Kupoval som rebrík podľa popisu na stránke typ GA-SZ-4x4-4,6 m.
    Bol mi doručený rebrík rovnakých parametrov ale nejaký poľský. Nebol to typ GA-SZ od výrobcu G21. Tovar som nevrátil lebo tento rebrík možno použijem raz za rok. Ale je to zavádzanie.

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

Bola som spokojná s objednávaním,aj s dodaním tovaru.

• Po prebrani tovaru bola zistená závada, reklamácia na tovar prebehla rýchlo a tovar nám vymenia.

• Výborñe ďakujem že

• Jedine cena nic ine
    • Tovar prisiel poskodeny
    • Vymenili za iny poskodeny
    • Nekvalitny tovar
    • Vymena trvala dlho

Objednal som si biokrb, prisiel poskodeny, ponukli mi zlavu alebo vymenu hned. Vymena trvala 10dni, prisiel dalsi biokrb a znovu poskodeny. Som velmi sklamany. Krabica vyzerala ze aj ten druhy uz niekto vratil a poslali ho mne. Neprofesionalny pristup. Mam pocit ze sa to stava casto, podla slov kuriera.

Reakcia obchodu ONshop

nikdy by sme si nedovolili našim zákazníkom zaslať už vrátený alebo použitý produkt.
    Zásielka bola dvakrát poškodená počas prepravy a reklamáciu sme s vami ihneď riešili a nečakali na vyjadrenie od dopravcu ktorý má na reklamáciu 30 dní. Následne sme vám teda zaslali ďalší produkt ktorý dorazil už úplne v poriadku. Ospravedlňujeme sa teda za tieto komplikácie ohľadom dopravy a dúfame že ste s naším produktom spokojný.
    Pekný zvyšok dňa Onshop

• Tovar bol doručený podľa dohody

• Tovar prišiel v poriadku

Super všetko ✌️

• žiadna

Objednali sme si kachle 22kw....doručené nám boli kachle 7-15kw. Zbytočne mám kachle, ktoré nevykúria dom. Na faktúre písalo 22kw v skutočnosti na papieroch čo boli vnútri kachlí píše 7-15kw a plechy 2mm a už po prvom zakúrení sa krútili. HROZA, reklamačný list v srbštine. Telefonicky sa tam nedovoláte, je tam polský odkazovač a pani na online linke chatovacej len dáva inštrukcie a vymýšľa.

• Jednoduché objednanie tovaru a rýchle dodanie

• Spoľahlivosť

Bezproblémový nákup. Podľa očakávaní.

• Rychlé dodanie tovaru.

Všetko by bolo ôk, ale z jedného vrchnák bola od lomený kus plastu.

Spokojný po každej stránke

• Pri tovare bolo viac krát sľubované, že bude doručený v termíne avšak doposiaľ nebol doručený vzhľadom na jeho hmotnosť som mal viac krát zabezpečený potrebný počet osôb na jeho vyloženie a naďalej predávajúci telefonicky zavádza o termíne doručenia, z mojej strany sa jedná o nespoľahlivý obchod.

Nespoľahlivý zavådza zákazníkov.

Reakcia obchodu ONshop

moc nás táto situácia mrzí každopádne ste boli o oneskorení patrične informovaný.
    Skontrolovala som stav vašej objednávky a vidím že už pár dní je produkt v poriadku doručený u vás.
    Ďakujeme teda za pochopenie, pekný zvyšok dňa Onshop

• Rýchlosť dodania
    • Slabšia komunikácia z ich strany, treba sa ich pýtať, nečakať. Ale potom sa to už rozbehne.

všetko v poriadku

dobré ceny ,vývoz /doručenie,/, na palete balený,