• Rýchlosť,komunikácia,kvalita

Rýchlo a kvalitne

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme pekne za kladne hodnotenie :)

• Prehlad web.stranok.Dobre ceny.
    • Neviem o žiadnych.

Odporučam všetkým.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Marcel, dakujeme za Vas nazor. S pozdravom :)

super nakup

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dakujeme pekne za recenziu :)

• cena a rýchlosť dodania
    • menšia prehľadnosť na stránke

odporúčam

Dobry den, dakujeme za Vase hodnotenie Monika. Pekny den

• Rýchle dodanie zásielky

Reakcia obchodu OLIMPIA

Vandas, dakujeme za recenziu. Pekny den

• postovne 4eur je celkom vysoke

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dakujeme pekne za hodnotenie Niky :) Momentalne zasielame z CR.

• Treba väčší prehľad značiek.

Spokojný, odporúčam.

Dakujeme pekne za recenziu a podnet :) S pozdravom

• široký sortiment a rýchle dodanie.

Pestrý výber a rýchla dodávka.

Dobry den, dakujeme Vam za recenziu. Pekny den

• Super ceny...createston majú asi za naj cenu na trhu

Dobry den, dakujeme pekne za recenziu Jozef. S pozdravom

• gobra cena
    • nic

pdporucam

Dobry den, dakujeme Vam za pozitivnu recenziu. Pekny den

• Takto tycinky co som si obiednal boli tyzden pred ukonceni zaruky a tvrde ako beton tak putovali do koša

Ziadno pripade sklamali ma

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, kupovali ste si tyčinky zo zlacnenej kategorie "Tovar pred a po expiracii", pri kazdej prichuti je uvedena konkretna doba minimalnej trvanlivosti, takisto je minimalna doba trvanlivosti uvedena v kratkom pipise a znacka exp. je uvedena v nadpise. Vsetky tieto informacie su skopirovane do potvrdzovacieho emailu o prijati objednávky, ktory Vam automaticky pride po vytvoreni objednávky. Koniec koncov konkretna DMT (=doba min.trvanlivosti), resp. jej datum je uvedeny u kazdej prichute aj na fakture. Skutocne si myslim, ze sa tento fakt neda prehliadnut. Kazdopadne nenacaty a neposkodeny tovar je mozne bez akychkolvek problemov vratit. V pripade, ze tak chcete urobit, nas prosim informujte na email [email protected]. S pozdravom

• Vyborne ceny,skvely vyber,rycle dodanie,ovela rychlejsie ako konkurencia
    • Slabiny vobec ziadne,len by som uvital v ponuke nejake tricka od mojho oblubeneho vyrobcu :PVL Mutant a vacsi uterak od tejto znacky,ten ktory je v ponuke vypada skor ako kapesnik dakujem.

Najlepsi internetovy obchod s doplnkami vyzivy .

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme velmi pekne za Vasu kladnu recenziu. Do sortimentu sa snazie neustale radit dalsie novinky. Pekny den

• naj ceny
    • ...........

Odporúcam!

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme pekne za Vasu recenziu a odporucanie. S pozdravom :)

• dobre ceny, dobry vyber
    • ziadne

dobry obchod, dobry vyber.
    len nabuduce by mi mohli poslat naozaj objednanu prichut cokolady a ne kokos co ma dost nasralo.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, za omyl v prichuti sa Vam ospravedlnujeme. Tato chyba sa nestava casto a urcite je mozne ju riesit, staci sa v pripade zaujmu ozvat. Dakujeme za Vasu kladnu recenziu napriek tomuto nedostatku. S pozdravom

• rýchla komunikácia + dodanie
    • nemali príchuť čo som si objednala

web dobrý
    rýchla komunikácia
    rýchle doručenie
    ale nemali palacinky, ktoré som si objednala
    ani oat mash príchuť čo som si objednala

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme za Vasu recenziu Nada. Situaciu sa snazime vzdy so zakaznikom odkomunikovat a aj vo Vasom pripade boli vypredane prichute nahradene po Vasom odsuhlaseni. Pekny den prajeme

• Komunikácia
    • Doba dodania produktov
    • Široký sortiment
    • Výhodné ceny produktov

Reakcia obchodu OLIMPIA

Grisaille, sme vdacni za Vasu recenziu a este viac nas tesi Vasa spokojnost. Pekny den

• rýchlosť

rýchle dodanie tovaru
    cenovo výhodný nákup

Dobry den Robo. Dakujeme Vam za pozitivne hodnotenie. Pekny den

• konkurencne ceny
    • Objednavka do inej zeme ako je domena stranky.
    • Priklad.. objednaval som prevodom na ucet dopredu, z SK stranky, na CZ adresu, a oni to poslali automaticky na SK. Posta balicek stopla lebo samozrejme adresa bola CZ a poslali to na SK. Keby som ja nezareagoval ako kupujuci vdaka sledovaniu zasielky, neviem kedy by bola posta prisla. Cakal by som asi tyzdne. Plusom bolo aspon to ze po oznameni obchod pohotovo reagoval na moj dotaz i na riesenie a volal do doporucovatelskej spolocnosti aby to poslali podla adresy. Nerozumiem preco sa takato vec stala, stacilo si pozret adresu, ved je to dnes bezne kupovat v inej mene ako CZ alebo EU, a posielat na inu adresu.

Jop fajn, objednal by som znova, ale volal by som dopredu ze nech si skontroluju adresu a poslu to spravne.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, na eshope dymatizeonline.SK ponukame dorucenie jedine vramci SR. Vsetky ceny su uvedene v EURACH a jediny ponukany sposob dopravy je DHL (SR). Nekontrolujeme adresy v objednávkách individualne, pretoze sa vsetky importuju do systemu PPL (DHL) a tam sa automaticky vytvori exportna etiketa na Slovensko. V pripade dorucenia do Ceskej republiky je potrebne objednávat z domeny dymatizeonline.cz v ceskych korunách. Kazdopadne ak mate zaujem objednavku vytvorit a uhradit v eurach a nasledne dorucit do CR, je skutocne potrebne nas vopred informovat. Nemusite sa obavat, ze by sa Vasa objednavka stratila. V den ako ste nam telefonovali (co bolo myslim den po odolasni zasielky) bola uz Vasa zasielka od rana spat na nasom sklade (PPL je skutocne promptna). Kedze sa taketo zasielky každý den spracovavaju, boli by ste este v ten den, ako sa nam zasielka vratila na sklad informovany (možno len o par hodin neskor ako ste telefonovali). Cely proces by sa teda v kazdom pripade predlzil maximalne o den (tak ako teraz a bez ohladu na to ci ste volali alebo nie). Cize do buducna nas prosim kontaktujte vopred a my Vam radi vyhovieme s touto nestandartnou poziadavkou :) Majte sa fajn.

• dobré ceny a rýchlosť dodania
    • o takýchto zatiaľ neviem

Určite obchod odporúčam. Objednávka bola jednoduchá, cena mnou objednaného tovaru bola výhodná a dodanie bolo super rýchle. Na druhý deň som svoj tovar mala v rukách čo ma neskutočne prekvapilo a veľmi potešilo.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Sisa, dakujeme velmi pekne za Vase pozitivne hodnotenie. Sme radi, ze ste s nasimi sluzbami spokojna :)

• Veľmi rýchle dodanie. Balík prišiel v poriadku, ale prednosťou bolo expresné dodanie, ktoré ma prekvapilo a ďakujem zaň.

Výborný obchod aj so zahraničnými doplnkami výživy za dobré ceny s hlavnou prednosťou rýchlim dodaním.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Daniel, dakujeme pekne za tak pozitivne hodnotenie. S pozdravom