• Obchod nekomunikuje

Dva týždne od objednania tovaru stále nemám

Reakcia obchodu Olej Eshop

Dobrý deň, pán Gabriel,
    veľmi nás mrzí, že ste tovar nedostali, resp. ste sa sťažovali na nereagovanie z našej strany. Pravda je taká, že sme mali určitú dobu spadnutý systém, objednávky sme nemohli vybavovať podľa našich a samozrejme aj Vašich predstáv. My sme Vašu objednávku jednoducho nemali. Ale - na webstránke je uvedené tel. číslo, na ktoré ste mohli pokojne zavolať a objednávku sme tak mohli vybaviť. Niekedy veci nevieme ovplyvniť, ospravedlňujeme sa a dúfam, že aj Vy budete mať toľko pochopenia, aby ste nestratili v nás dôveru. Prajeme Vám rozhodne všetko dobré, príjemné leto a nekonečne veľa kilometrov.

• Tovar som objednal neprisiel ani potvrdzujuci mail a ani tovar

Co vam poviem....

Reakcia obchodu Olej Eshop

Veľmi nás to mrzí, že Vaša objednávka nebola vybavená k Vašej spokojnosti, nie je to náš štýl jednania so zákazníkmi, ktorých si veľmi vážime. Avšak k chybe prišlo na našej strane a preto sa Vám týmto spôsobom ešte raz ospravedlňujeme. Potvrdzujúce maily neposielame, zákazníkov kontaktujeme osobne telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, ak sa vyskytne nejaká nepredvídateľná udalosť. V tomto prípade išlo naraz o niekoľko faktorov a bohužiaľ aj k následnej chybe.

Cez to všetko Vám prajeme v novom roku všetko dobré a mnoho šťastných kilometrov v nasledujúcej sezóne 2016.

S pozdravom a úctou
    Tím Kopáčik Moto