzujeme aj telefonicky. Bohužiaľ, niekedy sa stáva, že pneumatiky nedorazia na sklad a my sme nútení objednávku zrušiť.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

Tím Oponeo

• Rýchle dodanie aj napriek tomu že bolo pred sviatkami super cena

• Rychle dodanie, moznost vyberu rok vyroby pneumatiky

Pneumatiky prisli do 3 dni.
    Objednaval som rok vyroby 2023 a prisli zimne pneu vyrobene pred mesiacom.

• Absolútne žiadna
    • Dodanie nie do 48 hodín, čakáme 15 dní a objednávka nikde
    • Platba vopred, čo nieje taký problém, ak by aj nejaký tovar niekto zaslal
    • Neodporúčame, radšej si zakúpte drahšie pneu priamo v autoservise.

Smutné že sa váš e shop snaží preraziť nízkymi cenami a láka zákazníka na rýchle dodanie. Pneu sme objednávali pred 15 dňami, za tovar sme riadne zaplatili vopred viac než 400€. Doteraz nemáme ani tovar, ani peniaze, po 4 pracovných dňoch sme kontaktovali firmu(kedže nás to náhlilo) a odpoveď znela,, vyzistíme u prepravcu stav objednávky,, pritom tovar nikdy nikto nezasielal, na ďalší a potom ešte ďalší mail nikto nereagujete, infolinka mimo. Podľa kontroly na vašom e shope je naša objednávka zrušená. Smutné že sme pristúpili až k tomu aby sme upozornili budúcich zákazníkov, aby pouvažovali nad tým či ušetria 10€ na kuse pneumatiky alebo neuvidia svoje peniaze a môžu zháňať tovar inde. NEODPORÚČAME!!!

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Počas zimnej sezóny môže byť čas dodania dlhší, ako je uvedené na webovej stránke, preto upozorňujeme, že je to predpokladaná dodacia lehota. Bohužiaľ nemáme vplyv na meškanie kuriérskej spoločnosti, snažíme sa monitorovať každú objednávku, aby bola doručená správne.

Naša infolinka je v prevádzke od 8.00 do 20.00 h, avšak môže sa stať, že na telefonát budete musieť čakať dlhšie. Je to spôsobené tým, že prijímame veľmi veľa hovorov a linka môže byť dočasne nedostupná, ak majú všetci naši konzultanti hovory.

Pokiaľ ste svoju objednávku do dnešného dňa nedostali, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle +421 233 325 567 alebo e-mailom na adrese [email protected].

Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté problémy.

• Dodane do 48 hod
    • Pneu r.v. 2023