• Kuriérska spoločnosť

Doručovanie prebieha cez Slovak parcel service. Kuriér spoločnosti odmietol vydať výdavok a odišiel s finančným rozdielom. V reklamácií Slovak parcel service reagoval, že ak sa výdavok nevyriešil na mieste bola to chyba zákazníka.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Mrzí nás situácia ktorá sa stala pri preberaní Vášho balíka. Bohužiaľ nedokážeme ovplyvniť postup kuriéra a problém treba riešiť priamo s kuriérom ktorý Vám doručoval balík alebo ihneď kontaktovať kuriérsku spoločnosť nakoľko sú to ich zamestnanci.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

• v skutočnosti sa produkt nezhoduje s produktom uvedeným na webe

Reakcia obchodu Olejcentrum

Zákazníka sme pred odoslaním zásielky kontaktovali ohľadom dostupnosti produktu. Pri produkte sa zmenili balenia a nemali sme ešte aktualizovaný obrázok na internete. Nové produkty boli s dátumom 10/2019 kde sa zmenili balenia a mali sme to potvrdené priamo od dodávateľa, ale zákazník tieto balenia odmietol.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

V jednej krabici poslali veľký olej filtre a sviečky. No pri ich zabalení okrem oleja neprišlo nič v poriadku. Všetko olej poničil.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Zákazníkovi sme sa ospravedlnili za vzniknuté problémy, ktoré nastali pri doručovaní zásielky. Ponúkli sme mu kompletnú výmenu celej objednávky, nakoľko pri doručení sa niektoré balenia stlačili, kvôli horšej manipulácií so zásielkou.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

Aj napriek tomu, ze 3x bola zadavana telefonicky zmena dodacej adresy, tovar je stale dorucovany na povodnu.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Zákazníka sme kontaktovali a recenziu ktorú napísal nemala smerovať na náš E-shop, ale bol nespokojný s iným obchodom.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

Pochybné balenie oleja.Neprečitateľný dátum na obale, celé rozmazané.Pod viečkom nebola alu.fólia.Celý obal je podozrivý.Ten olej sa bojím naliať do môjho auta.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Olej ktorý ste si objednali je od značky Shell a skontrolovali sme balenie, kde je jasne vidieť dátum výroby a aj balenie je v poriadku.
    V prípade ďalších nejasností nás môžete kontaktovať, alebo nám bezproblémov tovar vrátiť.

Všetky naše oleje sú originálne a od overených dodávateľov.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

Olej nie je originálny ale náhrada

Reakcia obchodu Olejcentrum

Zákazníkovi sme telefonicky vysvetlili konkrétny olej pri ktorom mal pochybnosti o originalite. Všetky oleje ktoré predávame sú originál a zákazník sám uznal pravosť oleja. Na trhu pôsobíme viac ako 10 rokov a nemôžeme si dovoliť predávať falzifikáty. O všetkom hovorí aj spokojnosť a recenzie našich zákazníkov.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

• zavádzajú na stránke, že doprava je zadarmo, dokonca aj objednávku mam urobenu a ulozenu, tak ze doprava bola za 0. Nasledne mi vsak odpisali, ze bateriu neposielaju kurierom a ze jedina moznost je osobny odber v Galante. Nasledne mi objednavku zrusili. :-((((

Reakcia obchodu Olejcentrum

Objednávku sme museli stornovať z dôvodu, že zákazník si nevšimol pri objednávaní batérie poznámku, že je možný jedine osobný odber na našej pobočke. Následne sme ho aj telefonicky kontaktovali o ďalšom postupe objednávky, nakoľko sa osobne nevedel dostaviť, tak sme museli objednávku stornovať.

• Chybné určenie olejového filtra podľa presnej špecifikácie vozidla. V servise táto chyba bola zistená až po vypustení oleja. Musel byť objednaný nový olej. filter správnych rozmerov. Podstatne sa predĺžil čas v servise a tým aj zbytočné zvýšené náklady !

Dobrý deň p. Viera,

v prvom rade sa Vám ospravedlňujeme a mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s nami. Veľmi zriedka sa stane, že pri určitých typoch vozidiel vyhľadávač na našom webe ponúkne niekoľko filtrov na vybrané vozidlo a zákazník si nezvolí ten správny. Taktiež sa môže stať, že nechtiac zvolí nesprávne parametre vozidla atď. V prípadoch, keď si zákazník nie je úplne istý správnou voľbou filtra je najlepšie nás kontaktovať telefonicky, mailom alebo pri vytváraní objednávky do poznámky pripojiť VIN číslo vozidla a my už Vám správny filter pomôžeme vyhľadať, resp. skontrolovať vhodnosť filtra/filtrov.

S pozdravom Olejcentrum.

Po otvorení uzáveru som zistil že olej už bol otváraný takže už len môžem dúfať že som dostal to čo som si objednal. Palec dole...

obednal som si olejovy filter a prisla mi vozka do olejoveho filtra { pouziva sa na uplne iny model auta ] MUSEL SOM SI ZAKUPIT NOVY FILTER V KAMENNOM OBCHODE

Reakcia obchodu Olejcentrum

ďakujeme za Vašu reakciu a mrzí nás toto nedorozumenie. Zrejme došlo k tomu, že olejový filter ste vyhľadávali podľa vyhľadávača na našom webe, ktorý nieje pri určitých typoch vozidiel tým najpresnejším. V prípade niektorých vozidiel je správny filter nájsť zložitejšie pretože majú svoje špecifiká. Keď si nieste úplne istý vhodnosťou filtra je najlepšie obrátiť sa na nás či už mailom alebo telefonicky a my Vám správny filter vyhľadáme.

Ďakujeme za porozumenie a je nám ľúto negatívnej skúsenosti s nami.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom team Olejcentrum.

• Dobré ceny
    • Olej po otvorení nemal nalepenú hliníkovú fóliu na otvore, vraj takýto olej nie je originál. Bohužiaľ sa po otvorení už nedá vrátiť.
    • doručovanie-platil som ale tovar som nevidel,dodací list bol v krabici

pravidelní zakaznik žiadna zlava ani raz

• Zatial nedorazil

• Obchod mi zaslal vyrobok vyrobeny v roku 2015 . Ked som sa snazil komunikovat cez telefon uz sa mi potom s riesenim neozvali.

• Rychle dodanie
    • Slabá komunikácia

Upozornil som obchod že si neželám tovar určený na Ruský trh
    aj tak bol poslaný olej určený pre rusov bez slovenského návodu...

Ďakujeme za Váš názor.

Objednávali ste si u nás olej od značky Shell konkrétne Shell Helix Ultra 5W-40. Všetky oleje máme od overeného dodávateľa značky Shell. Shell Helix Ultra 5W-40 bol vyrobený v Nemecku, čo si samozrejme môžete overiť na zadnej strane balenia. Výrobca olejov Shell zaviedol nové univerzálne celoeurópske etikety a v tejto forme budú na všetkých baleniach. Na zadnej strane balenia po odlepení etikety, sa nachádzajú preklady všetkých krajín, do ktorých je určený tovar, samozrejmosťou je aj slovenský preklad a tým pádom je zrejmé, že je určený aj pre slovenský trh.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prajeme pekný zvyšok dňa.

Prípravok nespĺňa deklarované parametre!!!

Ďakujeme za Váš názor.

Objednali ste si od nás výrobok Xeramic na ochranu prevodovky, ktorý vyrába overená spoločnosť a spĺňa najvyššie požiadavky automobilového priemyslu.
    Máme veľmi dobré skúsenosti s výrobkami od daného výrobcu a väčšina našich zákazníkov vyjadrila svoju maximálnu spokojnosť pri aplikácií tohto prípravku.
    Ak je prevodovka poškodená,tak bohužiaľ Vám pravdepodobne nepomôže žiadny prípravok a odporúčame návštevu servisu.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prajeme pekný zvyšok dňa.

Predlžena dodacia lehota,predraženy tovar.

Peľový filter bol v malej krabici zalomený a poškodený.

• Objednal sim si olejovy filter podla vyhladavaca, no prisiel mi uplne iny... mohol som ho vymenit ale musel by som platit postovne... co sa mi zda nefer, kedze chyba bola zo strany obchodu

Nebjednavajte si podla ich vyhladavaca...

Reakcia obchodu Olejcentrum

Vyhľadávač na stránke je v poriadku. Volali sme s Vami telefonický a skontrolovali sme správnosť katalógu na filtre. Na Vaše auto nám vyhodnotil úplne iný filter ako ste si objednali. Mohlo to byť z takého dôvodu že ste si zvolili nesprávnu motorizáciu alebo rok výroby. My sme neurobili žiadnu chybu ,dodali sme Vám to čo ste si objednali. Keby bol dodaný iný tovar ako to máte v objednávke,samozrejme že by sme to riešili bezplatne s výmenou.