Neviem kde je tovar, dnes je ôsmy deň

• Moznost platby len na dobierku, neda sa platit vopred kartou. Platobna brana by uz dnes mala byt absolutny standard u eshopov co sa pisia cenou SHOPROKA.

Nakup bol na firmu. Napriek tomu, ze v profile eshopu aj na fakture bol uvedeny nazov spolocnosti, na etiketu na balik sa nazov nedostal, iba meno pracovnika, ktory objednavku vytvoril. Tovar bol dorucovany do priemyselneho arealu, kde vsetci poznaju nazov firmy, ale malokto mena ich zamestnancov. Vdaka za ochotneho kuriera co to nevzdal po par neuspesnych pokusoch.

Pri konkrétnom produkte, ktorý som objednal cez HEUREKU tento obchod neodporúčam z dôvodu že na Heureke je produkt s rovnakým názvom, ale iným objemom čo je zavádzajúce, nakoľko som hľadal produkt o objeme 400ml a na Heureke sa zobrazoval v cene o polovicu nižšej ako iné obchody. Po kliknutí a vytvorení objednávky som si všimol že sa jedná o 100ml produkt. Ešte v ten deň ráno som kontaktoval e-shop aby zrušili objednávku a bolo mi povedané že objednávka je odoslaná i keď expedovaná podľa pošty bola večer o 17tej a že som si mal vybrať iný variant pri produkte, to tam ale nieje a treba sa preklikať na iný produkt. Načo je potom Heureka? a prečo predávajúci nevyvinul úsilie ako neprehľadnú situáciu vyriešiť.?

• Objednal som si produkty a napísal som do poznámky pre istotu oboch áut vín. Číslo aby bol tovar správny no predajca mi poslal aj po preverení vín čísla nesprávnu žiarovku! Volal som predajcovi tak že sa akože niekde stala chyba že mi do pošle tu správnu žiarovku čiže mam zlu žiarovku a možno mio príde správna uvidím ešte je tomu Le 2 dní čiže príde mi to že dám vín. Číslo a v podstate tovar preverili a aj napriek tomu poslali nesprávny produkt.

Kupujeme každý rok v obchode no myslím, že sa akoby niečo zmenilo buď menia ľudí alebo nestíhajú to je už otázka na vedenie eshopu.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Ospravedlňujeme sa za dodanie nesprávnej žiarovky. Niekedy sa stane že diel nepasuje ani podľa VIN čísla.
    Žiarovku sme zákazníkovi po telefonickej komunikácií poslali obratom správnu, ktorá mu už aj prišla a všetko je v poriadku.

Ďakujeme za recenziu a prajeme pekný zvyšok dňa.

Olejcentrum

• Objednal som stierace podla vasho konfiguratora a neboli kompatibilne

Čakám na potrvdzujuci email. Zatiaľ my nič nedošlo. Osobné vyzdvihnutie.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Potvrdzujúci e-mail sme Vám zaslali na e-mailovú adresu ktorú ste si Vy zadali pri objednávke. Poprosíme Vás o kontrolu či sa Vám náhodou e-mail nepresunul do spamu alebo reklám.

Samozrejme objednávku máte nachystanú na našej predajni. Snažili sme sa Vás kontaktovať aj telefonicky ale bohužiaľ neúspešne.

Olejcentrum

Keď voláte na tel.čislo,tak nikto nezdvíha.... Skúšal som to 3 hodiny asi 10x....

• Objednávka 5 x 1l z toho 2 kusy otvorené a rozliate v krabici

Reakcia obchodu Olejcentrum

Všetky zásielky dôkladne balíme a krabice vypĺňame materiálom proti poškodeniu. Bohužiaľ nevieme ovplyvniť poškodenie zásielky, ale v prípade že Vám doručujú poškodenú zásielku alebo po otvorení zistíte poškodenie treba nás kontaktovať. Od Vás sme nedostali žiadnu informáciu ohľadom poškodenej zásielky telefonicky ani cez e-mail.

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

• Tovar mi bol doručený v zlom stave. Krabica vypadala ako keby s ňou niekto hral futbal alebo s ňou hádzal. 3 zo 6 produktov ktoré som si objednal mali dosť pomačkaný obal, našťastie ani jeden nevytiekol. Skúste zmeniť prepravcu lebo takto nemôžem obchod nikomu známemu odporučiť...

Ďakujeme a prajeme pekný zvyšok dňa.

Olej mi prišiel od prepravcu vyliaty všetko zamastene faktúra od oleja , písal som im ani neodpovedali ta čo vám poviem asi si pôjdem ten 1l kúpiť do obchodu znova. Objednával som u nich asi 10x ak nie viac a stále v pohode no teraz neviem či prepravca s tým hádzal ale čo ale viečka na olejoch podľa toho čo som dokrutil boli povolené, len nechápem každý olej má ešte tu nálepku na hrdle ako je možné že olej sa vylial ? Ešte sú zavreté nedávali sme do auta takže tak.

Reakcia obchodu Olejcentrum

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu bohužiaľ sme Vám nevedeli odpovedať nakoľko ste nás kontaktovali počas sviatkov kedy sme nepracovali. Všetky zásielky balíme dôkladne a pri každej používame výplň proti poškodeniu zásielky. Manipuláciu s balíkom u kuriéra a v prepravnej spoločnosti už nevieme ovplyvniť.
    Sme radi že sme Vašu reklamáciu vyriešili.

olej rok výroby 2019

Vyrobok nekvalitne baleny,rozpadnuta krabica,znecisteny papirovymi smietkami-palivovy filter

• Tovar je OK. Promptnosť obchodu OK.
    • Katastrofálna doprava kuriérom!!! Tá kuriérska firma SPS to je čisté psycho. Ani bú ani mú a zrazu vám večer o 18:45 volajú že máte balík. Keď im poviete že ale vy nie ste doma, tak sú ešte urazení. Na druhý deň im volám (kuriérovi) že kde je, že za ním prídem a zoberiem si balík. On že nie, že príde do hodiny...No máš ho vidieť. Balík som dostal namiesto štvrtku až v pondelok...! Super služby!

Ak nezmenia kuriérsku službu, končím s týmto obchodom...

• Dlha doba didania
    • dobry cena

oznacil som dodanie DHL, aj tak poslali postou. Z dodania nasledujuci den boli tusim 3 dni. Co je pri poste pochopitelne. Preto si cez nu netreba nic objednavat.

• nemrznúca zmes o 1l menej v bandaske, olej rok 2021 je druhý polrok 2022 nikdy viac v tomto obchode olejnentrum.

Balík bol suchý takže nemznúca sa nemohla vyliať prečo bolo v bandaske o 1 liter menej prečo olej rok výroby 2021 označené na flaši. Vo vozidle mením olej každý rok alebo najazdených 10000 km. To mám dávať starý olej ?????

stierač mi bol odporučany obchodom podla trchnického. niňo vobec nebol vhodny a nepasovalo

• tovar ani po 2 tyzdnoch neprisiel, z obchodu nikto nic nenapisal o meskani

Reakcia obchodu Olejcentrum

Preverili sme Vašu objednávku a zrejme ste si náhodou zvolili osobný odber. Tovar je pripravený u nás na predajni.

Ďakujeme

• Ak si objednam olej ford formula F 5w-30 a oni daju lacnejsiu nahradu motorcraft A5 5w-30 , ktora ma nizsiu vykonostnu normu, to je jak , "plnotucne mlieko a polotucne mlieko"

Reakcia obchodu Olejcentrum

Pri objednávke ste si objednali olej Ford Formula 5W-30 kde máme priamo v popise uvedené že konkrétny olej je nahradený produktom Ford Motorcraft, nakoľko pôvodný sa už nevyrába. Špecifikácia, zloženie, dokonca aj cena je rovnaká takže sa nejedná o nižšiu kvalitatívnu triedu oleja.

Ďakujeme.

• Tovar nebol zabalený, priamo na tovary bol nalepený štítok od dopravcu, ktorý nešiel odstraniť bez použitia špecialnych chemilkalii

Ak by bol tovar lepšie zabalený tak by to bol aj fajn obchod, ale oblepit kanister lepiacou páskou, na prasáka tam nalepiť štítky od dopravcu, však pohoda, zákaznik ma čas a môže si to lepidlo počistiť tak hodinku dve.