• posielajú fejkové vône

Nikdy viac by som nevyužila ich služby, sú to zlodeji a mala by ich navštíviť Colná správa za rozširovanie fejkových výrobkov na Slovensku. Mala som pokazené Vianoce vďaka obchodu One - parfems. Až neskoro som si prečítala ich recenzie, len sa čudujem, že sú ešte na Heuréke vrhá to zlé svetlo aj na nich, pri toľkých zlých recenziách by som ich z Heuréky vyhodila.

• podvodníci
    • zasielajú falzifikáty
    • neodpisujú na emaily
    • nedá sa s nimi spojiť

Najhorší zážitok z online-nákupu, aký som kedy zažila.....z one-parfems.sk som objednala coco chanel mademioselle a je to falzifikát....s danou firmou sa neviem spojiť, keďže na webe majú iba kontaktný formulár a na email neodpisujú, lebo "čerpajú vianočnú dovolenku".
    Takisto ma maximálne mrzí prístup heureky....myslela som, že majú stránky, ktoré odporúčajú preverené, ale evidentne to tak nie je a tým pádom, bol toto môj posledný nákup na ich webe, lebo ak sú aj ostatní predajcovi, ktorých tu ponúkajú podvodníci, nemám v záujme prísť o ďalšie peniaze a samozrjeme túto skúsenosť posuniem všetkým mojím známym, aby predišli rovnakým nepríjemnostiam....

Jediná informácia o tej firme je tu https://finstat.sk/50459384/obchodny_register

Ak sa so mnou pani Martina V. spojí do konca týždňa a vráti nám peniaze, som ochotná moju negatívnu recenziu stiahnuť.

UPDATE - Pani majitelka sa so mnou po mnohych mailoch spojila a napriek tomu, ze mi pisala, ze ju to mrzi a peniaze mi posle 28.12 mi prisli az dnes.
    Rada by som tymto upozornila vsetkych, ktorym boli z tejto stranky odoslane falzifikaty, aby sa nedali odbyt a domahali sa svojich penazi za kazdu cenu.!!! NENECHAJTE SA OKRADNUT!!!

Tovar prisiel poskodeny

• Len pozitíva.

Skratka som spokojný veľmi

• nedodanie tovaru
    • nulová komunikácia so zákazníkom

Dňa 07.12.2018 priateľ objednával parfum, samozrejme pod "stromček" . Pri uvedenom produkte bolo uvedné "Skladom". Dňa 7.12.2018 sme obdržali mail "zásielka" u prepravcu. Dnes je 18teho zásielka nikde. Na otázku o stave objednávky položenú prostredníctvom mailu, prišla vtipná odpoveď "čerpáme vianočnú dovolenku, ozveme sa Vám po 07.01.2019". Krásny prístup. A viete čo? Ozývať sa už nemusíte. :)

P.S. Z inej stránky som objednávala ja parfum pre priateľa a už týždeň ho mám doma.

A prosím neoháňajte sa tým, že konkurencia vypisuje negatívne recenzie, aspoň je vidieť aký máte prístup k zákazníkom. Namiesto toho si priznať chybu a ospravedlniť sa, hádžete špinu a klientov.

• Celkom rýchle dodanie

• rýchla doprava :-)
    • podvod
    • cele zle

11.12.2018
    Dobrý deň
    Myslel som si že toto máme za sebou, že šmejdi už skončili.
    No opak je pravdou. Objednal som si parfem chloé chloé 75 ml. Prišiel super rýchlo no prišiel šmejd.
    Nechápem o čo Vám ide pani konateľka M.V.
    Dnes som Vám balíček poslal spať. Na maily nereagujete a tele. čislo nemáte zverejnené.
    Žiadam Vás toto cestou čím skôr pošlite peniaze na môj účet spať.
    V opačnom prípade si po ne prídem osobne. Áno dám si tú námahu a prídem z MT do BA a verte nebude to prijemné stretnutie.
    Všetci ostatní si vytvorte svoj vlastný názor na e-shop
    S pozdravom Peter Vrabko

14.12.2018
    Dobrý deň som rad že aspoň takto reagujete
    a toto je čo pani konateľka ? kopia objednávky vid dole čislo 2814
    Počkám ešte do pondelka či mi vrátite peniaze a potom podávam podnet na patričné orgány
    SOI aj Colnú správu,
    Ja nemám čo skrývať je tam aj moje tel číslo nie som žiadna konkurencia
    A hlavne nezabudnite napísať, že objednávka bola v SPAME :-) to je stará pesnička

Ďakujeme Vám za zakúpenie tovaru z internetového obchodu One-parfems. Vaša objednávka bude v prípade dobierky spracovaná ihneď, v ostatných prípadoch po potvrdení platby.
    Detail objednávky
    DPH 20%:
    6.60€
    Celkom s DPH:

18.12.2018
    Pre úplnosť a korektnosť dopĺňam:
    Dňa 18.12.2018 mi bola vrátená suma 39.90 € na účet. (poštovné 1,90€ neprišlo)
    Konateľka napísala mail, kde sa ospravedlnila za vzniknuté komplikácie.
    No trvám na svojom, že neoriginálny produkt by sa nemal dostať na trh takýmto spôsobom a je vec firmy aby preverila svojho dodávateľa tovaru.
    Opakuje sa to až príliš často nato aby to bola náhoda.
    Ďakujem
    PV

Reakcia obchodu One-parfems

Na vase meno neexistuje objednavka,preto si myslime ze zase konkurencia nevie ako si ziskat spokojnych zakaznikov,mali by ste cas venovat podnikaniu nie trapnemu vypisovaniu.

• rýchlo vybavená objednávka
    • prehľadnosť Webu
    • dobré ceny
    • kvalitne zabalený tovar
    • Bola to moja prvá skúsenosť s týmto obchodom - zatiaľ som veľmi spokojná. Nemám čo vytknúť.

Úplná spokojnosť

• Rýchle dodanie a 100% stav za veľmi výhodnú cenu. Ďakujem

• Prehľadná stránka
    • S kvalitou tovaru spokojnosť maximalna
    • Dobré ceny a akcie

• Kvalita
    • Som spokojna odporucam☺

• Dodaný tovar nebol originálnom
  • Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Objednala som si voňavku a prišla mi bezpečne zabalená aby sa nemala šancu rozbiť. K objednávke som mala pribalenú aj vzorku inej voňavky. Spokojnosť odporúčam

• Komunikácia obchodu a rýchlosť dodania tovaru
    • Som veľmi spokojná na 100 %

• Tovar prišiel v poriadku,som veľmi spokojná.