• dodanie po 10 dnoch
    • neodpisovali na vyzvy

dekujeme za vasi recenci

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Produkt mi neposlali

Treba si overit u toho e-shopu či majú daný produkt na sklade,lebo na tej stránke ho mali ale nakoniec mi ho nesposlali

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, niekedy sa v eshope stane, ze sa produkt vypreda. Ihned bol stiahnuty zo stranok. Toto bol Vas pripad, za situaciu sa Vam este raz ospravedlnujeme. Pekny den.

Moje skusenosti s tymto obchodom su,ze minuly tyzden som si objednal predtreningovku(ANINAL RAGE) a poslali mi po zaruke,cele to bolo zhrudkovate. Nikdy v zivote uz z tohto obchodu,okradnu cloveka o peniaze a nedostane to co mu slubja.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den p.Takáč, predtreningovka Animal Rage, ktoru ste zakupili je zaradená v kategórii s zázvom zhrudkovatelé NO-čka a má označenie "zhrudkovatelý" aj priamo v nazve. Taktiez ste nevyjadrili nijakym posobom Vasu nespokojnost (az teraz v recenzii), o ktorej sme tym padom nemali ako vediet. Pokial mate zaujem riesit siuaciu, kontaktujte nas prosim. Pekny den prajeme.

28.2. sme objednali 2 kusy Lipo 6, oba prišli zvlhnuté a značne znehodnotené na ďalší predaj, tovar sme reklamovali 15.3. s priloženými fotografiami, prišla rýchla odpoveď, pravdepodobne predvolená, zrejme takto reagujú na reklamované produkty, vraj je to len estetická chyba a nevadí to. Trvali sme na vrátení peňazí, alebo zaslania nových dvoch balení. Odpoveď neprišla žiadna. Takže o serióznosti predaja a prístupu k reklamácii nemôže byť ani reči. V minulosti sme objednali tento spalovač a bol v poriadku, nečakali sme prístup - zaplať a neotravuj.

Dobry den,

Vami odkupeny vyrobok obsahuje kapsle plnene tzv. "liquid caps. technologiou" (pre maximalnu vstrebatelnost a efektivitu). V procese vyroby sa moze stat, ze nejaka kapsla nie je dokonale uzavreta a tym padom pride k uniku jej obsahu. Toto ale v ziadnom pripade nema vplyv na kvalitu vyrobku. Kazdopadne oficialne stanovisko zo strany vyrobcu Vam bolo zdelene. Odpoved na nami zaslany posledny email sme neobdrzali - prosim Vas o jej pripadne zaslanie. S pozdravom.

• Takto tycinky co som si obiednal boli tyzden pred ukonceni zaruky a tvrde ako beton tak putovali do koša

Ziadno pripade sklamali ma

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, kupovali ste si tyčinky zo zlacnenej kategorie "Tovar pred a po expiracii", pri kazdej prichuti je uvedena konkretna doba minimalnej trvanlivosti, takisto je minimalna doba trvanlivosti uvedena v kratkom pipise a znacka exp. je uvedena v nadpise. Vsetky tieto informacie su skopirovane do potvrdzovacieho emailu o prijati objednávky, ktory Vam automaticky pride po vytvoreni objednávky. Koniec koncov konkretna DMT (=doba min.trvanlivosti), resp. jej datum je uvedeny u kazdej prichute aj na fakture. Skutocne si myslim, ze sa tento fakt neda prehliadnut. Kazdopadne nenacaty a neposkodeny tovar je mozne bez akychkolvek problemov vratit. V pripade, ze tak chcete urobit, nas prosim informujte na email [email protected]. S pozdravom

• Nezaznamenávam.
    • Treba kontrolovať expiraciu výrobkou, lebo ste mi poslali výrobok na mesačné použitie.

Neviem.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den Harry, dakujeme za Vas podnet.

• Reklamacia/komunikácia

Stránka veľmi dobrá a prehľadná. Prvý nákup bol rýchlo vybavený aj doručený. ALE... Obsah doručeného balíku sa nezhodoval s obiednavkov. Na dotaz ako to budú riešiť sa mi nikto doteraz neozval. Takže Ďakujem pekne, prvý a posledný krát som tu nakupoval.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, mozete nam prosim email s reklamaciou poslat este raz? Z Vasej emailovej adresy neregistrujeme ziadny email. Bezprostredne po obdrzani sa budeme reklamaciou zaoberat. Dakujeme. S pozdravom.

• Tovar ktorý som si objednal v novembri 2015 , tak v tom istom mesiaci mal aj datum spotreby 11/2015 , pritom som si zretelne daval pozor nato či tovar neje zlacnený z dovodu končiacej doby spotreby !!! o končiacej dobre spotreby nebola na stranke pri konkretnom tovare ani zmienka !!!

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, podla popisu problemu predpokladam, ze prislo ku chybe na expedicnom oddeleni. Prosim napiste nam reklamaciu (vratane cisla objednávky) na nas email: [email protected] a budeme sa nou bezodkladne zaoberat. S pozdravom.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.

Bol som spokojný ale keď som otvoril jeden z dvoch produktov tak som zistil ze je to tvrdé pritom by to mal byť prášok písal som vám a nedostal som žiadnu odpoveď pritom som za to dal dosť peňazí...

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, prosim Vas kam ste nam pisali? Z Vasej emailovej adresy (ktora je uvedena v objednavke) neevidujeme ziadny email (okrem prijatej objednávky). Prosim mozete nam preposlat email s reklamaciou este raz na email [email protected]? Dakujeme. S pozdravom.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.