• Produkt mi neposlali

Treba si overit u toho e-shopu či majú daný produkt na sklade,lebo na tej stránke ho mali ale nakoniec mi ho nesposlali

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, niekedy sa v eshope stane, ze sa produkt vypreda. Ihned bol stiahnuty zo stranok. Toto bol Vas pripad, za situaciu sa Vam este raz ospravedlnujeme. Pekny den.

• I

Dobry den, dakujeme Vam za pozitivnu recenziu :) pekny den

Super

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dakujeme krasne za Vase hodnotenie. Vasa spokojnost nas velmi tesi.

Moje skusenosti s tymto obchodom su,ze minuly tyzden som si objednal predtreningovku(ANINAL RAGE) a poslali mi po zaruke,cele to bolo zhrudkovate. Nikdy v zivote uz z tohto obchodu,okradnu cloveka o peniaze a nedostane to co mu slubja.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den p.Takáč, predtreningovka Animal Rage, ktoru ste zakupili je zaradená v kategórii s zázvom zhrudkovatelé NO-čka a má označenie "zhrudkovatelý" aj priamo v nazve. Taktiez ste nevyjadrili nijakym posobom Vasu nespokojnost (az teraz v recenzii), o ktorej sme tym padom nemali ako vediet. Pokial mate zaujem riesit siuaciu, kontaktujte nas prosim. Pekny den prajeme.

Obrovsky vyber,slusne ceny...

Reakcia obchodu OLIMPIA

Peter, dakujeme pekne za kladne hodnotenie :) potesilo!

• Pozitivne hodnotenie som nechal kvoli predoslym nakupom.
    • Neviem, ci sa to moze obchod, alebo dodavatel, ale som z toho sklamany. Uz niekolko rokov po sebe som si objednaval cca 4,5 kg sacok proteinu php pro T-fusion prichut vanilka a vzdy bol dobry. Prvy krat som ho mal asi uz v roku 2012 a vzdy chutil rovnako vyborne a mal aj rovnake zlozenie. A teraz, bez toho aby som sa niekde na stranke o tom docital, mi prisiel rovnako vyzerajuci protein, v rovnakom baleni, s rovnakou prichutou vanilka, avsak chuti uz uplne inak- hnusne. Najradsej by som ho reklamoval, vratil, vymenil. Neviem co sa s nim stalo, ci uz ma ine zlozenie alebo co, ale uz ani mne ani priatelke vobec nechuti. Velke sklamanie z tohto nakupu :( Raz som aj pisal mail ohladom tohto proteinu, ci sa bude aj nadalej predavat, lebo ostatne e-shopy ho akosi prestali predavat, (ponukali ho uz asi len na 5 tich e-shopoch), ale vobec mi neodpisali na mail. Neviem ci zamerne, alebo co sa stalo.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, ohladom proteinu sme spolu telefonovali a pisali niekolko mailov. Posudenie prichute je velmi subjektivne a ziadne podobne informacie ako od Vas doteraz neevidujeme. K ziadnej zmene, kde by nas vyrobca informoval, ze je prichut ina ako v roku 2012 nedoslo :) Preco Vam neodpisali v inych eshopoch bohuzial neovplyvnime p.Argaláš. S pozdravom

• Bol to prvy nakup v obchode a dostala som k svojej objednavke aj darcek. super, velmi ma to potesilo
    • Neviem

Vsetko bolo ok. Odporucam

Reakcia obchodu OLIMPIA

Nela, dakujeme krasne za recenziu :)

• Cena, veľký výber, rýchlosť dodania

Odporúčam obchod.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Mos, dakujeme Vam za recenziu a hodnotenie.

Prehladne, rychle, vsetko v poriadku.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme pekne za kladnu recenziu :)

• Rychlost, jednoduchost. Tak to ma byt!
    • Ziadne som si nevsimol

Urcite odporucam kazdemu tu objednavat. Nakup ma takto vyzerat. Rychla a profesionalna praca, seriozna firma.

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme za pozitivne hodnotenie, Vasa spokojnost nas velmi tesi :)

• ceny
    • výber tovaru

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme za Vase hodnotenie :)

• široký výber
    • dobré ceny
    • prehľadnosť stránky, popis produktov
    • neviem o nich

spokojnosť

Reakcia obchodu OLIMPIA

Dobry den, dakujeme pekne za pozitivne hodnotenie :)

• Lipo6 si od vas kupujem dlhsiu dobu a som spokojna. Dorucenie je vzdy velmi rychle :)
    • Kupovala som si lipo6 ktore malo min. datum spotreby do roka 2016. Na produkt nebola absolutne ziadna zlava, co mi pride dost absurdne. Clovek si ma kupovat produkt po datume spotreby bez akehokolvek naroku aspon na zlavu?
    • Tiez sa mu nelubi, ze som nutena kupovat produkt s davkovacom na tabletky, kedysi sa dalo kupit aj bez. Teraz platim za to viac a mam ich doma uz 4, co s nimi, vyhodit? ...znecistovanie zivotneho prostredia :(

Dobry den,

kupovali ste si vyrobok z kategorie "zboží před a po expiraci". Tento vyrobok bol z dovodu expiracie zlacneny. Konkretna minimalna doba trvanlivosti je uvedena v kratkom popise, v nazve vyrobku je oznacenie "exp". Toto oznacenie je uvedene aj v potvrdzovacom emaile a na fakture. Davkovac je zdarma ku vyrobku, vyrobok bez davkovacu by lacnejsi nebol. Nabuduce si prosim napiste do ponamky, aby sme Vam davkovac neposielali a urcite Vam vyhovieme. S pozdravom.

28.2. sme objednali 2 kusy Lipo 6, oba prišli zvlhnuté a značne znehodnotené na ďalší predaj, tovar sme reklamovali 15.3. s priloženými fotografiami, prišla rýchla odpoveď, pravdepodobne predvolená, zrejme takto reagujú na reklamované produkty, vraj je to len estetická chyba a nevadí to. Trvali sme na vrátení peňazí, alebo zaslania nových dvoch balení. Odpoveď neprišla žiadna. Takže o serióznosti predaja a prístupu k reklamácii nemôže byť ani reči. V minulosti sme objednali tento spalovač a bol v poriadku, nečakali sme prístup - zaplať a neotravuj.

Dobry den,

Vami odkupeny vyrobok obsahuje kapsle plnene tzv. "liquid caps. technologiou" (pre maximalnu vstrebatelnost a efektivitu). V procese vyroby sa moze stat, ze nejaka kapsla nie je dokonale uzavreta a tym padom pride k uniku jej obsahu. Toto ale v ziadnom pripade nema vplyv na kvalitu vyrobku. Kazdopadne oficialne stanovisko zo strany vyrobcu Vam bolo zdelene. Odpoved na nami zaslany posledny email sme neobdrzali - prosim Vas o jej pripadne zaslanie. S pozdravom.

• rýchle doručenie - tovar som objednával vo štvrtok večer a v pondelok doobeda už bol doručený;
    • veľmi priaznivé ceny
    • zatiaľ som nenarazil na žiadne

- objednávaný tovar bol výrazne lacnejší ako v iných predajniach
    - tovar bol rýchlo a bez závad doručený

Reakcia obchodu OLIMPIA

Palo, sme radi, ze vsetko prebehlo podla Vasich predstav. Dakujeme.

• Super ceny
    • Nenasiel som.

Pár objednavok som riesil aj telefonicky,perfektne jednanie nemam co vytknut

Reakcia obchodu OLIMPIA

Imo, dakujeme za perfektnu recenziu :) Majte este fajn den!

OK

Dakujeme Vladimir :)

• Dobré a lacno.
    • Žiadné.

Odporúčam každému.

Joey, dakujeme pekne! :)

• Široký výber sortimentu.
    • Zatiaľ som žiadne nezistil :-)

Obchod vrelo odporúčam každému kto hľadá široký výber sortimentu,(pokiaľ viete čo hľadáte :-))

Reakcia obchodu OLIMPIA

Lukas, dakujeme za pozitivnu recenziu. Potesila :)

• prehľadnosť
    • doručenie tovaru
    • neviem o žiadnych

odporúčam

Reakcia obchodu OLIMPIA

Gabika, dakujeme Vam za hodnotenie :)