• Dodane do 48 hod
    • Pneu r.v. 2023

• Rýchle doručenie ,ochota informovať

Rychle dorucenie a bez problemov

• Rýchlosť a profesionalita!!!

Rýchlosť a profesionalita, perfektné!!!

• Odporucam obchod Oponeo!
    • Rychle dodanie.Bezproblemová komunikacia.

• Po tejto skúsenosti je mi ťažké písať o výhodach.
    • Neodporúčam tento obchod.. ako som sa dočítal túto v podobnej negatívnej skúsenosti, tak čo sa týka pneu prišli 2 roky staré (r. 2021), keďže si človek objednáva tovar a platí zaňho, tak očakáva aj nový, prípadne aspoň novší produkt ak ide o pneumatiky, chápem ak je guma 1 rok stará, ale správne ako aj u iných predajcov, tak mali by Kontaktovať kupujúceho a informovať ho, že je guma takého dátumu výroby, či súhlasí s kúpou a nie že mu dodajú dobre že nie 3 ročné odležané gumy lebo "podľa zákona sa považujú gumy 36 mesačné stále ako nové" (čo je ich vyjadrenie)... a tu nastal hneď aj problém s reklamáciou, kde nieje možné reklamovať/nahradiť pneu novými, pretože aj keď sa obhajujú hlúposťami ako je súhlasenie podmienok pri objednaní a že sa považujú pneumatiky podľa "zákona" 36 mesiacov staré pneu, za "stále ako nové", tak jedinú možnosť Vám ponúknu, vrátiť Pneu namiesto náhrady a to za poplatok 15eur (jedna pneu). Ak mám mať tiež takýto prístup, tak potom takýto prístup by sa mal zrejme riešiť potom asi takisto "zákonom", keď človek si má za reklamáciu ešte aj zaplatiť takú sumu. Pneumatiky sú dodávané podľa vyjadrenia od kadekoľvek, kde nemajú ani prehľad o dátumoch výroby a aj ak by ste si dali námahu a ich chceli vrátiť, zaplatili 60eur (za 4ks pneu), objednali znovu, tak jediné vyjadrenie je, že negarantujú Vám ani za to, že prídu novšie..Človek ak by vedel, tak obíde túto stránku a takéto pneu si môže radšej kúpiť na bazári! Odporúčam si radšej priplatiť pár eur naviac od iného predajcu a vyhnúť sa zbytočným komplikáciám. Nikdy viac!

Reakcia obchodu Oponeo.sk

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Mrzi nás, že nie ste spokojní so svojou objednávkou, avšak v našich obchodných podmienkach sa jasne uvádza, že predávame pneumatiky nie staršie ako 36msc, čo je v súlade s zákonom EÚ. Trojročné pneumatiky sa považujú za nové, pretože sú skladované v primeraných podmienkach, a preto nestracajú svoje jazdné vlastnosti. Pri doručení bola možnosť skontrolovať DOT a odmietnuť prevzatie, ak by podľa Vás boli pneumatiky príliš staré. Tovar Vám bol doručený v súlade s Vašou objednávkou a našimi podmienkami, ktoré ste akceptovali, z tohto dôvodu vznikajú náklady na odber pneumatík.

Tím Oponeo

• rýchle doručenie
    • výhodné ceny

• rýchle doručenie
    • dobré ceny

Doručené skoro okamžite . Pneu nakupujem len tu

• Rýchle dodanie, pneumatiky nové tohtoročné.

• Veľmi dobré ceny a rýchle dodanie tovaru

• 100% presny, vodič slušny a ochotny na mňa počkať. Po objednani, hneď na druhy deň mi prišla SMS dodania objednavky medzi 12:00-13:00. Kurier mi volal o 11:56. Veľke ďakujem.

• rýchlosť dodania, menej ako 24h

Veľká spokojnosť, rýchle dodanie, dobrá cena, aj kvalita.

• rychlost dodania..komunikacia,,dobierka

• Dodané pneumatiky sú z tohto roku
    • platba na zálohovú Fa, nie pri odbere

• pneumatiky dodane podla dohody co chcem vyzdvihnut je takzvana cerstvost pne
    • srdecme odporucam nakup v tomto e - shope

• komunikácia s obchodom výborná
    • rýchle doručenie bez poštovného
    • naozaj nové pneu tochtoročné
    • zabalené po dva kusy v pevnom igelite

Spokojnosť s obchodom, môžem len odporučiť.

Dôveryhodná spoločnosť. Som veľmi spokojný s nákupom.