• posielajú fejkové vône

Nikdy viac by som nevyužila ich služby, sú to zlodeji a mala by ich navštíviť Colná správa za rozširovanie fejkových výrobkov na Slovensku. Mala som pokazené Vianoce vďaka obchodu One - parfems. Až neskoro som si prečítala ich recenzie, len sa čudujem, že sú ešte na Heuréke vrhá to zlé svetlo aj na nich, pri toľkých zlých recenziách by som ich z Heuréky vyhodila.

Tovar prisiel poskodeny

• Len pozitíva.

Skratka som spokojný veľmi

• Celkom rýchle dodanie

Úplná spokojnosť

• Rýchle dodanie a 100% stav za veľmi výhodnú cenu. Ďakujem

• Dodaný tovar nebol originálnom

Rychle dodanie je super ale mohlo to byt aj prostrednictvom zasielkovne

• žiadna komunikácia so zákazníkmi

Obchod žiaľ nemôžem odporučiť, nakoľko mi prišla objednávkou 2505 napodobenina parfémovej vody Chloé, ktorá bola navyše rozliata v krabici, vôňa ani zďaleka nepripomínala parfém, ktorý som si objednala. Napísala som im na druhý deň správu, potom aj mail, až ich bolo niekoľko. Tovar som napokon vrátila poštou späť v zákonnej 14 dňovej lehote. Ani doteraz som nedostala žiadnu odpoveď!!! One-parfems ocenila by som, aby ste sa mi ozvali na môj email alebo tel. číslo.

Reakcia obchodu One-parfems

Pani Belanova naozaj netusime kde sa stala chyba ,ci sa prepravou produkt neporusil,uistujem vas ze predavame vyhradne originalny tovar.Vasej reklamacii sa uz venujeme ,nakolko vas mail prisiel do spamu.

s pozdravom One-parfems

Po otvorení sme zistil, i že tovar nezodpovedá naším predstavám, napísala som hneď svoj názor a doposiaľ som nedostala odpoveď - parfém nepoužívam a bojím sa - kedže nikto nereaguje - bojím sa ho poslať späť, lebo nedôverujem tomuto obchodu a bojím sa , že už neuvidím ani parfém ani vrátené peniaze. Škoda možno že sa niekto z kompetentných ozve nakoľko je čas dovoleniek - tak čakám. Nespokojná zákazníčka

• prišiel mi tovar, ktorý bol atrapou originálu, preto som tovar vrátil

Reakcia obchodu One-parfems

Pan Kubik,nas obchod predava vyhradne originalny tovar od certifikovaneho dodavatela v ramci EU.